Horoskopi un mistika
Horoskopi

Galvenais – atrasties īstajā vietā un īstajā laikā. Astroloģiskā prognoze no 5. līdz 11. jūnijam 0

Foto – LETA

Auns. Pirmdien iespējami pārpratumi komunikācijā un nesaskaņas ar partneriem. Otrdien – dienai būs mistiska, karmiska noskaņa. Nekļūsti pārāk kategorisks! Trešdiena būs kā pagrieziena punkts, tavās sajūtās un komunikācijā ienāks vairāk viegluma. Svētdien vari pastrādāt dārzā.


Vērsis.
Šī nedēļa atmodinās romantiskas jūtas un vēlmi pēc skaistuma un komforta. Aktualizēsies vēlme sevi sakopt. Ņem vērā, ka matu krāsošanai pirmdienas vakars, otrdiena un trešdiena ir nelabvēlīgs laiks. Griešanai, krāsošanai un pretcelulīta procedūrām piemērota ceturtdiena. Sestdienas pēcpusdiena un svētdiena – manikīram, muguras masāžai un attīrošām sejas maskām.

Dvīņi. Daudziem Dvīņiem šonedēļ sāksies jauns cikls. Un tiem, kam dzimšanas diena jau bijusi, gaidāms enerģijas pieplūdums un spēcīgāka savu mērķu apzināšanās. Pirmdiena, otrdiena un trešdiena piemērotas aktīvām darbībām. Ceturtdien aktivitāte var kļūt jau drudžaina. Ceturtdien, piektdien, sestdien var būt grūtības pieņemt lēmumus.

Vēzis. Nedēļas pirmā puse ienesīs jaunas vēsmas skatījumā uz pasauli. Šīs pirmās trīs dienas piemērotas jaunu projektu sākšanai, radošu plānu realizācijai. Ceturtdien, kā arī dienu pirms un pēc, ieteicams ievērot atslodzi – ēst vieglāku uzturu un nelietot alkoholu. Nedēļas nogale – neitrāla.


Lauva.
Nedēļas sākumā spēsi paskatīties uz pagātnes notikumiem jaunā gaismā. Otrdiena būs intuitīva diena, bet nevajag ļauties neapmierinātībai ar sevi. Vērtīgi būs nodarboties ar mierīgu pašanalīzi un savu trūkumu apzināšanu un labošanu. Piektdienas pilnmēness var atnest radošo krīzi vai vilšanos mīlas jautājumos.

Jaunava. Šonedēļ beidzot var sanākt mazāk domāt par citiem, bet vairāk par sevi. Padomā, kā varētu sevi palutināt un iepriecināt, un dari to! Nedēļas otrajā pusē iespējamas grūtības sadalīt sevi starp pienākumiem mājās un sabiedrībā. Nedēļas nogale gaidāma lietišķi romantiska, tātad Jaunavām visai harmoniska.

Svari. Nedēļa gaidāma diezgan neitrāla. Enerģijas būs pietiekami daudz. Var rasties dažas finansiālas izdevības. Galvenais – atrasties īstajā vietā un īstajā laikā. Jārēķinās tikai, ka īstos vārdus ceturtdien diez vai izdosies pateikt. Izmantojot dabas doto diplomātiju, viss ir iespējams.


Skorpions.
Šī nedēļa var kļūt par jaunu sākumu nozīmīgiem procesiem. Iekšējās pārmaiņas stimulēs uzņemties jaunus projektus, veidot attiecības vai mainīt savus uzskatus. Ceturtdiena būs kā kulminācija naudas problēmu risināšanas jautājumos. Sestdiena un svētdiena piemērotas lietišķiem mērķiem.


Strēlnieks.
Šonedēļ neforsē notikumus. Tava stiprā griba un egoisms var nostāties tavā ceļā un būt tavs ienaidnieks, lai gan pašapziņa būs svārstīga. Ja sastopies ar pretdarbību, neskrien ar pieri sienā. Piektdien nebūsi mierā ar sevi, taču drudžaina aktivitāte nav vēlama. Sargi veselību, jo iespējamas saaukstēšanās, pārskati savus mērķus.


Mežāzis
. Daudziem Mežāžiem šonedēļ aktualizēsies darba un veselības jautājumi. Ja gadās saslimt, nedēļas sākumā var būt grūti noteikt diagnozi vai piemeklēt īsto ārstēšanu. Nedēļas otrajā pusē organisms būs ļoti jūtīgs, tāpēc nevajadzētu ļauties pārmērībām ne ēšanā, ne dzeršanā. Darbā iespējama neapmierinātība ar notiekošo.


Ūdensvīrs.
Šonedēļ vairosies iekšējā harmonija un miers. Aktuālāki kļūs dažādi hobiji. Labs laiks radošajiem Ūdensvīriem. Izaicinošākā diena būs piektdiena, bet provokācijām ļauties nav vērts. Sestdienas otru pusi un svētdienu pavadi mierīgi, darot saimniecībā nepieciešamos darbus, tikai nekrīti pārmērībās. Sestdien saudzē veselību!


Zivis.
Daudzām Zivīm šonedēļ nāksies saskarties ar izaicinājumiem. Produktīvākās būs nedēļas pirmās trīs dienas, šajā laikā var realizēt daudzas ieceres. Piektdien iespējams stress un nemiers. Tavas jūtas var nerast atsaucību. Tas, ko tu vēlies un ko sabiedrība no tevis prasa, var nesakrist, bet tas viss ir pārejoši.

LA.lv