×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
3. oktobris, 2014
Drukāt

Astrologi: neizlēmušie vēlētāji izvēlēsies nacionālo drošību un stabilitāti (5)

Foto - © Comugnero Silvana - Fotolia.comFoto - © Comugnero Silvana - Fotolia.com

Latvijā šogad novērojams neparasti lielais neizlēmušo vēlētāju skaits skaidrojams ar planētu stāvokļa izraisītu spriedzi un no tā izrietošo nedrošību, tomēr galu galā cilvēki izlemts par labu politiskajiem spēkiem, kas garantēs nacionālo drošību un stabilitāti, uzskata astrologi.

Neskatoties uz publicētajiem reitingiem, šogad vēlētāju vidū valda ļoti liela neizlēmība, kas dominē gan plašo negāciju dēļ, ko izplata vairākas apšaubāmas personas, gan jaunradīto politisko spēku dēļ, kuri neskopojas ar neizpildāmiem solījumiem.

Astrologs un sociālo tīklu konta “Zvaigžņu tulks” redaktors Aigars Andersons, neminot nevienu konkrētu politisko spēku, norāda, ka planētu un zvaigžņu stāvoklis pasaulē arī turpmāk sola lielu spriedzi, kas cilvēkus mudinās izvēlēties stabilas un pārbaudītas vērtības.

“Līdz pat 2015. gadam visā pasaulē būs jūtama spriedze divu planētu – Plūtona un Urāna – mijiedarbības ietekmē. Šādos apstākļos cilvēki vēl jo vairāk pieslejas stabilitātei un nacionālās drošības sajūtai, un attiecīgs būs arī balsojums Saeimas vēlēšanās,” skaidro astrologs. Sevišķi tas attieksies uz vēl neizlēmušajiem vēlētājiem, kuru šogad tieši valdošās spriedzes ietekmē ir īpaši daudz.

Vienlaikus, lai arī rezultāti skaidri parādīs iedzīvotāju atbalstu stabilitātei un nacionālai drošībai, arī tas pats par sevi nemazinās nemierīgās norises un spriedzi.

“Šis ir ļoti bīstams un izšķirošs laiks, jo nepārdomāti lēmumi šajā laikā, atstās iespaidu uz daudziem gadiem un pat gadu desmitiem. Var teikt, ka pasaule, arī no astroloģijas viedokļa, ir krustcelēs, un katram lēmumam tuvākajos mēnešos būs desmitkārtīgs spēks. Tie, kas izvēli, balstīs uz solījumiem un skanīguma, savu izvēli, visticamāk, nožēlos,” pauž astrologs, atgādinot, ka ņemot vērā, visu iepriekšminēto esot īpaši būtiski, ka iedzīvotāji pauž savu viedokli un dodas uz vēlēšanām.

Zvaigžņu tulks ir Latvijā strādājoša astrologu apvienība, kas apvieno nozares profesionāļus. Savus novērojumus un pētījumus apvienība izplata ar sociālo tīklu platformu starpniecību. Zvaigžņu tulks Latvijā darbojas jau kopš 2009. gada un šajā laikā ieguvis lielu atpazīstamību un uzticamību.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Ļoti patiess pareģojums

  2. Kamēr jaunievēlētie deputāti, amatus dalot, turpinās savstarpēji aplaistīties ar fekālijām, par nacionālo drošību un stabilitāti valtī rūpēsies astrologu apvienība, kas apvieno nozares profesionāļus …

  3. Tiešām murgs,saradušies visādi zīlnieki un pareģi,vai tiešām kāds tādām muļķībām arī tic.
    Šinī laikmetā tāda tumsonība.

  4. “…jo straujāks ir iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazinājums,jo mazākas paliek iespējas celt ar nodokli neapliekamo ieņēmumu slieksni. Faktiski katrs samazinātais ienākuma nodokļa likmes procenta punkts nozīmē lielāku pēcnookļ ieņēmumu pieaugumu tiem,kam tie jau tā ir lieli,nevis tiem,kam tie ir zemi,atzīs R.Zīle.”
    Skat.”Pēc Jāņiem Latvijas iedzīvotāji būs nomaksājuši nodokļus un sāks pelnīt sev”,Domā,11,05.2012,15:00 Par NA! Par progresīvajiem nodokļiem!

  5. Var jau liet ” ūdeni”!!!Tad jau visi sen dzīvotu-kā pasakā…Vēl šādus murgus publicē…Kauns…

Draugiem Facebook Twitter Google+