Horoskopi un mistika
Horoskopi

Galvenais – nestreb karstu! Astroloģiskā prognoze 6. – 12. augustam0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns

Pirmdiena lieliska komunikācijai un informācijas vākšanai. Otrdien apziņā var rasties apgaismība, kā labāk pelnīt naudu. Nedēļas otrajā pusē apdomāsi jautājumu, kas svarīgāks – karjera vai attiecības. Nepieņem radikālus lēmumus, kas balstīti uz emocijām.

Vērsis

Pirmdiena, otrdiena prasīs spēju ātri pielāgoties. Trešdien esi iecietīgs pret vecākiem cilvēkiem, var nākties risināt ģimenes jautājumus. Piektdien iespējams atteikties no kāda nelāga ieraduma, mainīt ikdienas režīmu. Sestdien nekrīti pārmērībās.

Dvīņi

Pirmdien, otrdien gribēsi būt notikumu epicentrā, viegli izdosies visu saorganizēt. Trešdien apgriezieni kritīsies, šī diena nebūs labvēlīga darījumiem ar naudu. Sestdiena nelabvēlīga izbraucieniem, nesoli, ko nevari izpildīt, un vispār labāk lieku nerunāt.

Vēzis

Nogurdinoša nedēļa, kas prasīs lielu garīgo aktivitāti. Trešdien pievērsies mājas lietām. Nedēļas vidū centies nebūt pārāk prasīgs pret dzīvesbiedru. Nedēļas nogale var atnest jaunas iespējas nopelnīt, vēlams pārskatīt savu vērtību sistēmu.

Lauva

Nozīmīga nedēļa pārdomām par to, kas tu patiesībā esi un kā sevi dzīvē realizē. Var rasties vēlme saraut kādas darba attiecības. Lai gan šonedēļ kardinālus lēmumus pieņemt nav ieteicams, pārdomāt turpmāko stratēģiju tu tomēr vari. Galvenais – nestreb karstu.

Jaunava

Var piedzīvot tādu kā garīgo krīzi. Nešausti sevi par to. Atceries, ka katra krīze nes jaunu restartu. Padomā, kas ir lieks tavā dzīvē un no kā būtu labāk atteikties. Nedēļas nogale būs sarežģīta romantiskām attiecībām un neveiksmīga arī spekulācijām.

Svari

Pirmdiena labvēlīga sabiedriskiem pasākumiem, prezentācijām. Otrdien jutīsies mierā ar sevi, var rasties jaunas garīgās atklāsmes. Ceturtdiena piemērota mākslinieciskai jaunradei, atceries arī par pienākumiem pret ģimeni. Nedēļas nogale vērtīga pārdomām.

Skorpions

Darbs ar informāciju un dokumentiem prasīs nopietnu pieeju, iedziļināšanos. Trešdien, lai ienestu svaigumu attiecībās, izdomā kaut ko oriģinālu. Nedēļas nogale piemērota karjeras plānu pārvērtēšanai. Centies reāli novērtēt savus spēkus.

Strēlnieks

Pirmdien būs daudz patīkamas komunikācijas, nenoslēdzies, iesaisties. Otrdien vairies no izšķērdības, lai vairotu prestižu citu acīs. Ceturtdien, piektdien sakārto finanšu saistības. Nedēļas nogalē aktuāli padomāt par savu izglītību.

Mežāzis

Pirmdien iemācies paskatīties uz dzīvi vieglāk. Otrdien palīdzēs filozofiska pieeja, nav piemērots laiks, lai uzņemtos papildu atbildību. Ceturtdien, piektdien atceries, ka ne visiem patīk sarkastiski jociņi. Saimnieciskiem darbiem vislabāk piemērota svētdiena.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī nedēļa atnesīs rezumē attiecībās. Kāds Ūdensvīrs izlems turpināt dzīvi bez sava līdzšinējā partnera; kāds sapratīs, ka vēlas sākt nopietnas attiecības; cits savās attiecībās pāršķirs jaunu, tīru lapu un vienosies dzīvot pēc jauniem nosacījumiem.

Zivis

Sestdienas aptumsums var nelabvēlīgi ietekmēt veselību, tāpēc šo nedēļu vēlams veltīt slimību profilaksei. Ieteicams kārtīgi izgulēties. Jāpievērš uzmanība arī hormonālās sistēmas veselībai. Nedēļas otrā puse nav piemērota romantikai.

LA.lv