Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko zvaigznes sola pēc svētkiem? Astroloģiskā prognoze 2. – 8.aprīlim1

Foto-Shutterstock

Auns

Šī nedēļa atslābināties neļaus. Nedēļas pirmajā pusē iespējamas grūtības profesionālajā sfērā. Domā, ko runā, un nelec priekšniecībai acīs. Nedēļas nogalē rīkojies saskaņā ar savu vērtību sistēmu. Reāli spēsi paraudzīties uz notiekošo.

Vērsis

Šonedēļ nav ieteicami tāli ceļojumi. Spēsi izpildīt ļoti sarežģītus uzdevumus. Pirmdienu un otrdienu izmanto nopietnam un analītiskam darbam. Nedēļas nogalē emocionālajā sfērā būsi daudz praktiskāks. Attiecībās galvenais būs cieņa.

Dvīņi

Turi vēsu prātu. Neiecietība var radīt konfliktus. Nedēļa nav piemērota izklaidēm un intīmu attiecību baudīšanai. Vairāk dominēs lietišķums. Būs grūti izpaust dziļākās jūtas un pārdzīvojumus, ir risks palikt nesaprastam. Izvairies no sarkasma. Atrodi laiku arī sev.

Vēzis

Sarežģīta nedēļa, paaugstinātas prasības un gaidas no citu cilvēku puses. Ja iesaisties asās diskusijās, centies būt objektīvs un nezaudē savaldīšanos. Lai gūtu sasniegumus, nāksies ieguldīt daudz enerģijas. Iekšējo spriedzi izmanto konstruktīvi un radoši.

Lauva

Plūšana pa straumi novedīs pie sarežģītām situācijām. Uzņemies iniciatīvu. Orientējies uz nepieciešamo uzdevumu izpildi, pat ja nesaņem gaidīto atzinību. Iespējama hronisku slimību saasināšanās, saaukstēšanās. Sargies no traumām un nosalšanas.

Jaunava

Šī nedēļa prasīs iekšēju transformāciju, kas nebūs pārāk patīkama. Pievērs uzmanību bērniem. Nav piemērota nedēļa izklaidēm. Darbības ar citu cilvēku naudu prasīs ļoti atbildīgu attieksmi. Būs grūti citiem izskaidrot savus plānus. Nepaļaujies uz citu sacīto.

Svari

Aktuāla būs māja, ģimene un attiecības. Nekrīti izmisumā, ja neizdodas atrast kopēju valodu ar otro pusīti vai sadarbības partneri. Šonedēļ var būt grūtības atrast kompromisus. Šajā nedēļā nāksies vienīgi diskutēt, pieslīpēties un pārdomāt taktiku.

Skorpions

Sastapsies ar daudziem izaicinājumiem darbā. Būsi spiests pievērsties veselības sakārtošanas jautājumiem. Attiecību jautājumos būsi atbildīgs un racionāls, vari paļauties arī uz to, ka tuvie cilvēki būs tev uzticami un izpalīdzēs grūtā brīdī.

Strēlnieks

Zināmu naudas summu var nākties ieguldīt bērnos. Pārrunas ar viņiem var sagādāt galvassāpes. Centies saglabāt vēsu prātu. Darbos iespējama veiksme, ja vien esi gatavs ieguldīt enerģiju. Labāk fokusējies uz vienu konkrētu uzdevumu.

Mežāzis

Sarežģīts periods tiem Mežāžiem, kas dzimuši savas zodiaka zīmes vidū. No jums tiks prasīta liela atbildība. Dari visu pēc iespējas mierīgāk, adekvāti sadalot spēkus. Toties mīlas attiecībās baudīsi ciešāku saikni. Izklaidēs pratīsi ievērot mērenību.

Ūdensvīrs

Svarīgus braucienus un pārrunas, kuru rezultāts tev ir svarīgs, labāk neieplānot. Notiks lietas, kas nebūs atkarīgas no tevis un tu nespēsi visai daudz ietekmēt. Ja saglabāsi labu noskaņojumu, nedēļas nogalē baudīsi mieru ģimenes dzīvē.

Zivis

Atšķirīgas vērtību sistēmas var radīt sarežģījumus un konfliktus attiecībās ar draugiem un domubiedriem. Izturies ar cieņu un sapratni, taču manipulēt ar sevi neļauj. Nedēļas nogalē spēsi atrast konstruktīvu risinājumu un panākt sev izdevīgas vienošanās.

LA.lv