×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.8°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. aprīlis, 2012
Drukāt

Asociācija: Darba devējiem jāsāk domāt par darbinieku apmierinātību

selga_eva2

Tā kā ekonomiskās krīzes laiks ir pagājis un atsākusies uzņēmumu cīņa par labākajiem speciālistiem, darba devējiem aktīvi jāsāk domāt par darbinieku noturēšanu, biznesa portālam “Nozare.lv” atzina Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas prezidente Eva Selga.

“Ekonomiskās lejupslīdes laikā darba devēji pievērsās uzņēmumu restrukturizācijai un darbības optimizēšanai, otrajā plānā atstājot cilvēciskās attiecības. Patlaban situācija ir mainījusies, uzņēmumi darbību ir stabilizējuši, atkopies arī darba tirgus, un jau tagad vērojama sīva cīņa par labākajiem speciālistiem,” sacīja Selga.

Kā uzskata asociācija, lai noturētu darbiniekus, darba devējiem aktīvi jāpievēršas padoto apmierinātības jautājumu risināšanai.

“Darbinieki strādā ne tikai algas dēļ, viņiem ir svarīgi realizēt savu potenciālu, sasniegt iedvesmojošus mērķus un gūt prieku un gandarījumu darbā. Tādēļ progresīvākie uzņēmumi fokusējas uz darbinieku kā cilvēku, veidojot cieņpilnas attiecības, cenšas veidot spēcīgāku saikni, runā par darbinieku vīzijām un mērķiem, cenšas palīdzēt tos sasniegt,” sacīja uzņēmuma vadītāja.

Lai rosinātu arī Latvijas uzņēmumus pārņemt pasaules tendences personālvadības jautājumos, Latvijas Personāla vadīšanas asociācija 25.aprīlī rīkos personāla vadības forumu “Ar plus zīmi sirdī!”, kurā ar pieredzi un veiksmes stāstiem dalīsies atzīti ārvalstu eksperti un vietējie uzņēmumi.

Pasākuma norises vieta – viesnīca “Radisson Blu Daugava”. Plašāk ar foruma programmu var iepazīties asociācijas mājaslapā.

Latvijas Personāla vadīšanas asociācija ir izveidota 1996.gadā, lai veicinātu personāla vadīšanas popularitāti Latvijā, celtu personāla vadīšanas speciālistu kompetenci un šī amata prestižu darba tirgū, kā arī lai parādītu efektīva personāla vadīšanas darba pozitīvo ietekmi uz uzņēmumu veiksmīgu darbību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+