×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.9°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
14. augusts, 2017
Drukāt

Laiks dižiem darbiem. Astroloģiskā prognoze no 14. līdz 20. augustam

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Auns. Pirmdien spēja koncentrēties atvērs daudzas durvis. Laba diena, lai stiprinātu savu materiālo stāvokli. Otrdiena nopietniem projektiem nav piemērota. Sargies no attiecību skaidrošanas. Šonedēļ iespējami konflikti ar priekšniekiem un sadarbības partneriem, centies būt elastīgāks savos uzskatos. Veiksmīgākā, enerģijas pārpilnākā un optimistiskākā diena būs svētdiena.


Vērsis.
Pirmdiena ļoti laba diena, kad ar pacietību, mieru un pīpēšanu ļoti daudz varēs izdarīt. Nedēļas pirmajā pusē pārņems intensīvas jūtas, vari tās izmantot, lai iekarotu mīlas objekta simpātijas, taču nekļūsti pārlieku privātīpašniecisks un greizsirdīgs. Nedēļas otrajā pusē būsi tendēts uz pārmērībām, tāpēc – pirms ļauties izklaidēm, pabeidz iesāktos darbus.


Dvīņi.
Šonedēļ daudz rūpju ikdienišķu jautājumu risināšanā saistībā ar mājsaimniecību. Iespējami visādi pārpratumi pienākumu sadalē ar ģimenes locekļiem. Mājas un saimniecības darbiem piemērotākā ir pirmdiena. Otrdien nekļūsti mantkārīgs, neko jaunu neuzsāc. Ceturtdiena veiksmīga diena komunikācijai, pārrunām, sapulcēm.

Vēzis. Pirmdiena laba diena attiecību stiprināšanai ar mīļoto personu, glāzei vīna un romantikai. Otrdiena attiecību kārtošanai nav piemērota, labāk nodarbojies ar ikdienišķiem rutīnas darbiņiem vai atpūties. Trešdien jo īpaši iespējami pārpratumi komunikācijā. Ceturtdien palasi kādu labu grāmatu vai raksti dienasgrāmatu par saviem piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem..

Lauva. Pirmdien iespējams gūt sasniegumus sabiedriskajā darbā. Otrdien nozīmīgus projektus neuzsāc. Trešdien laba diena nepieciešamo iemaņu apguvei. Optimistiska nots gaidāma ceturtdienas rītā. Ceturtdiena piemērota komunikācijai, sadarbībai, prezentācijām. Piektdien var būt tendence noslēgties sevī. Harmoniskākā diena būs svētdiena, nepavadi to mājās.


Jaunava.
Šonedēļ ar informācijas apmaiņu ies kā aklam pa tumsu. Pārliecinies, vai esi saprasts un vai vēstule sasniegusi adresātu, kā arī vairākas reizes pārbaudi savu dokumentu saturu. No rītiem celies laikus, lai neiekultos sastrēgumos. Veiksmīgākās dienas – pirmdiena un piektdiena. Arī ceturtdienas pirmā puse padosies diezgan produktīva, ja vien neļausi novērst savu uzmanību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+