Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tempu kāpini pamazām! Naudas un karjeras horoskopi 12.06.2017-18.06.2017 16

Foto – Jānis Krakops/LETA

Auns

Pirmdiena – enerģētiski smaga diena. Ja vien nepatraucēs emocijas un vēlme noslēgties savā čaulā, otrdien ir iespējams atjaunot konstrutīvas pārrunas ar kolēģiem un kompanjoniem. Trešdien, ceturtdien un piektdien cerības tapt uzklausītam un saprastam būs krieni zemākas. Svētdien atnāks otrā elpa un iedvesma atkal aktīvi rīkoties.

Vērsis

Šonedēļ iespējama finanšu krīze – uz finansiālu palīdzību vari necerēt, nāksies paļauties tikai uz sevi. Atsevišķi plāni un cerētais nerealizēsies, toties nedēļas otrajā pusē var rasties negaidītas un neplānotas izdevības. Sestdien atpūties un baudi relaksējošas procedūras. Svētdiena jau no tevis prasīs palielinātu tempu un apgriezienus.

Dvīņi

Šonedēļ karjera nevirzīsies diez ko labi. Būsi aktīvs un runīgs, taču vari saskarties ar nesapratni un ierobežojumiem no citu cilvēku puses. Tāpēc labāk nelēkt priekšniecībai acīs un mierīgi darīt savus rutīnas darbus. Ja noteikti nākas runāt ar priekšniecību, centies izteikties pēc iespējas skaidrāk. Otrdienu pavadi ar mīļoto konstruktīvā gaisotnē.

Vēzis

Daudzi Vēži šonedēļ būs diezgan aktīvi, bet var būt jūtams tāds kā dzīves pagurums. Darbs prasīs daudz enerģijas, kas var apdraudēt veselību. Noteikti vajadzētu atrast kādu laiku sev un atpūtai. Vismierīgākā diena būs piektdiena. Trešdien komunikācija ar ārzemniekiem būs nesekmīga- iespējama nesaprašanās.

Lauva

Pirmdiena piemērota tikai rutīnas darbiem un jāsarga veselība. Nedēļas vidū tiem Lauvām, kas dzīvo kopā ar vecākiem, radīsies vēlme izlauzties brīvībā un pamest ģimenes ligzdu. Pārējiem Lauvām uz brīdi pazudīs sajūta, ka dzīve sit augstu vilni un liksies, ka viņas nemīl un nenovērtē. Vēlme rīkoties un radošas idejas atgriezīsies svētdien.

Jaunava

Palēnām uzlabosies finansiālā situācija, toties attiecību jomai ne pārāk laba nedēļa. Iespējamas nesaprašanās un pārpratumi ar sadarbības partneriem un sarežģījumi ģimenē. Var saasināties attiecības ar tēvu. Kāds no malas satricinās Tavas iekšējās pasaules mieru. Esi gatava aizstāvēties. Retrītam un salabšanai vislabākā ir piektdiena.

Svari

Šīs nedēļas negatīvās tendences vismazāk ietekmēs Svarus. Daudzi Svari savā ziņā izjutīs atvieglojumu pēc vairāku nedēļu ilgušā saspringuma. Vienīgi darba jautājumi un veselības jautājumi var pieklibot, tāpēc šajās jomās jātur roka uz pulsa un regulāri jākontrolē notiekošais. Visticamāk tavu viedokli šonedēļ neviens neņems vērā, tāpēc necenties ne ar vienu strīdēties.

Skorpions

Šonedēl enerģija nebūs diez ko daudz. Pirmdien gaidāma liela mentālā spriedze, kas stipri nogurdinās. Nedēļas vidū daudziem Skorpioniem var nepietikt naudas, ko iedot citam, kādam – ko samaksāt. Tas tikai mudinās meklēt jaunus veidus un ceļus, kā gūt panākumus un nopelnīt. Mīlestībai un romantikai vislabākā būs piektdiena. Sestdien būs grūti atslābināties.

Strēlnieks

Pirmdien iespējami pārdzīvojumi finansiālu jautājumu dēļ. Otrdien – parunājies ar kādu draugu. Nedēļas vidū garstāvoklis nebūs pārāk labs. Var nākties atteikties no kaut kā sev ļoti svarīga citu cilvēku dēļ. Arī nedēļas nogalē labāk neieplāno nekādas lielas svinības. Cilvēki apkārt būs viegli ievainojami un ne pārāk draudzīgi.

Mežāzis

Nedēļas vidū iespējami sarežģījumi attiecībās ar brāļiem un māsām. Tāpat grūtības var būt mācībās un vajadzīgās informācijas atrašanā un apstrādē. Karjeras jomā lietas sāks atkal virzīties. Otrdien iespējams meklēt darbu un papildus peļņas iespējas. Galvenais ir nepārstrādāties un uzturēt sevi pozitīvā noskaņojumā. Mīlas jautājumos – bez satricinājumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja Tu esi kādam draugam kaut ko parādā, labāk parādus atdot. Pirmdiena šķitīs smagnēja un drūma, nav piemērota radošām darbībām. Otrdiena laba pastaigai svaigā gaisā un dažādām intelektuālām izklaidēm. Trešdien – neslēgt finanšu līgumus. Mākslas baudīšana un mūzikas klausīšanās būs rosinošas. Nedēļas nogale – diezgan saspringta.

Zivis

Daudzas Zivis būs izklaidīgas un viegli pieļaus dažādas kļūdas. Nedēļas vidū var sanākt konflikti ar priekšniecību vai gados vecāku cilvēku. Tām Zivīm, kas strādā radošajā jomā, būs grūtības sevi izpaust. Visharmoniskākā diena būs piektdiena. Otrdien iespējams kāds finasiāls izdevīgums. Sestdien – visu uztversi ļoti jūtīgi – daudz kas būs atkarīgs no apkārtējo attieksmes pret Tevi.

LA.lv