Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tavas idejas pievērsīs uzmanību! Astroloģiskā prognoze nedēļai 6.11.2017. – 12.11.2017. 2


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Fotolia

Astroloģiskā prognoze nedēļai

Auns

Pirmdiena – veiksmīga diena komunikācijai, noteikti ieplāno laiku arī pastaigai svaigā gaisā. Otrdien un trešdien gādā par mājīgumu dzīvoklī un savu emocionālo labsajūtu. Piektdiena piemērota radošām nodarbēm, teātra apmeklējumam. Svētdienu veiksmīgi vari izmantot saimnieciskām aktivitātēm un rutīnas darbu apdarīšanai.

Vērsis
Šonedēļ daudziem Vēršiem var būt grūti sasniegt savus mērķus, nodarbinās arī jautājumi, kas saistīti ar kopīgām finansēm. Var nākties pateikt lietas, par kurām parasti klusē. Pirmdien tavi iekšējie pārdzīvojumi un pārdomas tev liksies ļoti svarīgi, iespējama izklaidība. Trešdien – līdzjūtīga attieksme palīdzēs gūt nepieciešamo cilvēku uzticību.

Dvīņi
Tavas auglīgās idejas pievērsīs citu cilvēku uzmanību. Šonedēļ uzlabosies emocionālais klimats tavā darba vietā. Pārrunām, prezentācijām piemērota pirmdiena. Otrdien nepērc nevajadzīgas lietas. Trešdiena – veiksmīga diena, tirdzniecība, jo īpaši ar šķidrumiem, var atnest peļņu. Piektdiena – darbā neatslābsti.

Vēzis

Visas domas būs orientētas uz darbu un paša veselību. Lai uzlabotu veselību, vajag ievākt visu nepieciešamo informāciju un pēc iespējas labāk saprast savu slimību. Daudzas rutīnas lietas prasīs tavu uzmanību, aktualizēsies komunikācija ar darba kolēģiem. Piektdien, sestdien nežēlo naudu arī kādam izklaidējošam pasākumam.

Lauva

Pirmdiena – labs laiks, lai piesaistītu domubiedrus un sadarbības partnerus savu ieceru realizācijai. Otrdien, trešdien – tavs ego būs vieglāk ievainojams, vairāk orientējies uz iekšējiem resursiem. Piektdiena un sestdienas pirmā puse – lieliskas dienas sabiedriskām aktivitātēm, ideju ģenerēšanai un sevis parādīšanai, tikai neļaujies pārmērībām. Svētdien dari lietas nesteidzīgi.

Jaunava

Jaunajā nedēļā var nākties kārtot un risināt dažādas ģimenes lietas, uzņemt ciemiņus. Pirmdiena – aktīva diena komunikācijai, informācijas apmaiņai, var izjust nemieru un grūtības koncentrēties veicamajam uzdevumam. Trešdien – attiecībās ar draugiem tiks novērtēts dvēseles siltums un intimitāte. Svētdien parūpējies par sevi, savu labsajūtu un veselību.

Svari
Iespējami finansiālās situācijas uzlabojumi. Liela nozīme būs komfortam. Pieaugs intelektuālā aktivitāte un zinātkāre. Jaunu informāciju viegli varēsi uztvert, jo īpaši pirmdien un otrdienas pirmajā pusē. Trešdien – intuīcija un jūtīgums valdīs pār saprātu. Nedēļas nogalē iespējami konflikti ar draugiem naudas dēļ. Nejauc lietderīgo ar patīkamo.


Skorpions
Palielināsies interese par materiālās dabas problēmām, ieņēmumu un izdevumu uzskaiti. Sarunās jo biežāk tiks pieminēti naudas jautājumi. Naudu tērēsi, lai iegūtu informāciju par grāmatām vai kursiem. Iespējams atklāt sevī arī kādus radošos talantus. Vairāk domāsi par savu ārējo izskatu, atliec līdzekļus jaunu drēbju iegādei.


Strēlnieks

Būs viegli iepazīties un veidot kontaktus ar citiem cilvēkiem. Var nākties vairāk runāt, iedvesmot citus un pieņemt dažādus lēmumus. Komunikācijai visveiksmīgākās – pirmdiena un sestdiena. Svētdien pārāk nejaucies citu cilvēku darīšanās, labāk orientējies uz paša pienākumiem, ievāc sev nepieciešamo informāciju.

Mežāzis

Pirmdien – ja nomoka veselības problēmas, noderēs inhalācijas un dažādas ziedes. Trešdien un ceturtdien rūpējies par harmoniju savā ģimenē un attiecībās. Neharmoniskākās dienas – piektdiena un sestdiena, vairies no lepnības, iespējams nemierīgs miegs, viegli apjukt nestandarta situācijās. Svētdien apdomā, ko runā.


Ūdensvīrs
Šonedēļ daudzi Ūdensvīri saskarsies ar izaicinājumiem un var nākties attaisnoties par to, ko tu dari. Pārāk liela uzstājība no tavas puses var satraukt apkārtējos. Nedēļas sākums vairāk harmonisks. Piektdien un sestdien iespējams nemiers, spriedze un neapmierinātība esošajās attiecībās un tas, ka tevi neatbalsta.


Zivis
Labs laiks mācībām un kvalifikācijas celšanai, svešvalodu apguvei. Pastiprināsies interese par citu tautu tradīcijām un kultūru. Laba diena jaunas informācijas vākšanai ir pirmdiena. Daudz domāsi par profesionālajiem un karjeras jautājumiem. Var rasties praktiska iespēja realizēt kādus sen sirdī iznēsātus plānus.

LA.lv