Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kuram veiksies šonedēļ? Karjeras horoskopi 10. -16.jūlijs 0

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdien un otrdien labāk veiksies tolerantajiem Auniem, centies neaizskart citu tiesības uz pašizpausmi un personisko brīvību. Piektdien aktivizēsies radošā domāšana, iespējams izdomāt veiksmīgus risinājumus dažādām problēmām. Veiksmīga diena arī sadarbībai, ja pratīsi būt gana delikāts. Sestdien un svētdien gaidāms jaunu spēku pieplūdums.

Vērsis

Pirmdien nav piemērots laiks ceļojumiem. Otrdien labvēlīgs laiks intelektuālam darbam vai mācībām. Ceturtdienu pavadi mierīgi, uzkop māju, atbrīvojies no nevajadzīgām mantām. Piektdien laba diena, lai risinātu mājokļa jautājumus. Sestdiena, svētdiena visai aktīvas, pat agresīvas dienas – augsta konfliktu iespējamība.

Dvīņi

Pirmdien būs grūti gūt atsaucību, katrs gribēs pastāvēt uz savu. Otrdien nesēdi mājās, bet pavadi ar cilvēkiem vai velti sevi intelektuālam darbam. Piektdien tavs viedoklis tiks uzklausīts un novērtēts. Svētdien būs viegli saraut attiecības, kas sevi ir izsmēlušas, un tikt vaļā no sliktajiem ieradumiem, kas traucē dzīvot, bet izvēle ir tavā ziņā.

Vēzis

Pirmdien esi iecietīgs pret mīļoto un sadarbības partneriem. Mēģini saprast viņu nostāju un neuztver to kā tiešu uzbrukumu savai personībai. Otrdien, trešdien ļaujies romantikai un netradicionālām mīlas rotaļām. Ceturtdien var aktivizēties enerģētiskie vampīri, sargi sevi. Piektdiena būs pozitīvākā nedēļas diena, iespējami ienākumi.

Lauva

Pirmdien, pirms meties ambiciozos projektos, izvērtē, vai tev pietiks spēka. Lai kaut ko sasniegtu, būs jāiegulda milzums enerģijas. Daudzām Lauvām šonedēļ aktuāli būs paust savu viedokli un tapt uzklausītām. Vislabāk tas izdosies piektdien. Sestdien, svētdien neguli, bet izmanto savu enerģiju, lai gūtu kādu labumu.

Jaunava

Pirmdien iespējamas izmaiņas personīgajās attiecībās. Otrdien, trešdien paaugstināsies interese par visu neparasto, labs laiks izmēģināt netradicionālas darba metodes. Piektdiena piemērota romantikai, pastiprināsies radošā domāšana un intuīcija. Sestdien, svētdien labvēlīgs laiks logu mazgāšanai, celtniecības materiālu iegādei.

Svari

Pirmdiena daudziem Svariem būs diezgan saspringta. Otrdien velti sevi savam vaļaspriekam un nodarbēm, kas tev sagādā gandarījumu. Trešdien nododies romantikai un veselīgam dzīvesveidam. Piektdien varbūt paspīd kāda izdevīga sadarbība, nepalaid garām. Sestdien, svētdien ņem līdzi mīļoto un dodies kādā pārgājienā, apceļo vēl neizpētītas teritorijas.

Skorpions

Tālākus ceļojumus un izbraucienus pirmdien labāk atlikt. Otrdien, trešdien padomā par uzlabojumiem savā dzīvesvietā. Ja vajag iegādāties kādu elektrotehniku, piemēram, datoru, izpēti piedāvājumu. Piektdien lielas iespējas uzzināt ko jaunu, piemērots laiks iziešanai sabiedrībā vai kāda kultūras pasākuma apmeklēšanai.

Strēlnieks

Pirmdien rēķinies ar to, ka cilvēki ir dažādi un ne visi piekritīs tavai vērtību sistēmai. Trešdien esi atvērts jaunām idejām un spontānai rīcībai. Ceturtdienu pavadi mierīgi un nelec nevienam acīs. Piektdien esi mīļš un iejūtīgs pret ģimenes locekļiem. Sestdiena, svētdiena labi piemērota sportiskām aktivitātēm un pārgājieniem. Uzmanīgi ar asiem priekšmetiem.

Mežāzis

Pirmdien, otrdien saasināsies vajadzība pēc brīvības un neatkarības. Vēlme kaut ko mainīt vai uzstāt uz savu prasīs daudz enerģijas un radīs neizpratni citu cilvēku acīs. Piektdien viegli būs saprast notiekošā slēptos iemeslus. Meklē domubiedrus, iespējama harmoniska sadarbība. Labs tiks atdarīts ar labu. Sestdien – sakop savu auto.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien gaidāms iekšējs nemiers, ka vajag kaut ko darīt. Lai noņemtu spriedzi, esi produktīvs. Trešdienas pirmā puse labi piemērota darbam ar elektroiekārtām. Nomaini mājās izdegušās spuldzes. Piektdien piemērotas būs SPA procedūras vai atpūta pie ūdeņiem. Sestdien, svētdien var darboties ap auto, iegādāties rezerves daļas un instrumentus.

Zivis

Pirmdien iespējamas izmaiņas personiskajās attiecībās. Nedēļas vidus diezgan radošs, bagāts ar dažādām oriģinālām idejām. Iespējami viedi sapņi. Ceturtdien neļaujies drūmām domām. Piektdien iespējama finansiāla veiksme, panākumi darbā. Svētdien pārskati savu ēdienkarti – vari veidot jaunus veselīgus ieradumus.

LA.lv