Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izrādi maigas rūpes! Romantiskais horoskops, 31.07.17. – 6.08.17. 2

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Pirmdiena vilinās izdzīvot intensīvas emocijas – piepildi kādu slepenu sapni. Otrdien izej no savas komforta zonas, paplašini horizontu, vēro, klausies un uzzini kaut ko jaunu. Lai gūtu sasniegumus, jāiemācās pieņemt arī citu cilvēku uzskatus.

Vērsis

Pirmdien attiecības uzturi maigas, izrādi rūpes. Otrdienas pirmā puse lai paiet neitrāli, neiesaisties attiecību risināšanā. Trešdien, ceturtdien risini juridiskus jautājumus, kas saistīti ar mājokli. Piektdien tavs viedoklis var nesakrist ar apkārtējo uzskatiem.

Dvīņi

Pirmdien darbā izmanto intuīciju, veselības uzlabošanai noderīga būs homeopātija, zāļu tējas. Trešdien veiksmīgi vari apspriesties ar sadarbības partneriem. Nedēļas otrajā pusē iemācīsies kaut ko jaunu par saviem bērniem. Jauns skatījums, ko nozīmē būt vecākiem.

Vēzis

Beidzot sāksies labāki laiki. Pasaule apkārt kļūs mīļāka, personiskāka. Daudz kas mainīsies tavās attiecībās ar līdzcilvēkiem, un tas būs uz labu, ja vien spēsi piedot un tikt pāri pagātnes nodarījumiem. Saglabā labsirdību un nepiemini ļaunu.

Lauva

Pirmdien, ja nepieciešama palīdzība, neesi lepns – jautā, tev palīdzēs. Trešdien laba diena sadarbībai ar bērniem, viņi labprāt iesaistīsies. Nedēļas otrajā pusē, lai gūtu panākumus darbā, nāksies krietni nopūlēties. Esi pacietīgs un rīkojies godīgi.

Jaunava

Nedēļa, kad aktīvi darbosies prāts, gribēsies komunicēt un sadarboties, bet izredzes gūt rezultātus būs visai niecīgas. Neriskē finanšu jautājumos, lai gan tavas zināšanas par naudas pārvaldīšanu būs pieprasītas. Parūpējies par savu nekustamo īpašumu.

Svari

Gaidāma veiksmīga nedēļa. Iespējamas jaunas sadarbības, veiksmīga komunikācija ar draugiem, domubiedriem, izņemot pirmdienas otro pusi un otrdienas pirmo pusi, kad neko svarīgu pasākt nevajadzētu. Nesaskaņas un haoss iespējamas mājas dzīvē.

Skorpions

Būs liela vēlme spīdēt, tikt novērtētam un parādīt sevi no labās puses. Tāpēc katra neizdošanās tiks uztverta visai sāpīgi un radīs iekšēju konfliktu. Lai gūtu panākumus, būs nepieciešama garīgā izaugsme un uzvara cīņā ar iekšējiem dēmoniem.

Strēlnieks

Pirmdien, otrdien centies saglabāt optimismu un attiekties pret dzīvi vienkāršāk. Aktualizēsies interese par ezotēriskajām doktrīnām. Vairāk pievērsīsi uzmanību attiecībām, jūtu patiesumam un dziļumam. Neļauj naudas problēmām sabojāt labu draudzību.

Mežāzis

Šonedēļ mīlestība un ģimene atkal kļūs svarīgas tēmas. Tiesa, vēlme gūt sociālo atzinību nekur nepazudīs, taču tā prasīs transformāciju un vēlmi mainīties. Labāk pārskati savu nostāju sev svarīgos jautājumos un padomā, vai tiešām nepieciešams būt tik nelokāmam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Aktivizēsies slēptie un atklātie ienaidnieki, cilvēki tev apkārt cīnīsies par savu taisnību. Tajā visā svarīgākais ir pamanīties, lai nekļūtu par ienaidnieku pats sev un lai tavi uzskati vai darbības nevērstos pret tevi pašu. Centies būt labsirdīgi noskaņots, tad viss atrisināsies.

Zivis

Svarīgas tēmas būs darbs un veselība, tāpēc pievērs tām īpašu uzmanību. Ja nepieciešams kaut ko darīt veselības labā, tad nekavējies. Neļauj draugiem un domubiedriem tevi izmantot naudas lietās. Ja ir kādi neatdoti parādi, tas sarežģīs attiecības.

LA.lv