Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piesardzīgi, bet uz priekšu! Karjeras horoskopi, 17. – 23. jūlijs 16

Foto no fullpicture.ru

Auns

Pirmdien iespējams apjukums. Nedēļas pirmajā pusē gaidāma liela nervu spriedze, jāievēro piesardzība darbā ar elektrotehniku. Harmoniskākās dienas būs trešdiena un ceturtdienas pirmā puse. Piektdien nevajag cilvēkus provocēt uz atklātību. Svētdienas pēcpusdienu izmanto jaunu plānu kalšanai.

Vērsis

Pirmdien – uzmanīgi naudas lietās. Otrdien – visu dari lēnām un mierīgi, vairies no impulsīviem izteicieniem. Trešdien var apspriest nekustamā īpašuma jautājumus. Ceturtdien centies nepatērēt visu enerģiju niekiem un tukšām sarunām. Piektdien, sestdien – jutīgs kuņģis.

Dvīņi

Pirmdien sabiedrisku pienākumu veikšana nenesīs gaidītos rezultātus. Komunikācijai un darbam ar informāciju piemērotas trešdiena un ceturtdiena. Piektdiena finanšu problēmu risināšanai vai sabiedrisku iestāžu apmeklēšanai nav piemērota. Šonedēļ jābūt uzmanīgiem uz autoceļiem.

Vēzis

Pirmdiena neveiksmīga komandējumiem un ceļojumiem. Pirmdien, otrdien un piektdien – drudžaina aktivitāte ir nevēlama. Jāuzmanās darbā ar elektroierīcēm. Trešdien būs iespējams sakārtot svarīgas darba lietas un jautājumus, kas saistīti ar veselību. Sestdien centies radīt ap sevi komfortu.

Lauva

Pirmdien finanšu darījumos iespējamas kļūmes; mīlestībā – nesaprašanās. Darījumiem piemērotākā būs trešdiena. Sākot ar ceturtdienu, kļūsi rosīgāks. Ceturtdien, piektdien sargies no nepārdomātu lēmumu pieņemšanas. Svētdien pēcpusdienā sāksies jauns posms dzīvē – saplāno.

Jaunava

Šonedēļ iespējami pārpratumi attiecībās un sarežģījumi mīlas lietās. Var nākties pastrīdēties ar mīļoto cilvēku. Nāksies samierināties ar dažādām neērtībām, lai pielāgotos tev svarīgu cilvēku vēlmēm. Jo elastīgāka būsi, jo mierīgāk paies nedēļa. Veiksmīgākā un produktīvākā – trešdiena.

Svari

Nedēļas sākumā jārūpējas par veselību. Došanās ceļojumā sarežģīs apstākļus darbā. Trešdien iespējams slēgt jaunas vienošanās. Visus šī mēneša darbus ieteicams pabeigt līdz piektdienas vakaram. Sestdienu velti ģimenei. Svētdienas pēcpusdienu labi veltīt nākotnes plānu apspriešanai.

Skorpions

Šonedēļ nāksies būs izturīgam un uzņēmīgam. Darba jautājumu risināšanā priekšroka dodama radošam piegājienam. Ieteicams ierobežot tēriņus un naudu izdot tikai plānotiem pirkumiem. Ārzemju ceļojumiem nedēļas sākums visai nepiemērots. Svētdien piestrādā pie sava publiskā tēla.

Strēlnieks

Veiksmīgākā diena būs trešdiena – piemērota darbam ar informāciju; dokumentu, pierakstu kārtošanai. Nedēļas sākumā gaidāmi negaidīti pavērsieni mīlas lietās. Nedēļas otrajā pusē uzzināsi daudz ko jaunu – iespējams, no ārzemēm. Sestdiena piemērota nepadarītajiem mājas darbiem.

Mežāzis

Šonedēļ laiks, lai tiktu galā ar sevi – ar savām vēlmēm un vajadzībām. Pret cilvēkiem, ar kuriem vēlies saglabāt attiecības, izturies iecietīgi. Pārmērīga, neadekvāta vēlme pēc brīvības radīs šķiršanās draudus. Pirmdien risks pieļaut kļūdas darbā. Šajos jautājumos labāk veiksies trešdien.

Ūdensvīrs

Gaidāma diezgan saspringta un nervoza nedēļa. Pirmdien, otrdien palielināta nervu spriedze un neapmierinātība ar notiekošo. Vairies no neadekvātas rīcības un emociju izpausmēm. Tāpat arī pirmdien iespējami pārpratumi attiecībās ar mīļoto cilvēku. Nedēļas nogalē – enerģijas izsīkums.

Zivis

Labi padarīts darbs gūs novērtējumu. Bet nāksies būt izcilai savā jomā. Trešdien iespējami jauni darba piedāvājumi. Uzticētos darbus spēsi godam izpildīt. Finanšu jomā gan gaidāma nestabilitāte. Neļauj sevi apkrāpt un nekrāp citus. No radošajām Zivīm tiks gaidīts maksimāls sniegums.

LA.lv