Latvijā
Novados

Astoto reizi LTV tiešraidē vāks līdzekļus Likteņdārzam 16

Foto – Gatis Balodis

Jau astoto reizi Latvijas Televīzija un “Kokneses fonds” rīkos akciju “Top Latvijas Likteņdārzs!”.

Sestdien, 6. augustā, pulksten 19.30, kā arī pēc ziņu raidījuma “Panorāma”, sākot no pulksten 21.15, tiešraidē LTV1 notiks ziedojumu vākšanas akcija. Likteņdārzs top kā dāvana Latvijas 100.dzimšanas dienai.

Likteņdārzā koncertēs “The Sound Poets”, Olga Rajecka, “Flame&The Rolltones”, “Pērkonvīri”, “Laimas Muzykanti”, Daugavpils teātra aktieri, Aleksandra Špicberga un Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļas mūziķi, Emīla Dārziņa jauktais koris, diriģente Nora Vītiņa.

Ziedojumu akciju vadīs žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste.

Šogad no pulksten 17 dārzā plānotas dažādas radošas darbnīcas un aktivitātes, ko piedāvās Likteņdārza draugi. Ģimenēm ar bērniem būs iespēja izbraukt pa Daugavu ar kuģīti “Vīgante” un vikingu liellaivu “Nameisis”, kā arī apskatīt Kokneses pilsdrupas. Aktīvākajiem dārza apmeklētājiem līdzās elektromobiļu nomai būs lieliska iespēja iznomāt īpaša dizaina velosipēdus, lai izlaistu raitu loku pa dārzu. Viesi, kurus vairāk saista mākslas pasaule, aicināti piedalīties hennas darbnīcā, lai iegūtu īslaicīgu atmiņu no pasākuma, izveidot savas dabīgās ziepes, izdejoties deju nodarbībā un izmēģināt citas nodarbes.

LA.lv