Horoskopi un mistika

Brīvdienas nepavadi vienatnē! Astroloģiskā prognoze: 25. jūnijs – 1. jūlijs0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Pirmdien viegli ļauties baudām un visādiem kārdinājumiem, ievēro mēru. Otrdien radīsies nosliece uz risku un visādām avantūrām. Trešdien nāksies nedaudz piebremzēt, jo ne viss ies kā „pa sviestu”. Ceturtdienas pilnmēness var atnest svarīgus notikumus karjeras un sociālā statusa lauciņā. Brīvdienas labāk nepavadīt vienatnē.

Vērsis

Nedēļas sākumā pastiprināsies vēlme pēc komforta, paaugstināsies prasības pret otro pusīti, sakāpināsies emocijas. Nedēļas vidū iespējami pārpratumi komunikācijas jomā, var neizdoties kāds brauciens, rasties nepārliecinātība par pieņemtajiem lēmumiem un rīcības izvēli. Nedēļas nogalē aktualizēsies vēlme pierādīt savu vērtību.

Dvīņi

Nedēļas sākumā sarunas viegli novirzīsies ārpus tēmas. Centies būt lakoniskāks un panākt nospraustos mērķus. Nedēļas vidū sasāpēsies naudas jautājums. Var izrādīties, ka tomēr nevari atļauties to, ko biji plānojis. Tāpat arī sāpīti var radīt, ka ne visi būs vienisprātis ar tavām dzīves vērtībām. Sestdien centies būt elastīgāks savos spriedumos.

Vēzis

Nedēļas sākumā vairies no neapdomīgiem tēriņiem, būs viegli iztērēt naudu dažādās izklaidēs. Nedēļas vidū būs saspringta attiecību tēma, kas prasīsies pēc risinājuma. Tas var būt saistīts gan ar tavu otro pusīti, gan sadarbības partneriem. Nedēļa nogalē sāksi domāt, kā vairāk varētu nopelnīt un kā ātrāk atdot parādus, ja tādi tev ir.

Lauva

Vairies no pārāk lielas pašapmierinātības izrādīšanas, tas ne visiem patiks. Viegli būs pārvērtēt savus spēkus. Pārāk liela slodze darbā izraisīs tevī neapmierinātību. Ja pēdējā laikā daudz ko esi darījis citu cilvēku labā, nedēļas otrajā pusē var uznākt tāds kā atslābums un nevēlēšanās censties viņu vietā. Padomā par savām vajadzībām.

Jaunava

Šonedēļ aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar taviem bērniem. Tavu autoritāti viņi pieņems nelabprāt, lai gan bez tā neiztikt. Var nākties apmeklēt arī kādu sabiedrisku pasākumu vai pildīt kādu sabiedrisku uzdevumu. Nedēļas nogalē pastiprināsies vēlme pievērsties savām personiskajām vajadzībām, vairāk ieklausīsies savā iekšējā balsī.

Svari

Nedēļas sākumā aktīvi risināsi lietišķos jautājumus. Pirmdiena un otrdiena – labas dienas prezentācijām, līgumu formēšanai. Tēriņos vajadzētu ievērot saprātīgumu. Trešdien, ceturtdien var sarežģīties attiecības ar kādu no vecākiem vai saistībā ar dzimtas īpašumu. Sestdien un svētdien būs vēlme pēc izklaidēm draugu lokā.

Skorpions

Pirmdien, otrdien gribēsies parādīt, uz ko esi spējīgs, pierādīt savu pārākumu un gudrību. Pirms ķeries pie izklaidēm, paveic savus pienākumus. Nedēļas vidū var rasties problēmas ar sakaru līdzekļiem – mašīnu, datoru vai telefonu. Nedēļas nogale piemērota garīgai un radošai darbībai, intelektuālām izklaidēm, kā arī ravēšanai dārzā.

Strēlnieks

Pirmdien, otrdien savos izteicienos nekļūsti pārāk taisnprātīgs. Nedēļas vidū negribēsies daudz runāt, vairāk domāsi un rakstīsi. Būtu labi atbrīvoties no parādiem. Kādam Strēlniekam būs iespēja tikt pie naudas līdzekļiem. Nedēļas izskaņa būs veiksmīga, lai paplašinātu savu redzesloku, izglītotos kultūras jautājumos.

Mežāzis

Pirmdien, otrdien – saasināsies intuīcija un taisnīguma izjūta. Nedēļas vidū var nākties pieņemt lēmumu saistībā ar kādām attiecībām vai attiecībā uz kaut kādiem pienākumiem. Nedēļas izskaņā iespējams izjust samazinātas darba spējas. Būs aktuāli izvērtēt, vai pelni adekvāti ieguldītajam darbam. Sestdien svarīga būs neatkarība.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas sākumā novērtē tos cilvēkus, kas ļoti cenšas tavā labā, lai tu būtu laimīgs un apmierināts. Nedēļas vidū centies atrast kaut ko lietderīgu ar ko nodarboties, pat ja tas nenākas viegli. Sestdien pārāk neieciklējies uz kaut ko vienu, centies lūkoties plašāk, alternatīvie risinājumi ir tepat līdzās.

Zivis

Nedēļas sākumā būs viegli ļauties pārmērībām ēšanā un dzeršanā. Jūtīgas būs aknas, nieres un žultspūslis. Nedēļas vidus būs vairāk piemērots uzcītīgam praktiskam darbam un organizatorisko jautājumu risināšanai, plānošanai. No tevis tiks prasīta nopietna pieeja. Iespējams saņemt atalgojumu par kādu radošu veikumu.

LA.lv