Latvijā
Kriminālziņas

Asiņaina izrēķināšanās: Būvfirmas vadītājus apsūdz sava darbinieka un darba pasūtītāja piekaušanā4

Kadrs no TV3 video

Asiņainas izrēķināšanās ļoti populāras bija tā sauktajos deviņdesmitajos gados, kad dažs labs firmas vadītājs nepaklausīgu darbinieku mēdza fiziski iespaidot tādā mērā, ka pēcāk nācās ilgi ārstēties slimnīcā. Šādas metodes izmantošanā mūsdienās tiek apsūdzēti divi SIA ”Monum” valdes locekļi, kuri būvlaukumā brutāli piekāvuši savu darbinieku, kā arī Ādažu novada domes pārstāvi, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Konflikts norisinājies būvlaukumā, kur top jaunā Ādažu sākumskola. Par notikušo “Bez Tabu” informē skatītāja, kura nav saistīta ar cietušajiem, bet ir gana zinoša par notikušo.

”Šodien Ādažos sākumskolas būvniecības laukumā SIA”Monum” valdes priekšsēdētājs Māris Ozoliņš un valdes loceklis Gatis Logins bija ieradušies objektā un piekāva savu darba vadītāju. Brutāli, ar dūrēm, ar grūstīšanos, ar spārdīšanos. Tik tālu, ka puisis ar ātro palīdzību tika aizvests uz slimnīcu.”

Būvdarbu vietā sastaptie strādnieki “Bez Tabu” apstiprina, ka pāris dienas iepriekš tracis bijis, bet neko sīkāk nestāsta. Arī šā brīža būvdarbu vadītājs filmēšanas grupai iedod ‘kurvīti”, sakot, ka priekšniecība viņu nav deleģējusi runāt ar televīziju, esot jābrauc uz Rīgas biroju. Tā kā ir zināms, ka kautiņā viens no cietušajiem ir pasūtītāju, respektīvi Ādažu novada domes, pārstāvis, uz vietas esot, “Bez Tabu” sazinās ar vietvaras pārstāvjiem. Kameras priekšā tie runāt atsakās, bet apstiprina, ka konflikts ir bijis. Starp Ādažu novada domi un SIA ”Monum” ir domstarpības, bet tās tiks risinātas atbilstoši noslēgtajam līgumam.

“Bez Tabu” izdodas sazināties ar skolas projekta vadītāju Normundu Masaļski, kurš sākotnēji piekrīt tikties kameras priekšā, bet vēlāk atsaka. Telefoniski viņš pastāsta, ka kautiņš ir bijis, bet tas noticis vienā no vagoniņiem, kā viss sācies, nezina. Arī Masaļskis saņēmis sitienu pa galvu. Kādēļ? Nav skaidrs. Viņš apstiprina, ka otru cietušo ar asiņainu seju un saplēstām drēbēm aizveduši mediķi.

Ātrās palīdzības izsaukumu uz būvdarbu vietu apstiprina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

SIA ”Monum” Rīgas birojā nevienu no abiem piekaušanā vainotajiem kungiem vaigā skatīt neizdodas. Viens nupat devies atpūtā ārpus Latvijas robežām, otrs tikties nevēlas.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv