×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
9. februāris, 2012
Drukāt

Asociācija: “Jaunā viļņa” dalībnieku un viesu tēriņi Latvijā mērāmi miljonos latu

jaunais_vilnis2

Pēc provizoriskiem aprēķiniem, starptautiskā jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” dalībnieku un apmeklētāju kopējie tēriņi konkursa norises laikā varētu veidot ap desmit miljoniem latu, šodien pavēstīja Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA).

Tā norāda, ka konkurss dod pienesumu ne tikai tūrisma un viesmīlības nozarēm, bet palīdz attīstīties arī daudzām citām jomām. Konkursa dalībnieki un apmeklētāji līdzekļus tērē naktsmītnēs un ēdināšanas uzņēmumos, lielākos un mazākos veikalos, maksā par biļetēm, par transporta pakalpojumiem, aviobiļetēm, nekustamo īpašumu u.tml., uzskata asociācija.

“Tūrisma nozares pārstāvji uzskata – ir vienalga, vai konkurss notiek Jūrmalā vai Rīgā, taču tam ir jānotiek Latvijā. Tā ir viena no Latvijas vizītkartēm un Latvijas veiksmes stāstiem,” komentē LVRA prezidents Jānis Naglis.

Organizācija uzsver, ka “Jaunais vilnis” ir viens no nedaudzajiem pasākumiem Latvijā, kuru apmeklē liels skaits ārvalstu, īpaši Krievijas, tūristu un kas veicina Jūrmalas un Latvijas atpazīstamību.

Kā ziņots, Jūrmalas viesnīcu un restorānu pārstāvjus satraukusi ziņa par iespējamo konkursa “Jaunais vilnis” norises vietas pārcelšanu no Jūrmalas uz citu pilsētu. Viņi biznesa portālam “Nozare.lv” iepriekš norādīja uz klientu plūsmas un ieņēmumu samazināšanos.

Konkursa organizators un komponists Igors Krutojs šonedēļ izplatījis paziņojumu, atklājot, ka jauno izpildītāju konkurss “Jaunais vilnis” Jūrmalā vairs nenotiks, jo konkursa organizatoru sadarbība ar Jūrmalas domi ir sasniegusi kritisko robežu, kas tagad ļauj par pasākuma norises vietu izraudzīties kādu citu pasaules pilsētu, starp kurām ir arī Rīga.

Konkurss Jūrmalā šovasar bija iecerēts no 24.jūlija līdz 29.jūlijam. Biļešu iepriekšpārdošana uz konkursu “Jaunais vilnis 2012” jau ir sākusies, un atsevišķās cenu grupās uz atsevišķiem pasākumiem tās vairs nav pieejamas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+