Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks darbam un lietišķām sarunām. Astroloģiskā prognoze 24. – 30. jūlijam 0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Shutterstock

Auns. Pirmdien izmanto savas oriģinālās idejas, labas iespējas piesaistīt jaunus klientus savam biznesam, bet ar ārzemju klientiem jābūt nopietnam un piesardzīgam. Otrdien, trešdien laiks nopietnam darbam, jaunu ilgtermiņa projektu uzsākšanai. Ceturtdien neko jaunu neuzsāc, turpini iesāktās lietas, velti laiku nesteidzīgām sarunām ar kolēģiem. Harmoniskākās dienas – piektdiena, sestdiena.

Vērsis. Pirmdien iespējamas kavēšanās saistībā ar finansēm un zems enerģijas līmenis, bet laba diena jaunu ieradumu veidošanai, nostiprināšanai. Otrdiena piemērota lietišķām sarunām ar bērniem, iemāci viņiem kādu jaunu darbiņu. Trešdien – mazāk velti laiku tukšai sapņošanai un vairāk izdari dažādas praktiskas lietas, tad šī būs produktīva diena.

Dvīņi. Pirmdiena var atnest mazliet vientulības un skumju, bet centies nepakļauties emocijām un vairāk darbojies, balstoties uz prātu. Otrdien, trešdien centies būt produktīvs. Ceturtdiena piemērota diskusijām, tikai negaidi, ka tās nesīs cerētos rezultātus. Piektdiena būs visharmoniskākā nedēļas diena – vari izmantot to attiecību veidošanai un uzlabošanai.

Vēzis. Pirmdien iespējams būt nemierā ar saviem darba rezultātiem. Augļi gaidāmi tikai tad, ja iepriekš pieliktas zināmas pūles. Nedēļas sākumā prātu nodarbinās naudas jautājumi un būsi gatavs ieguldīt vairāk darba, lai nopelnītu. Sestdiena veiksmīga diena ģimenes lietu kārtošanai un attiecību uzlabošanai ar tev svarīgiem cilvēkiem. Svētdien neļauj emocionāliem stāvokļiem negatīvi ietekmēt attiecības ar mīļoto.

Lauva. Lauvām svarīga nedēļa. Pirmajās trijās dienās ieliksi pamatus ilgam periodam uz priekšu, tāpēc nezaudē laiku veltīgi, dari to, kas tev tiešām ir svarīgs. Ceturtdien būs laiks mazliet atpūsties. Piektdiena arī būs produktīva un harmoniska diena. Sestdien – ja kāds prasa padomu vai palīdzību, neatsaki, padalies ar savām prasmēm un zināšanām ar citiem cilvēkiem.

Jaunava. Pirmdien atrodi laiku vienatnei un pārdomām – tev nepieciešams laiks sakārtot domas un saprast, kurp vēlies dzīvē tālāk virzīties. Sākot ar trešdienu, jau daudz kas taps skaidrāks, domas raisīsies vieglāk un varēsi sākt aktīvi rīkoties. Ceturtdienu pavadi draudzīgās sarunās. Piektdiena, sestdiena – iespējama finanšu veiksme. Svētdien neesi pārāk bargs pret sevi un vairies no sevis šaustīšanas.

Svari. Pirmdien komunikācijā centies būt vairāk lietišķs nekā sentimentāls. Iespējami negaidīti pavērsieni attiecībās ar cilvēkiem, var uzrasties kāds negaidīts ciemiņš. Trešdien var būt grūtības pieskaņot tavu darba stilu apkārtējo cilvēku gaidām un prasībām, līdz ar to iespējams neliels apjukums. Piektdiena, sestdiena jau būs produktīvākas un veiksmīgākas.

Skorpions. Pirmdien, otrdien attiecību risināšana ar mīļoto un pārmetumu izteikšana lietas tikai sarežģīs. Vairāk koncentrējies uz lietišķajām attiecībām. Attiecībās ar draugiem veiksies labāk. Trešdiena veiksmīga panākumu gūšanai, sava publiskā tēla spodrināšanai. Enerģiju ieguldi lietās, kas tev ir patiešām svarīgas. Ceturtdien, piektdien pievērs uzmanību saviem sapņiem.

Strēlnieks. Pirmdien pat tad, ja jūties vientuļi un dzīve liekas pārāk smaga, sentimentālai melanholijai neļaujies. Tavs prāts strādā ļoti labi, iespējams ģenerēt jaunas idejas, radoši un produktīvi pastrādāt, veidot jaunu sadarbību, iegūt svarīgu informāciju. Otrdiena un trešdiena būs produktīvas dienas mentālajai darbībai. Piektdiena, sestdiena – labas dienas laika pavadīšanai ar draugiem.

Mežāzis. Pirmdien nāksies sevi mazliet ierobežot, iespējami zaudējumi. Sakārto darba lietas. Šonedēļ aktuāla būs kopēja īpašuma apsaimniekošana, kopējas mantas dalīšana vai pārvaldīšana, dokumentu kārtošana īpašumu jautājumos. Seksuālajām attiecībām tiks pievērsta īpaša uzmanība. Attiecību risināšanai labākās dienas būs piektdiena un sestdiena.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs. Pirmdiena romantikai un mīlestībai nav piemērota, toties būs laba darbam ar elektrotehniku vai aparatūru, kā arī savu pakalpojumu reklamēšanai. Trešdien labvēlīgs laiks dokumentu izskatīšanai. Produktīvākās dienas otrdiena, trešdiena. Ceturtdien nopietnas un svarīgas lietas neieplāno. Piektdiena laba diena sadarbībai ar cilvēkiem, padomu meklēšanai, kontaktu dibināšanai ar ārzemēm.

Zivis. Pirmdiena piemērota jaunu ieradumu nostiprināšanai, diētas uzsākšanai. Šonedēļ būs aktuāli darba un veselības jautājumi, rūpes prasīs arī mājdzīvnieki. Iespējams uzsākt jaunus ilgtermiņa projektus. Ja imunitāte ir novājināta, nedēļas vidū var aktivizēties kādi iekaisuma procesi. Organisms būs ļoti jutīgs pret pārtiku, alkoholu un medikamentiem. Ceturtdien svarīgas lietas neiesāc.

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
Laukos.lv
Laukos
Gada darījums: “Bergvik Skog” par 324 miljoniem eiro pārdevis 111 100 ha Latvijas meža
4 stundas
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
19 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Vekseļa lieta: no bijušā Lielvārdes mēra Āboliņa tiesā piedzen 600 000 eiro
4 stundas