×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Jānis
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. septembris, 2016
Drukāt

Aselborns kritizē Ungāriju (1)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Luksemburgas ārlietu ministrs Žans Aselborns

Ungārija būtu jāizslēdz no Eiropas Savienības, paziņojis Luksemburgas ārlietu ministrs Žans Aselborns (attēlā), kritizējot Budapeštas imigrācijas politiku.

“Tie, kuri līdzīgi Ungārijai būvē žogus pret kara bēgļiem, vai tie, kuri apspiež preses brīvību vai tiesu neatkarību, būtu uz laiku vai, ja nepieciešams, pastāvīgi jāizslēdz no ES,” viņš teica intervijā Vācijas laikrakstam “Die Welt”. Ministrs norādīja, ka tas ir vienīgais veids, kā saglabāt ES vērtības un vienotību. Ungārijai nebūtu izredžu iestāties ES, ja tā pieteikumu iesniegtu šodien, norādīja ministrs. Ungārijā 2. oktobrī tiks rīkots referendums par ES imigrantu kvotu plānu, kuram kategoriski nepiekrīt valsts premjerministrs Viktors Orbāns. Referendumā pilsoņiem tiks uzdots jautājums – vai ES vajadzētu ļaut noteikt obligātu tādu personu, kas nav Ungārijas pilsoņi, izmitināšanu Ungārijā bez parlamenta piekrišanas. Orbāna valdība balsoja pret ES plānu izmitināt 28 dalībvalstīs, ievērojot obligāto kvotu principu, 160 000 imigrantu, tomēr Briseles priekšlikumu vairākums dalībvalstu atbalstīja. Ungārijā pieņemti bargi likumi, paredzot sodus par nelegālu iekļūšanu valstī un robežžoga bojāšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl viens “izredzētais” ATĻAUJAS ” KRITIZĒT CITU, sev PILNĪGI NEPAZĪSTAMU valsti, kuras ekonomikas ATTĪSTĪBAI NAV PALĪDZĒJIS NE MELNS ZEM NAGA!?? MUTES GAN TIEM mutesbajāriem NAV VAJADZĪGĀ VIETĀ!!!
    Trakums ar tiem stulbajiem rietumniekiem un viņu TRAĢISKO domāšanu!!! CILVĒKI BEZ SMADZENĒM UN DOMĀŠANAS PRASMES!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+