Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. septembris, 2015
Drukāt

Astoņi bagāti un ietekmīgi cilvēki, no kuriem ikviens var mācīties attieksmi pret dzīvi

1. Urugvajas politiķis Hosē Alberto Muhika Kordano

1no7
1


Bieži vien nauda un sociālais statuss krietni vien maina cilvēkus. Diemžēl pārmaiņas bieži notiek ne jau uz labo pusi. Tomēr ir patīkami izņēmumi, un te ir astoņi cilvēki, no kuriem patiešām ir, ko mācīties! Lūk, kā viņi turpina novērtēt vienkāršu dzīvi un ciena cilvēkus ap sevi!

Viņš piecus gadus bija Urugvajas prezidents, un 90% savas algas atvēlēja labdarībai. Dzīvo lauku mājā un viņam nav bankas kontu.

Lielākais pirkums prezidentūras laikā bija 1987.gada “Volkswagen Beetle”. Viņš nekad nenošķīra sevi no vienkāršās tautas. Pat poliklīnikā sēdēja rindā kā pārējie ļaudis.

  1. Urugvajas politiķis Hosē Alberto Muhika Kordano
  2. Reikjavikas eksmērs Jons Gnarrs
  3. Britu miljardieris Ričards Brensons
  4. Amerikāņu uzņēmējs Čaks Fini
  5. Zviedrijas princese Madlēna
  6. Londonas mērs Boriss Džonsons
  7. "Google" izveidotājs Sergejs Brins

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+