Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.-17. septembrim. Kas daudz strādā, varēs krietni atpūsties! 16

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdienu pavadi atslābinātā režīmā. Parunājies ar kolēģiem, painteresējies, kas notiek apkārt. Otrdiena var būt mazliet nervoza, tāpēc neuzsāc vairākus darbus paralēli. Trešdiena prasīs atbildīgu attieksmi gan pret saviem darba pienākumiem, gan savu veselību. Šonedēļ, iespējams, kādam tuviniekam var būt vajadzīgas tavas rūpes.

Vērsis

Šonedēļ gaidāms miers un harmonija ģimenes un mājas dzīvē. Rosīga darbība un izdošanās gaida Vēršus, kas nodarbināti radošajā lauciņā, izklaides biznesā vai pedagoģijā. Veiksme un daudz klientu gaidāms arī tiem, kas strādā pakalpojumu un veselības sfērā. Piektdien labi doties pie dabas ar mīļoto cilvēku vai bērniem.

Dvīņi

Dvīņi šonedēļ būs veiksmīgi un apburoši komunikācijā ar citiem, bet trešdien un ceturtdien vēlams būt ieturētākiem. Jārēķinās ar to, ka laulātais var būt nopietnāk noskaņots. Piektdiena atnesīs zināmu atslābumu un varēs baudīt mīlestību un izklaides. Daudz enerģijas prasīs ģimenes dzīve, veiksmīgi virzīsies darbs pie mājas, dārzā.

Vēzis

Otrdien, trešdien ieguldi naudu tur, kur tas tiešām nepieciešams, vislabāk – savas veselības uzlabošanā un stiprināšanā. Trešdien, ceturtdien iespējami sarežģījumi komunikācijā ar kolēģiem. Ticama ir imunitātes pazemināšanās, tāpēc vairies no nosalšanas un nesamērīgām pārslodzēm. Iespējami daudzi lietišķi kontakti un braucieni.

Lauva

Nedēļa veiksmīgai rosībai un panākumu gūšanai. Nedēļas vidū gaidāma veiksme mīlestībā, ja vien būsi gatavs nopietnām jūtām. Būs aktuāli peļņas gūšanas jautājumi. Nedēļas otrajā pusē naudas lietās orientēsies labi, būs viegli komunicēt un sarunāt sev izdevīgus nosacījumus. Nedēļas nogale laba saviesīgu pasākumu apmeklēšanai.

Jaunava

Gaidāma ļoti aktīva un darbīga nedēļa. Būs daudz notikumu, darbu, sarunu. Būsi uzmanības centrā – tavs pragmatiskais un analītiskais prāts, kā arī racionāla pieeja lietām, tiks augstu vērtēta. Arī finansiāli nedēļa būs diezgan laba, ja nesēdēsi rokas klēpī salicis, bet aktīvi piedalīsies procesos, kas notiek tev apkārt.

Svari

Būsi nodarbināts ar nākotnes plānu kalšanu. Un šie plāni, visticamāk, būs praktiski un realizējami. Rīkosies zemapziņas impulsu vadīts un negribēsi citiem atklāt, ar ko tieši nodarbojies. Daudz laika vajadzētu veltīt pārdomām un sev pašam. Uz saviem kompleksiem neieciklējies, labāk palīdzi citiem, kam tas nepieciešams.

Skorpions

Šonedēļ iespējams nostiprināt savu reputāciju. Apkārtējiem šķitīsi pievilcīgs. Gaidāmas daudzas tikšanās ar draugiem, kopīga plānu, ideju un vēlmju apspriešana. Finansiālajos jautājumos būsi nopietns un atbildīgs. Naudiņu vari ieguldīt sadzīves apstākļu uzlabošanā un biznesā. Nedēļas vidus veiksmīgs meditācijām.

Strēlnieks

Pirmdien tavu uzmanību prasīs rutīnas darbi un mājas rūpes. Otrdien, trešdien var izdoties nostabilizēt mīlas attiecības un rast risinājumus finansiālām grūtībām. Nedēļas otrajā pusē būs vieglāk atslābināties un pienākumu slogs neliksies tik smags. Nedēļas nogalē aizej uz kādu sabiedrisku pasākumu.

Mežāzis

Pratīsi labi rīkoties ar citu cilvēku naudu. Ja vajag kaut ko apdrošināt – vari darīt to otrdien. Trešdien, ceturtdien labāk neko nozīmīgu dzīvē nemaini. Saudzē veselību, jo iespējama imunitātes pazemināšanās. Nedēļas nogalē tavas intīmās attiecības var pāriet citā attīstības stadijā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Gaidāmas labas un mīlošas attiecības ar otro pusīti. Uzmanības apliecinājumi stiprinās un stabilizēs tavu laulību un sadarbību ar citiem cilvēkiem. Aktīva un darbīga nedēļa tiem Ūdensvīriem, kas nodarbojas ar ezoterisku, dzīves un nāves jautājumu pētīšanu. Iespējami eksperimenti seksuālajās attiecībās.

Zivis

Šonedēļ veiksmīgi izdosies nostiprināt savas pozīcijas darbā un gūt uzlabojumus veselības jomā. Nedēļas vidū var būt saspīlējumi attiecībās, kurus ļoti gribēsi novērst. Skaties, vai pats neradi attiecībās pārāk lielu turbulenci. Nedēļas otra puse solās būs ļoti harmoniska. Veiksmīgi vari izmantot citu cilvēku sniegto palīdzību.

LA.lv