Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kaislības aprimst, mīlestība paliek! Horoskopi 02.10.17. – 08.10.17. 16

Foto-LETA/AFP

Auns. Nedēļas sākums padosies ļoti produktīvs, daudz varēsi izdarīt, ja darba jautājumos ieliksi visu savu dedzību. Labi veiksies skaistumkopšanas jomā iesaistītajiem Auniem. Trešdien vari mazliet iepauzēt un apdomāt izdarīto. Ceturtdiena būs diezgan nemierīga, pat ar tendenci iesaistīties ekstremālās situācijās. Nedēļas nogalē naudas jautājumiem liec mieru.

Vērsis. Kaislības, izklaides un vēlme svinēt pārņems tevi pilnībā. Šīm nodarbēm labāk ļaujies nedēļas sākumā. Aktīvs laiks radošajiem Vēršiem, sportistiem un pedagogiem. Labvēlīgs laiks rokdarbiem un amatniecībai. Nedēļas noslēgumā šīs tendences atslābs un kaislības pierims. Svētdien romantiskus pasākumus neieplāno.

Dvīņi. Laiku vajadzētu pavadīt kopā ar ģimenes locekļiem, viņiem vajadzēs tavu mīlestību un uzmanību. Ar iedvesmu vari nodoties arī saimniecības darbiem, remontiem un ērtību uzlabošanai savā dzīvesvietā. Nedēļas nogalē attiecībās var iezagties neliels atsalums, par sevi atgādinās atbildība un pienākumi. Kļūsi prasīgāks pret partneri.

Vēzis. Patiks daudz runāt un daudz domāt, uz to tevi rosinās cilvēki tev apkārt. Viņus interesēs tavs viedoklis. Iespējami braucieni, kas saistīti ar kādu lietu vai dokumentu kārtošanu. Nedēļas nogalē izlaidīgs dzīvesveids būs kaitīgs tavai veselībai. Ja vajadzēs svētdien strādāt, galīgi nebūsi par to laimīgs, arī lielu naudu nenopelnīsi.

Lauva. Nedēļas sākumā visu savu enerģiju ieguldīsi naudas pelnīšanas jautājumos. Jo vairāk ieguldīsi, jo vairāk nopelnīsi. Ceturtdien sakārto izglītības jautājumus, var būt darīšana ar ārzemniekiem. Nedēļas otrajā pusē finanšu operācijām un avantūrām ir nelabvēlīgs laiks. Atbildības un pienākumu sajūta traucēs mīlas lietām.

Jaunava. Jaunavas būs visu mīlētas un apbrīnotas. No jums staros mīlestība un asinīs kūsās enerģija. Izmanto šo laiku, lai gūtu panākumus! Mīlas lietās labāk veiksies nedēļas sākumā. Nedēļas nogalē priecāties par dzīvi traucēs pienākumi un atbildība ģimenē, sakārto māju. Svētdien parunājies ar kādu par lietām, kas tev patiesi ir svarīgas.

Svari. Patiks laiku pavadīt vienatnē. Vērts aizdomāties par īpašībām, kuras gribi sevī mainīt, un par prasmēm un iemaņām, kuras būtu vērts apgūt, lai celtu savu profesionalitāti. Iespējami spilgti sapņi. Svētdien, iespējams, dosi kādam padomus. Ģērbies silti un rūpējies par savu fizisko ķermeni, atpūties, ja jūties saguris.

Skorpions. Daudz enerģijas vajadzēs ieguldīt grupu darbā. Aktīvi kalsi mērķus un būvēsi plānus nākotnes vārdā. Nedēļas pirmajā pusē gaidāmas ļoti ražīgas un aktīvas dienas. Būsi spēka pilns un pratīsi citus pārliecināt. Enerģiju izmanto pēc iespējas produktīvāk, nevis tikai izklaidēs kopā ar draugiem.

Strēlnieks. Nedēļas sākums labvēlīgs reputācijas un sociālā statusa spodrināšanai. Var izdoties parādīt sevi no labās puses. Tavas pūles un centieni tiks novērtēti. Nedēļas otrajā pusē vēlams nejaukt mīlas lietas ar karjeras lietām. Pārāk liela pieticība un lielas atbildības uzvelšana saviem pleciem var traucēt sasniegt kārotos labumus.

Mežāzis. Veiksies jautājumos, kas saistīti ar studijām un svešvalodu apguvi. Kāds ārzemnieks var izrādīt tev pastiprinātu uzmanību. Vēlēsies paplašināt savus horizontus, šajā sakarā labi doties arī kādā ceļojumā. Ceturtdiena var atnest iekšēju nemieru. Svētdien gribēsi atpūsties no visiem iespaidiem un intensīvajām emocijām.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs. Tevi plosīs kaislības. Gaidāma liela aktivitāte intīmajos jautājumos. Labi, ja ir partneris, ar kuru vari dalīties savās fantāzijās. Iespējams saņemt materiālu atbalstu un palīdzību no savas otrās pusītes. Interesēs izzināt dzīves noslēpumus. Tam visam piemērota nedēļas pirmā puse. Nedēļas nogalē kādas cerības un vēlmes var nepiepildīties.

Zivis. Nedēļas pirmajā pusē aktīvi notikumi gaidāmi sadarbības jautājumos, kā arī attiecībās ar dzīvesbiedru. Pavadi laiku kopā ar savu mīļoto cilvēku, realizējiet kopā kādu atliktu plānu vai sapni. Ceturtdien, iespējams, atrisināsies kādi jautājumi saistībā ar naudas lietām. Naudas tēma šonedēļ būs diezgan aktuāla. Daudz par to sanāks runāt un domāt.

LA.lv