×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
4. jūnijs, 2017
Drukāt

Galvenais – atrasties īstajā vietā un īstajā laikā. Astroloģiskā prognoze no 5. līdz 11. jūnijam

Foto - LETAFoto - LETA

Auns. Pirmdien iespējami pārpratumi komunikācijā un nesaskaņas ar partneriem. Otrdien – dienai būs mistiska, karmiska noskaņa. Nekļūsti pārāk kategorisks! Trešdiena būs kā pagrieziena punkts, tavās sajūtās un komunikācijā ienāks vairāk viegluma. Svētdien vari pastrādāt dārzā.


Vērsis.
Šī nedēļa atmodinās romantiskas jūtas un vēlmi pēc skaistuma un komforta. Aktualizēsies vēlme sevi sakopt. Ņem vērā, ka matu krāsošanai pirmdienas vakars, otrdiena un trešdiena ir nelabvēlīgs laiks. Griešanai, krāsošanai un pretcelulīta procedūrām piemērota ceturtdiena. Sestdienas pēcpusdiena un svētdiena – manikīram, muguras masāžai un attīrošām sejas maskām.

Dvīņi. Daudziem Dvīņiem šonedēļ sāksies jauns cikls. Un tiem, kam dzimšanas diena jau bijusi, gaidāms enerģijas pieplūdums un spēcīgāka savu mērķu apzināšanās. Pirmdiena, otrdiena un trešdiena piemērotas aktīvām darbībām. Ceturtdien aktivitāte var kļūt jau drudžaina. Ceturtdien, piektdien, sestdien var būt grūtības pieņemt lēmumus.

Vēzis. Nedēļas pirmā puse ienesīs jaunas vēsmas skatījumā uz pasauli. Šīs pirmās trīs dienas piemērotas jaunu projektu sākšanai, radošu plānu realizācijai. Ceturtdien, kā arī dienu pirms un pēc, ieteicams ievērot atslodzi – ēst vieglāku uzturu un nelietot alkoholu. Nedēļas nogale – neitrāla.


Lauva.
Nedēļas sākumā spēsi paskatīties uz pagātnes notikumiem jaunā gaismā. Otrdiena būs intuitīva diena, bet nevajag ļauties neapmierinātībai ar sevi. Vērtīgi būs nodarboties ar mierīgu pašanalīzi un savu trūkumu apzināšanu un labošanu. Piektdienas pilnmēness var atnest radošo krīzi vai vilšanos mīlas jautājumos.

Jaunava. Šonedēļ beidzot var sanākt mazāk domāt par citiem, bet vairāk par sevi. Padomā, kā varētu sevi palutināt un iepriecināt, un dari to! Nedēļas otrajā pusē iespējamas grūtības sadalīt sevi starp pienākumiem mājās un sabiedrībā. Nedēļas nogale gaidāma lietišķi romantiska, tātad Jaunavām visai harmoniska.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+