Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kaislīgie horoskopi 25.09.17. – 1.10.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Šonedēļ attiecību un sadarbības jomā gaidāmi negaidīti pavērsieni. Nedēļas sākumā iespējama apātija un nogurums. Pirmdien iegādājies literatūru par specifiskām tēmām. Nedēļas otrajā pusē prāts uz nopietniem darbiem nenesīsies, bet gribēsies izklaidēties un baudīt mākslu, kultūru. Sestdiena un svētdiena – labas dienas, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem.

Vērsis

Šonedēļ negaidīti pavērsieni paredzami veselības un darba jomās. Vairāk jāpieskata mājdzīvnieki. Pirmdiena, otrdiena piemērotas jaunu darbu uzsākšanai. Ceturtdiena – jauna lietišķā apģērba un ādas izstrādājumu iegādei. Nedēļas nogalē – nepraktisks ideālisms, iespējami pārpratumi mīlas dzīvē, nepieciešams reāli izvērtēt savas un partnera iespējas.

Dvīņi

Šonedēļ iespējami negaidīti pavērsieni mīlas lietās un attiecībās ar domubiedriem un bērniem. Ļaušanās azartam būs riskants pasākums. Pirmdiena – labvēlīga diena mijiedarbībai ar publiku. Otrdien patiks filozofēt par attiecību jautājumiem. Ceturtdien un piektdien valdīs nopietnība un konservatīvisms.

Vēzis

Šonedēļ gaidāmi negaidīti pavērsieni sabiedriskajā un ģimenes dzīvē. Iespējamas neveiksmes profesionālajā jomā. Pirmdien labāk nekur nebraukt. Ceturtdien – grūtības attiecību risināšanā. Nedēļas otrajā pusē nepieciešams kritiski izturēties pret informāciju, jo tā var būt maldinoša. Komunikācijā ievēro diplomātiju un maigumu.

Lauva

Šonedēļ var rasties negaidīti strīdi un pārpratumi atšķirīgu uzskatu dēļ. Uzmanīgi jāizturas pret visādu veidu dokumentiem. Iespējami negaidīti pavērsieni arī plānotajos ceļojumos. Naudas ieguldījumiem un kredītu ņemšanai nepiemērota nedēļa. Ceturtdiena, piektdiena labas dienas metodiskam darbam.

Jaunava

Nepieciešams pārbaudīt ieguldītā kapitāla drošību. Šonedēļ nevajag formēt kredītus, var rasties negaidītas problēmas naudas jautājumos. Daudz ilūziju saistībā ar attiecībām, realitātē cilvēki nebūs tādi, kā cerēts un izsapņots. Vairāk jāpaļaujas uz sevi, nevis uz citu cilvēku palīdzību. Produktīvi nodarboties ar garīgām lietām.

Svari

Šonedēļ gaidāmi negaidīti pavērsieni attiecībās. Neļauj izjukt produktīvai sadarbībai nesvarīgu iemeslu dēļ. Noskaidro, vai nav radušies pārpratumi. Neuzmanības dēļ var rasties finansiāli zaudējumi un ieviesties kļūdas darbā. Nestrādā zem promilēm, tas veicinās izklaidību. Joprojām uzmanību der pievērst arī veselībai un veselīgam uzturam.

Skorpions

Negaidīti pavērsieni iespējami veselības jomā. Uzmanīgi attiecībās ar darba kolēģiem! Vairāk pievērsies darāmo darbu kvalitātei. Nedēļas nogalē gribēsies izklaides – labi būtu apmeklēt kādu mākslas vai mūzikas pasākumu un pavadīt laiku saturīgi, bagātinot un paplašinot savu garīgo apvārsni. Azartspēlēm un pārmērīgai alkohola lietošanai stingrs nē.

Strēlnieks

Pirmdien, otrdien iespējams jaunu projektu sākums. Šonedēļ negaidīti pavērsieni gaidāmi attiecībās ar bērniem un mīlas jautājumos. Nedēļas vidū nodarbinās naudas jautājumi. Nedēļas nogalē labi doties kādā izbraukumā, bet var nerealizēties kādi plāni un cerības. Centies būt laipns un diplomātisks, ja rodas kādi konflikti.

Mežāzis

Šonedēļ iespējami satricinājumi un negaidīti notikumi ģimenes un karjeras lietās. Neticība laulībai. Iespējamas kļūdas dokumentu noformēšanā. Iespējams, kādu projektu noslēgums. Var būt grūtības pieņemt konkrētus lēmumus neskaidru apstākļu un nepietiekamas informācijas dēļ. Nedēļas otrajā pusē ceļojumus labāk atlikt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ iespējami negaidīti notikumi, kas izmainīs tavu pasaules redzējumu un uzskatus. Cik tie būs satricinoši, atkarīgs no tavas uztveres plašuma un spējām pieņemt pārmaiņas. Skaties uz notiekošo kā iespēju apgūt jaunas gudrības un pieredzi. Nedēļas otrajā pusē aktualizējas finanšu riski – esi uzmanīgs darbībās ar naudu un neļaujies vieglprātīgiem tēriņiem.

Zivis

Šonedēļ iespējami negaidīti satricinājumi finanšu jomā – negaidīti tēriņi vai naudas zaudējumi. Tava vērtību sistēma tiks pakļauta pārbaudei. Tavs nepraktiskums var sadusmot partneri. Nedēļas nogalē nespēsi attaisnot uz tevi liktās cerības, taču neuztver personīgi, tā nav tava vaina. Esi maiga un iejūtīga, taču neļauj ar sevi manipulēt.

LA.lv