Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ļaujies draiskam noskaņojumam! Romantiskie horoskopi no 6. līdz 12. martam 16

Foto – Fotolia

Auns

Nedēļa sāksies harmoniski. Pirmdiena piemērota lēmumu pieņemšanai un aktīvai, bet pārdomātai darbībai. Otrdien, trešdien liela loma būs emocionālās labklājības uzturēšanai un attiecībām ar ģimenes locekļiem. Sakārto māju! Nedēļas nogalē vēlams atslābināties. Stress var izraisīt gremošanas traucējumus. Lai nomierinātu prātu, klausies mūziku.

Vērsis

Nedēļas pirmajā pusē būsi viegli aizkaitināms un jūtīgs. Darba nedēļas otra puse jau gaidāma daudz harmoniskāka gan emocionālajā plānā, gan arī fiziskās labsajūtas ziņā. Šonedēļ pievērs uzmanību tam, pēc kā ilgojies, par ko sapņo. Varbūt ir sapņi, kurus vērts padarīt par savu mērķi? Otrdien atrodi kādu, kam uzticēties, un padalies savos noslēpumos.

Dvīņi

Visticamāk, sapņosi par lielākiem sasniegumiem karjerā un peļņas gūšanā. Ja nedēļas sākumā būsi ko vērtīgu izprātojis, ceturtdien vari veiksmīgi savas idejas prezentēt citiem. Sestdien iespējami kārdinājumi, kas var apdraudēt ģimenes mieru. Laba diena speciālas diētas uzsākšanai, ja nepieciešams. Brīvdienās pārmērīga alkohola lietošana nav vēlama.

Vēzis

Šonedēļ iespējamas krīzes. Otrdien jāsargājas no konfliktiem attiecību jautājumos. Pirms hiperaktīvi aizstāvēt savas pozīcijas, padomā, vai tiešām tev uzbrūk. Trešdienas vakarā nepārstrādājies, organisma tonuss būs pazemināts un, iespējams, plānus realizēt neizdosies. Ceturtdiena būs veiksmīga iepriekš plānotiem pirkumiem – jaunu drēbju vai greznumlietu iegādei. Visharmoniskākā diena – piektdiena.

Lauva

Nedēļas sākumā aizdomāsies par dzīves jēgas un nāves jautājumiem. Var izdoties paspīdēt ar savām ezotērikas zināšanām, ja tādas ir. Varbūt izdomāsi kādu jaunu seksuālu rotaļu. Ceturtdiena veiksmīga harmonisku darba attiecību veidošanai ar kolēģiem. Piektdiena visveiksmīgākā diena – tiksi pamanīts, uzklausīts un novērtēts. Ja pratīsi izmantot situāciju, šīs nedēļas otrā puse var iezīmēties ar jauna projekta aizsākumu, kas potenciāli nesīs peļņu.

Jaunava

Šonedēļ esi uzmanīga ar visu veidu naudas darījumiem. Neņem kredītus un neieguldi naudu. Vēlams vairāk laika un uzmanības pievērst saviem partneriem – tas attiecas gan uz personīgo dzīvi, gan lietišķo jomu. Attiecībās svarīgs būs godīgums un kopējas garīgās vērtības. Brīvdienās parūpējies par sevi, starp citu, būs labvēlīgs laiks matu kopšanai, griešanai, ilgviļņu likšanai, manikīram, pedikīram.

Svari

Partneri var apdraudēt tavu pasaules redzējumu un apšaubīt tavu autoritāti. Var sanākt strīdi, tāpēc centies būt elastīgs un pieņemošs. Neuzbrūc, uzklausi otru puisi. Otrdiena būs veiksmīga darba un karjeras jautājumu risināšanai. Ceturtdiena un piektdiena domātas laika pavadīšanai kopā ar draugiem. Nedēļas nogali gan, visticamāk, drīzāk gribēsies pavadīt mierā un klusumā. Sargi veselību.

Skorpions

Šonedēļ vēlams atrast laiku iejūtīgām sarunām ar bērniem. Palasi vai pastāsti viņiem kādu pasaku. Būs svarīga mīlestība, romantika un izklaides. Trešdiena būs piemērota personīgu jautājumu risināšanai un dvēseliskām sarunām. Ceturtdiena – publiska pasākuma apmeklēšanai. Šajā dienā spēsi atrast risinājumus dažādām problēmām un neseniem sarežģījumiem.

Strēlnieks

Laba nedēļa, lai padomātu par savas ģimenes tradīcijām un ieguldītu enerģiju rūpēs par māju. Vēlams apciemot vecākus un uzzināt, kā viņiem klājas. Nedēļas pirmajā pusē var rasties vēlme apciemot arī senču kapus. Var būt aktuāli kredīta jautājumi. Ja ir parādi, prātu nodarbināsi, kā atdot naudu. Pievērs uzmanību sapņiem, varbūt nosapņosi kādu skaitli, ar ko laimēt loterijā. Meklē spēku sevī!

Mežāzis

Nedēļas sākumā gaidāma pastiprināta mentālā aktivitāte, taču nebūsi tik lietišķs, kā ierasts – domās iezagsies sapņainība un romantisms. Jābūt vērīgiem pie stūres, jo iespējama izklaidība. Kāds Mežāzis apdomās kopdzīves uzsākšanu, kāds – kopdzīves izbeigšanu. Var pieaugt interese par politisko dzīvi vai rasties vēlme iestāties kādā partijā. Galvenais, nebūt pārāk agresīvam vai kritiskam attiecībā pret apkārtējiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, radīsies jaunas idejas naudas pelnīšanas jautājumos. Vari veiksmīgi pārdot auto, uzsākt jaunu foto vai interneta projektu vai iesaistīties darījumos ar radiniekiem. Nedēļas sākumā uzmanība jāpievērš veselībai. Otrdien vari uzsākt atveseļošanās terapiju. Ceturtdien un piektdien labvēlīgi risināsies sadarbības jautājumi. Brīvdienās – nevēlami ir finanšu lēmumi un darījumi ar naudu.

Zivis

Gribēsi būt uzmanības centrā un tas, visticamāk, arī izdosies. Spīdēsi ar savām radošajām spējām, abstrakto domāšanu un izcilo fantāziju. Mīlestībai un partnerībai tiks pievērsta liela uzmanība. Arī izskatam un ķermeņa labsajūtai būs nozīme. Ja nācies saslimt, ārsta apmeklējumam vai medicīniskām procedūrām labas dienas ir ceturtdiena un piektdiena. Iespējama nestabila situācija naudas lietās.

LA.lv