Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tāda skriešana sen nav piedzīvota! Karjeras horoskopi 19.06.2017. – 25.06.2017. 0

Foto – Paula Čurkste/LETA

Auns

Pirmdiena būs komunikācijai aktīva diena, daudz ko paspēsi izdarīt un sarunāt. Otrdiena laba darbam ar datoru vai biroja tehniku. Nedēļas otrajā pusē iespējams tikt pie lielākas naudas summas vai iegūt savā īpašumā kādu vērtīgu lietu. Piektdienu pavadi pavisam mierīgi. Nedēļas nogale draud ar konfliktiem ģimenē.

Vērsis

Trešdien aktivizēsies komunikācija un domas par sadzīviskiem jautājumiem. Apdomāsi, kā uzlabot komfortu savā mājā. Nedēļas otrajā pusē pārņems intensīvas jūtas. Var rasties interese iegādāties jaunas drēbes vai juvelierizstrādājumus. Nedēļas nogalē iespējami konflikti ar radiem un nav vēlams doties garā pārbraucienā.

Dvīņi

Aktīvām darbībām un komunikācijai piemērota pirmdiena, otrdiena, trešdiena un ceturtdiena. Otrdiena jo īpaši laba darbam ar datoru un biroja tehniku, kā arī oriģinālu, bet praktisku ideju izteikšanai un ieviešanai. Piektdien aktīvām darbībām vajadzētu mest mieru, tāpēc visu svarīgo un neizdarīto šajā nedēļā vēlams pabeigt līdz ceturtdienai.

Vēzis

Pirmdiena – aktīva diena, lai apdarītu daudzus mazos neizdarītos darbiņus, bet uz īpašu iejūtību no citiem neceri. Sarunām ar ģimenes locekļiem velti trešdienu. Īstais brīdis, lai piedotu un aizmirstu visus pāridarījumus un radītu saticību ar līdzcilvēkiem. Piektdien gan attiecības nerisini. Nedēļas nogalē palielināta iekšējā aktivitāte un nemiers.

Lauva

Šonedēļ var rasties iespējas mainīt darbu vai saņemt kādu labu darba piedāvājumu. Ieguldītās pūles tiks novērtētas un saņemsi pelnīto atzinību. Trešdien, Saulgriežu rītā, atrodi laiku pirms darbu uzsākšanas nedaudz pabūt laukā un domās uzņemt Saules enerģiju. Sestdiena piemērota pārdomām un jaunu plānu kalšanai.

Jaunava

Jaunavām šī nedēļa būs sociāli aktīvs laiks. Jaunavas, kurām mīļotais cilvēks atrodas ārzemēs, saņems mīlas un uzmanības apliecinājumus. Radoša nedēļa Jaunavām rakstniecēm un pasniedzējām. Trešdiena būs laba diena sarunām ar draugiem. Nedēļas nogalē mīlas attiecības būs ļoti intensīvas, kas atnesīs spilgtas izjūtas.

Svari

Ja gribi daudz paveikt un izdarīt, svarīga ir stratēģiskā plānošana. Pirmdien nestreb karstu! Līdz ceturtdienai ieskaitot, sakārto savas parādsaistības. Piektdien nerisini attiecību jautājumus. Sestdien, svētdien rīkojies apdomīgi. Svētdiena var būt visai saspringta diena – nemēģini neko panākt ar varu, bet tikai ar diplomātiju un gudrību.

Skorpions

Izlem, ko gribi panākt, jo nedēļas otrajā pusē veiksmīgi izdosies pārliecināt gan sadarbības partnerus, gan savu otro pusīti rīkoties tev vēlamajā virzienā. Šonedēļ gaidāmi arī spilgti romantiski mirkļi. Sestdien, svētdien dodies piedzīvojumos kopā ar ģimeni vai velti laiku svešvalodu apguvei.

Strēlnieks

Laba nedēļa. Gaidāma veiksme un harmonija darbā. Gribēsies sevi palutināt. Otrdien un trešdien būs laba atpūta pie ūdeņiem vai kādā SPA centrā. Piektdiena aktīviem darbiem nav piemērota. Sestdiena piemērota tikai darbu plānošanai, nemeties aktīvā darbā, jo pārpūle radīs iztukšotības sajūtu. Svētdien nekļūsti netaktisks.

Mežāzis

Nedēļas otrajā pusē Mežāži būs jo īpaši seksuāli pievilcīgi pretējam dzimumam. Brīvajiem Mežāžiem ir izredzes satikt kādu īpašu cilvēku. Lai iepazītos un veidotu attiecības, šī piektdiena gan nebūs piemērota. Romantiskākās dienas – otrdiena un trešdiena. Vientuļie Mežāži šajā laikā var baudīt mākslu, kino vai peldes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Otrdien – harmonija ģimenē un mājās. Šonedēļ būsi viegli pakļauts enerģētiskajiem uzbrukumiem no ārpasaules, tāpēc labāk neprovocē draugus un līdzgaitniekus uz konfliktiem, kā arī vairies no kārdinājumiem izmēģināt nepārbaudītas apdullinošas, apreibinošas vielas. Nedēļas nogalē nepārpūli sevi ar fizisku darbu.

Zivis

Otrdien un trešdien būs visai romantisks laiks, kad ļauties atslābinājumam. Nododies mīļotajām nodarbēm vai velti laiku saviem mīļajiem cilvēkiem. Tava līdzjūtīgā daba radīs atsaucību. Nedēļas nogale gaidāma nedaudz saspringtāka – var nākties nedaudz “pakarot” ar bērniem. Velti sevi hobijiem, kas neatņem daudz enerģijas.

LA.lv