×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. aprīlis, 2015
Drukāt

Asociācija: frizētavu pakalpojumu tirgus Rīgā ir pārsātināts (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Frizētavu pakalpojumu tirgus Rīgā ir pārsātināts, aģentūrai BNS atzina Latvijas Frizieru asociācijas vadītāja Līga Dreimane.

Viņa norādīja, ka frizētavu, kas strādā Rīgas centrā, ir ļoti daudz un, ņemot vērā augsto telpu īres maksu, izdzīvot ir grūti. “Ja nevari izdzīvot, tad tavā vietā nāk citi, kas var pavilkt. Centrā, piemēram, tie ir restorāni,” sacīja Dreimane, piebilstot, ka pašlaik izdzīvošana frizētavām ir ļoti grūta.

Asociācijas vadītāja arī atzīmēja, ka būtu nepieciešams kaut kādā veidā “sijāt” frizētavas un meistarus, piemēram, pārbaudot, vai visiem strādājošajiem frizieriem ir iegūta atbilstoša kvalifikācija, kā arī vērtēt profesionālo meistarību un veikt pārkvalifikāciju.

“Agrāk, kad vadošo frizētavu bija maz, uz tām nāca daudz klientu, bet tagad frizētavu ir daudz un cilvēki skatās, kur ir lētāk,” teica Dreimane.

Viņa prognozēja, ka arī turpmāk konkurence frizētavu pakalpojumu tirgū kļūs arvien sīvāka.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Nezinu,ka Riga,bet pieriga lai es tiktu pie savas frizieres man japierakstas vismaz nedelu ieprieks un tad ari man japiemerojas vinas grafikam,tads variants,ka sodien vienalga cikos nav iespejams,kaut vai esmu gatavs maksat dubulta.Labi frizieri ir parslogoti,tapat ka autoservisi,galdnieki,santehniki u.t.t.

  2. Daudzās t.s. frizētavās t.s. meistari tikai īrē krēslu, tāpēc par frizētavu kopumā neviens tā īsti neatbild.

  3. Frizētavu apmeklētāja Atbildēt

    Neesmu nozares eksperte, bet pakalpojumu lietotāja, tāpēc varu izteikt virdokli tikai no šīs puses. Manuprāt, liela kļūda ir tā, ka vairums frizētavu strādā tikai “uz pieraksta”.Protams,pārsvarā svarīgākās procedūras tiek plānotas, taču dažkārt friziera pakalpojums ir nepieciešāms nekavējoties, citreiz vienkārši ir brīvas laiks ,ko, labprāt veltītu sevis “izdaiļošanai”. Kāda jēga frizētavai, kurā sēž tikai administratore un uz jautājumu, vai var ieveidot matus, atbild ar pretjautājumu, vai tad jūs bijāt pierakstījusies. bet telpas ir jāapsilda un gaisma ir jāieslēdz arī tad, ja klientu nav. Gribas salīdzināt ar restorānu. Vai tad tur pavārs un viesmīlis arī uz darbu nāk tikai tad, ja kāds ir rezervējis galdu.Manuprāt, frizētavu ir par daudz. Tām ir jābūt lielākām un efektīvākām. Par piemēru varu minēt kādu labu, centra frizētavu, kurā gandrīz vienmēr var ienākt un saveidot matus, jo vienmēr kādam no ,teikšu, daudzajiem meistariem, laiks atradīsies.

Draugiem Facebook Twitter Google+