Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ko zvaigznes sola ziemas aukstākajā nedēļā. 26.februāris – 4.marts.0

Foto – Pexels

Auns

Šajā nedēļā aktuālāki būs iekšējie pārdzīvojumi un sajūtas, uz pasauli raudzīsies it kā no malas. Vēlams tomēr pārāk nenoslēgties sevī un atrast cilvēkus, kam uzticies un ar kuriem vari izrunāties. Pirmdien viegli ļauties sentimentam un atmiņām. Veiksmīgākā diena – trešdiena, kas ir labvēlīga arī draudzībai un sabiedriskam darbam.

Vērsis

Pirmdien izmēģini kādu jaunu ēdiena recepti. Ceturtdiena – labvēlīga diena ģimenes budžeta apspriešanai. Nedēļas otrajā pusē iespējams uzlabot attiecības ar svarīgiem cilvēkiem, saņemt atbalstu un palīdzību. Sestdiena, svētdiena – veiksmīgas dienas draudzībai un dažādu kultūras pasākumu apmeklēšanai.

Dvīņi

Gaidāma veiksmīga darba nedēļa ar daudzām izdevībām. Ja uzskati, ka esi pelnījis prasīt algas pielikumu, trešdien ir liela iespēja gūt šādu atsaucību un novērtējumu. Nedēļas nogalē gribēsies izšmaukt no atbildības un nedaudz “pačillot”, ja dodies kaut kur izklaidēties, ieteicams pārāk neaizrauties un piedomāt, kā tu sevi pasniedz un kādu iespaidu atstāj uz citiem.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē vientulība nav vēlama. Ar savām bailēm un raizēm padalies ar tuviem cilvēkiem. Darba jautājumos, jo īpaši nedēļas vidū, centies saglabāt mieru un pacietību. Ja gribi kādu pārliecināt par sava viedokļa pareizību, dari to diplomātiski. Nedēļas nogalē pastiprināsies intuīcija un jūtīgums attiecībā pret citu cilvēku noskaņojumu.

Lauva

Jārēķinās, ka daudzās lietās būsi atkarīgs no citiem cilvēkiem un viņu lēmumiem. Otrdiena laba savas iniciatīvas izrādīšanai. Nedēļas otrā puse piemērota veiksmīgu finanšu risinājumu atrašanai. Otrdiena, trešdiena piemērotas dažādu reklāmas pasākumu organizēšanai, prezentācijām, savas reputācijas paaugstināšanai.

Jaunava

Veiksmīga nedēļa mīlestībai, draudzībai, sadarbībai. Nedēļas sākumā viegli pierunāt savus partnerus iziet uz kompromisu vai pat pieņemt tavu pozīciju. Ceturtdienas pirmā puse piemērota sapulcēm un sanāksmēm lietišķu un finansiālu risinājumu meklēšanai, lekciju lasīšanai, pedagoģiskam darbam. Nedēļas nogale finanšu darījumiem ir nepiemērota.

Svari

Daudz domāsi par darbu, veselību un sadzīvisku lietu sakārtošanu. Nedēļas vidū būsi vieglāk pakļauts vīrusiem un infekcijām. Ja pareizi izspēlēsi savas kārtis, gaidāma finansiāli veiksmīga nedēļa. Pirmdiena piemērota jauniem iesākumiem. Trešdiena laba diena, lai vērstos pie priekšniecības. Bezdarbniekiem – labs laiks jauna darba meklējumiem.

Skorpions

Veiksmīga nedēļa mīlestībai un attiecībām ar bērniem. Aktuālas būs dažādas izklaides. Sabiedriskiem pasākumiem, lai sevi parādītu, kaut ko prezentētu vai iegādātos loterijas biļetes, piemērota trešdiena. Ceturtdienas vakaru un piektdienas pirmo pusi labāk pavadīt mierīgā gaisotnē. Nedēļas nogale piemērota radošām, intuitīvām aktivitātēm.

Strēlnieks

Aktuāli būs mājokļa labiekārtošanas jautājumi. Svarīgs būs komforts un ērtības. Šonedēļ iespējams gūt negaidītus un neplānotus ienākumus vai finansiālu palīdzību no kāda cita. Savus pirkumus spēsi racionāli saplānot. Būsi darbīgs un aktīvs, tikai jāsargās no vīrusiem. Nedēļas nogale gaidāma sapņaina un romantiska, mazāk – lietišķa.

Mežāzis

Veiksmīga nedēļa komunikācijai un dokumentu kārtošanai, tāpat arī nelieliem izbraucieniem. Veiksmīgākā diena – ceturtdiena. Attiecībās ar draugiem un domubiedriem pārsvarā valdīs objektivitāte. Būs viegli daudz ko sarunāt un vienoties par svarīgām lietām. Attiecību risināšanai nepiemērotākās – ceturtdienas vakars un piektdienas pirmā puse.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nodarbinās finansiālie jautājumi, peļņas gūšana un tēriņu apjoms. Naudu būs iespējams nopelnīt, ja pareizi un aktīvi sevi prezentēsi apkārtējai pasaulei. Svarīgi, lai viņi uzzina par tavām zināšanām, prasmēm vai sniegtajiem pakalpojumiem. Vairies no neiecietības komunikācijā. Nedēļas nogalē pastiprināsies nepraktiskums.

Zivis

Ar savu īpašo magnētismu pievilksi citus kā magnēts. Ieteicams izmantot šādu pozitīvu efektu, lai vienotos ar citiem cilvēkiem par tev vēlamu iznākumu. Tavs pasaules redzējums gūs atsaucību. Lielai aktivitātei svarīga pareiza virzība. Var uzrasties ienesīgi darbiņi Pārsteidzīga, neuzmanīga rīcība var beigties ar savainojumiem, uzmanies no asiem priekšmetiem.

LA.lv