Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā sagaidīt joku dienu? Astroloģiskā prognoze 26.03. – 1.04.0

Foto – Pixabay

Auns

Pirmdienas rītā garastāvoklis visai nestabils, taču dienas gaitā pašapziņa un optimisms pamazām pieaugs un saglabāsies līdz pat trešdienas vakaram. Ceturtdien, piektdien atkal nāksies saskarties ar dzīves realitāti un pārvarēt arī kādu šķērsli. Saspringtākā diena – sestdiena.

Vērsis

Otrdiena un trešdiena ideālas friziera apmeklējumam. Trešdienas rīts piemērots dārglietu vai balles tērpa iegādei, vajadzētu ieplānot laiku arī atpūtai. Ceturtdiena un piektdiena prasīs vairāk atbildības, izdari visus svarīgos darbus, lai nedēļas nogalē sirdsapziņa netraucē baudīt svētkus.

Dvīņi

Otrdiena veiksmīga diena komunikācijai ar domubiedriem un ideju prezentēšanai. Otrdiena un trešdiena labvēlīgas tirdzniecībai. Ceturtdien uzmanību vajadzētu veltīt kāda konkrēta uzdevuma risināšanai. Svētdiena laba domu un informācijas apmaiņai, politiskām sarunām.

Vēzis

Turpināsi risināt profesionālas dabas jautājumus, ja nepieciešams, prasi padomu cilvēkiem, kam uzticies. Būsi neapmierināts ar esošajiem sadarbības partneriem. Tas var provocēt vēlmi mainīt savu sabiedrisko statusu. Attiecībām, kuras tev svarīgas, vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību.

Lauva

Daudzas Lauvas apdomās aizceļošanas iespējas, lai gan tam nebūs īsti piemērots laiks. TNedēļas izskaņā nopietna uzmanība jāpievērš veselībai, jo īpaši tas attiecas uz pirmajā dekādē dzimušajām Lauvām. Harmoniskākās dienas – otrdiena un trešdiena. Saspringtākā – ceturtdiena.

Jaunava

Nodarbinās doma, kā atdot kredītus. Arī ņemt kredītus nevajadzētu. Neceri, ka partneris spēs sniegt finansiālu palīdzību. Mīlas un seksuālo attiecību joma var atnest sarežģījumus. Grūtības atslābināties un baudīt dzīvi. Ceturtdien finanšu darījumiem nelabvēlīgs laiks.

Svari

Var rasties nepieciešamība sakārtot jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu un ģimenes lietām. Pārvērtēsi savus sadarbības partnerus un viņu pienesumu tavā dzīvē. Saspringtākās – ceturtdiena un sestdiena. Turpmākā rīcības plāna apspriešanai piemērotākā būs svētdiena.

Skorpions

Būsi ļoti aizņemts darbā. Otrdien, trešdien var rasties iespējas pierādīt, uz ko esi spējīgs. Ceturtdien – grūtības komunikācijā. Piektdien meklēsi jaunu pieeju darbam. Sestdien svētdien psiholoģiskais fokuss uz darbu nedaudz atslābs, sapņosi par atpūtu un mieru.

Strēlnieks

Domāsi, ko patiesībā vēlies no mīlestības. Nedēļas nogalē ar partneri var aktualizēties sarunas par bērnu jautājumu. Ja nevari izlemt, kur pavadīt Lieldienas, labāk pavadi tās ar tiem, ko patiesi mīli, pat ja viss nesanāk, kā gribi, un esi spiests iziet uz kādu kompromisu.

Mežāzis

No tevis tiks prasīta atbildība, un ne vienmēr būsi saprasts un novērtēts. Tomēr svarīgi pārāk nekritizēt ne sevi, ne citus. Centies būt elastīgs un pārāk nenoslēdzies sevī. Tavs sirds siltums ir vajadzīgi tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Harmoniskākā – trešdienas pirmā puse.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pat ja ārēji izskaties mierīgs, tevī iekšā risinās aktīvs iekšējais dialogs. Svarīga ir komunikācija un iespēja biedroties ar citiem cilvēkiem. Ceturtdien kļūsi nopietnāks un noslēgtāks. Aktuāla var būt cīņa ar kādu iekšēju aizvainojumu. Mēģini tikt ar to galā bez konfliktēšanas.

Zivis

Domas un sapņus par nākotni spēcīgi ietekmēs materiālas dabas apsvērumi. Svarīgi ir padomāt par tavām patiesajām vērtībām un prioritātēm. Ir lietas, kas svarīgākas par naudu. Trešdien, ceturtdien var nākties kādam izpalīdzēt, uzņemties atbildību un izpalīdzēt.

LA.lv