×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.6°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Astoto gadu konkursā “Tīrai Latvijai!” vāks izlietotās baterijas

Arī šogad “Zaļā josta” aicina Latvijas vispārējās, pirmsskolas, profesionālās un interešu izglītības iestādes rūpēties par vidi un iesaistīties izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2013./2014. mācību gadā, liecina “Zaļā josta” informācija.

 

“Zaļā josta” izlietoto bateriju vākšanas konkursu rīko jau astoto reizi, un izglītības iestādēm izlietoto bateriju vākšana izvērtusies par aizraujošu sacensību. Sadarbībā ar konkursa līdzorganizatoru AS “BAO” visas audzēkņu savāktās baterijas konkursa noslēgumā tiks nodotas pārstrādei, atgūstot vērtīgus metālus un citas otrreizējās izejvielas.

Lai piedalītos izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!” 2013./2014. mācību gadā, pirmsskolas, vispārējām, interešu un profesionālajām izglītības iestādēm līdz 2013. gada 31. decembrim ir jāreģistrējas konkursa elektroniskajā datu bāzē “Zaļās jostas” mājaslapā.

Konkursa dalībnieki aicināti izlietotās baterijas vākt līdz 2014. gada 28. februārim, kad datu bāzē jāreģistrē galējais izglītības iestādes savāktais izlietoto bateriju daudzums, kā arī jānorāda aktīvākais bateriju individuālais vācējs.

2014. gada 2. maijā tiks apkopoti visi rezultāti un noteikti konkursa uzvarētāji – visvairāk izlietoto bateriju savākušās izglītības iestādes, kā arī tās izglītības iestādes, kas savākušas vislielāko izlietoto bateriju apjomu uz vienu audzēkni.

Ar īpašām specbalvām tiks sumināti čaklākie individuālie bateriju vācēji. Konkursa godalgoto vietu ieguvēji saņems naudas balvas no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem 400, 300 un 150 eiro vērtībā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+