Horoskopi un mistika
Horoskopi

Astroloģiskā prognoze darbīgai nedēļai 4. – 10. septembrim 16

Foto-Fotolia

Auns

Pirmdiena – harmoniska, bet ar pazeminātu vitalitāti. Pirmdien, otrdien gaidāmas neskaidras situācijas darbā. Piesardzīgi ar medikamentiem un alkoholu. Trešdiena – psiholoģiski sarežģīta, nekļūsti sev ienaidnieks. Piektdien vari ķerties klāt aktīvām darbībām.

Vērsis

Draudzībā un mīlestībā labāk veiksies nedēļas otrajā pusē. Pirmdien, otrdien piedzīvosi kādu vilšanos, bet trešdien jau viss noskaidrosies. Piektdien, sestdien palasi kādu labu grāmatu par garīgām tēmām. Svētdiena – praktiskiem darbiņiem.

Dvīņi

Nedēļas sākumā neliels apjukums, var būt neapmierinātība gan ar profesionālajiem sasniegumiem, gan mājas dzīvi. Taču situācija manāmi uzlabosies nedēļas otrajā pusē. Trešdien gaidāmi svarīgi notikumi saistībā ar vecākiem vai darbu. Nedēļas nogalē velti sevi ģimenei.

Vēzis

Nedēļas sākumā var būt neskaidrības komunikācijā un darījumos ar ārzemniekiem. Nedēļas vidū var nākties doties kādā ceļojumā. Trešdien iespējams nonākt pie skaidrības kādu neatrisinātu jautājumu sakarā. Visharmoniskākā diena – svētdiena.

Lauva

Naudas lietās veiksmīgāka nedēļas otrā puse. Pirmdien, otrdien jāievēro piesardzība finanšu darbībās. Trešdien var nākties pārskatīt finanšu investīcijas vai vismaz ģimenes budžetu. Piektdien, sestdien – ja vēlies nopelnīt, tev pietiks tam enerģijas.

Jaunava

Nedēļas sākumā viegli kļūt par krāpniecības upuri. Esi piesardzīgs! Trešdien nozīmīgi notikumi attiecību jomā. Nopietnākus darbus saplāno uz ceturtdienas vakaru vai piektdienu. Vislabākā, harmoniskākā un aktivitātēm piemērotākā diena – svētdiena.

Svari

Uzmani sava mājdzīvnieka uzvedību un veselību. Nekreņķējies par niekiem. Nedēļas sākumā pašsajūta var nebūt laba, ievēro veselīgu dzīvesveidu. Ja tavā pakļautībā ir darbinieki, rēķinies, ka viņu darbā ir iespējamas kļūdas. Nedēļas nogale pozitīvāka un produktīvāka.

Skorpions

Nedēļas sākumā iespējama vilšanās mīlestībā. Nedēļas otrajā pusē notikumi ieņems pozitīvu virzību un daudz kas nostāsies savā vietā. Sestdien iespējamas spēcīgas emocijas, labi, ja atrodi kādu domubiedru, ar kuru parunāt. Svētdiena laba attiecību baudīšanai.

Strēlnieks

Neskaidrības saistībā ar mājokļa jautājumu vai ģimenes lietām kulmināciju gūs trešdien. Tad nonāksi pie risinājuma. Ceturtdienas vakars piemērots sportiskām aktivitātēm. Sestdien – veiksme naudas lietās. Svētdiena piemērota saimnieciskiem darbiem.

Mežāzis

Nedēļas pirmajā pusē labāk neparakstīt nozīmīgus dokumentus un neuzņemties ilgtermiņa saistības. Aktīvam darbam piemērota piektdiena. Sestdienas vakaru pavadi mājīgā atmosfērā kopā ar mīļajiem cilvēkiem. Visharmoniskākā diena būs svētdiena.

Ūdensvīrs

Nedēļas sākumā uzmanies no krāpniecības naudas lietās. Nesoli citam palīdzēt, ja to nespēj. Trešdien atdod parādus. Ceturtdienas pirmo pusi velti pārdomām. Ceturtdienas vakars un piektdiena – aktīvs laiks. Sestdienu, svētdienu velti ģimenei un saimniecībai.

Zivis

Šonedēļ attiecībām būs centrālā loma. Nedēļas sākumā pievērs uzmanību citu sacītajam un lūgumiem, ko saņem no kolēģiem vai dzīvesbiedra, un pārliecinies, ka tos pareizi saproti. Nedēļas vidū var nākties izlemt, vai piekrist iepriekš izteiktajiem piedāvājumiem.

LA.lv