Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. septembris, 2015
Drukāt

Astoņos mēnešos budžeta ieņēmumos 47,64 miljonu eiro “robs” (2)

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Šī gada astoņos mēnešos Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto budžeta ieņēmumu plāns ir izpildīts par 99% – budžeta ieņēmumi no plāna atpaliek par 47,64 miljoniem eiro, liecina VID informācija.

Šī gada astoņos mēnešos faktiski iekasētie VID administrētie budžeta ieņēmumi bija 4,935 miljardi eiro, bet astoņu mēnešu ieņēmumu plāns bija 4,982 miljardi eiro.

Kopumā šogad ieņēmumu plāns VID paredz iekasēt 7,464 miljardus eiro.

Astoņos mēnešos valsts pamatbudžeta ieņēmumu plāns izpildīts par 97,9%, iekasējot 2,417 miljardus eiro. Ieņēmumu plāns šajā periodā paredzēja iekasēt 2,47 miljardus eiro.

Lielāko pienesumu deva pievienotās vērtības nodokļa ieņēmumi – 1,244 miljardi eiro, lai gan to ieņēmumi ir tikai 96,7% no plānotā apjoma – 1,287 miljardiem eiro.

Akcīzes nodokļa ieņēmumi astoņos mēnešos ir 516,94 miljoni eiro jeb 102,6% no plānotā. Plāns paredzēja akcīzes nodoklī iekasēt 503,927 miljonus eiro.

Sociālās apdrošināšanas iemaksas iekasētas 99,9% apmērā no plānotā jeb 1,555 miljardi eiro. Ieņēmumu plāns paredzēja iekasēt 1,557 miljardus eiro.

Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (ieskaitot pašvaldību pamatbudžetu) ieņēmumu plāns astoņos mēnešos izpildīts 100,2% apmērā, iekasējot 942,25 miljonus eiro. Nodokļu ieņēmumu plāns paredzēja iekasēt 940,8 miljonus eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Bet Karīnas Pētersones speciāli radītam postenim Saeimā naudas nepietrūka.

  2. Jāmaina pati nodokļu sistēma Atbildēt

    “Visļaunākais ir tas,ka Latvijas izveidotā nodokļu sistēma nevis atalgo darbu un atbalsta radošu uzņēmējdarbību,bet gan,būdama viena no regresīvākajām visā Ziemeļu puslodē,uzmundrina spekulatīvas peļņas meklētājus.Smagi vienotas likmes nodokļi,kas jāmaksā darba devējiem un ņēmējiem,komplektā ar spekulāciju un”burbuļekonomikas”peļņu veicinošu faktu,ka ar kaut cik jūtamiem nodokļiem nav aplikts īpašums,Latvijas ekonomikai sasējuši rokas,praktiski izslēdzot iespēju sacensties ar Rietumeiropas kaimiņiem (un tātad pievienoties arī to pulkam),kā reāliem tirdzniecības un investīciju partneriem”,Maikls Hadsons un Džefrijs Somerss”Kā tas notika un ko darīt”,Rīgas laiks,jūlijs 2009.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (1)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+