Horoskopi un mistika
Horoskopi

Laiks dižiem darbiem. Astroloģiskā prognoze no 14. līdz 20. augustam 0

Foto: shutterstock.com

Auns. Pirmdien spēja koncentrēties atvērs daudzas durvis. Laba diena, lai stiprinātu savu materiālo stāvokli. Otrdiena nopietniem projektiem nav piemērota. Sargies no attiecību skaidrošanas. Šonedēļ iespējami konflikti ar priekšniekiem un sadarbības partneriem, centies būt elastīgāks savos uzskatos. Veiksmīgākā, enerģijas pārpilnākā un optimistiskākā diena būs svētdiena.


Vērsis.
Pirmdiena ļoti laba diena, kad ar pacietību, mieru un pīpēšanu ļoti daudz varēs izdarīt. Nedēļas pirmajā pusē pārņems intensīvas jūtas, vari tās izmantot, lai iekarotu mīlas objekta simpātijas, taču nekļūsti pārlieku privātīpašniecisks un greizsirdīgs. Nedēļas otrajā pusē būsi tendēts uz pārmērībām, tāpēc – pirms ļauties izklaidēm, pabeidz iesāktos darbus.


Dvīņi.
Šonedēļ daudz rūpju ikdienišķu jautājumu risināšanā saistībā ar mājsaimniecību. Iespējami visādi pārpratumi pienākumu sadalē ar ģimenes locekļiem. Mājas un saimniecības darbiem piemērotākā ir pirmdiena. Otrdien nekļūsti mantkārīgs, neko jaunu neuzsāc. Ceturtdiena veiksmīga diena komunikācijai, pārrunām, sapulcēm.

Vēzis. Pirmdiena laba diena attiecību stiprināšanai ar mīļoto personu, glāzei vīna un romantikai. Otrdiena attiecību kārtošanai nav piemērota, labāk nodarbojies ar ikdienišķiem rutīnas darbiņiem vai atpūties. Trešdien jo īpaši iespējami pārpratumi komunikācijā. Ceturtdien palasi kādu labu grāmatu vai raksti dienasgrāmatu par saviem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem..

Lauva. Pirmdien iespējams gūt sasniegumus sabiedriskajā darbā. Otrdien nozīmīgus projektus neuzsāc. Trešdien laba diena nepieciešamo iemaņu apguvei. Optimistiska nots gaidāma ceturtdienas rītā. Ceturtdiena piemērota komunikācijai, sadarbībai, prezentācijām. Piektdien var būt tendence noslēgties sevī. Harmoniskākā diena būs svētdiena, nepavadi to mājās.


Jaunava.
Šonedēļ ar informācijas apmaiņu ies kā aklam pa tumsu. Pārliecinies, vai esi saprasts un vai vēstule sasniegusi adresātu, kā arī vairākas reizes pārbaudi savu dokumentu saturu. No rītiem celies laikus, lai neiekultos sastrēgumos. Veiksmīgākās dienas – pirmdiena un piektdiena. Arī ceturtdienas pirmā puse padosies diezgan produktīva, ja vien neļausi novērst savu uzmanību.

Svari. Daudziem Svariem gribēsies kaut ko izmainīt savās mājās, pārvietot mēbeles vai veikt kosmētisko remontu. Darbiem pie mājas vispiemērotākās būs pirmdiena, piektdiena, sestdiena. Ceturtdien var izdoties paspīdēt ar savu šarmu un harismu. Svētdienu gan nepavadi vientulībā. Esi aktīvs, satiecies ar draugiem vai apmeklē kādu saviesīgu pasākumu.

Skorpions. Nedēļas sākumā pārņems nekontrolējamas intensīvas emocijas, kas var radīt saspringtas situācijas intīmajā plānā. Nesabiezini krāsas. Situācija atslābs ceturtdien, kad atkal jutīsies mierā un harmonijā ar sevi un notiekošais tiks uztverts daudz nenopietnāk. Piektdien būsi viegli aizvainojams un izprovocējams, fantāzija var izspēlēt kādu negatīvu joku.

Strēlnieks. Pirmdien harmoniski veiksies darbi. Nedēļas sākumā iespējamas finansiālas problēmas, kā arī sarežģījumi intīmajās attiecībās. Neiesaisties amorālās darbībās. Nedēļas otrajā pusē vairies no pārmērībām. Svētdiena būs dzīvespriecīga un optimistiska, vari pasportot, tikai sargi sirdi un muguru. Lai tavs šīs nedēļas kredo ir “visu ar mēru”.

Mežāzis. Pirmdien tava atbildības izjūta un nopietnība būs cieņā. Otrdien sakārto savu darba vietu. Trešdien un ceturtdien izpaud savas personības rotaļīgo pusi, noteikti izej pastaigā. Šīs dienas ir veiksmīgs laiks arī darbam ar rokām. Ja esi amatnieks, izmanto tās. Sestdienu velti ģimenei. Svētdiena laba, lai sapucētos un apmeklētu kādu kultūras pasākumu.

Ūdensvīrs. Pirmdiena veiksmīga attiecību nostabilizēšanai un stiprināšanai. Notikumu ziņā nedēļa visai neitrāla, lielāka nozīme būs iekšējiem pārdzīvojumiem, sapņiem, izjūtām. Daudz kas būs atkarīgs no paša attieksmes pret notiekošo. Nedēļas vidū jāsargājas no pārmērībām ēšanā. Veiksmīgākās dienas – ceturtdiena un svētdiena.

Zivis. Pirmdiena veiksmīga diena attiecībām. Otrdien var notikt dažādas negaidītas un neplānotas lietas. Trešdien parādīsies diezgan daudz enerģijas aktīvai rīcībai, lai gan būsi diezgan neuzmanīgs, skaties, lai steigā nesastrādātu kļūdas. Piektdiena – ļoti radoša diena. Sestdien – radi ap sevi komfortablu vidi. Svētdien – viss izdosies, esi aktīvs un izlēmīgs.

LA.lv