Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tuvojas Mēness aptumsums. Horoskopi īpašajai nedēļai 29.01.18. – 4.02.18.1

Foto no Pixabay.com

Auns

Prognoze pārsvarā balstīta uz 31. janvāra Mēness aptumsumu. Prognoze aktuāla arī tiem, kam attiecīgajās zodiaka zīmēs atrodas ascendents.

Pirmdien spēcīgi izpaudīsies vēlme pasargāt un aprūpēt. Šonedēļ atrisināsies svarīgi jautājumi saistībā ar bērniem. Nedēļas vidū var būt gaidāma kāda radoša procesa kulminācija. Piektdiena, sestdiena piemērota rezultātu apkopošanai. Svētdiena – kultūras un izklaides pasākumiem.

Vērsis

Pirmdien – augstas garīgās darba spējas. Nedēļas vidū iespējams piedzīvot dežavū sajūtas un pabeigt lietas, kas saistās ar mājokļa jautājumiem un attiecībām ar senčiem. Piektdiena, sestdiena – piemērotas pedagoģiskajam darbam, tekstu rediģēšanai, dokumentu sakārtošanai.

Dvīņi

Kāds Dvīnis šonedēļ saskarsies ar krīzes situāciju māsas vai brāļa dzīvē, kādam – var gadīties ķibele ar automašīnu. Nedēļas nogalē sapratīsi, ka ir lietas, kas sevi izdzīvojušas. Svētdienu izmanto, lai kontaktētos ar draugiem, izklaidēs zini mēru!

Vēzis

Nedēļas vidū būs aktuāla peļņas un budžeta plānošana. Laiks, lai izkristalizētu svarīgāko tavā vērtību sistēmā. Svētdien būs izaicinājums naudas lietās – viegli ļauties neapdomīgiem tēriņiem. Esi pieticīgs.

Lauva

Nedēļas sākumā viegli saaukstēties. Šajā nedēļā būs aktuāls attiecību jautājums. Dažām Lauvām var nākties risināt cita cilvēka radītās problēmas. Harmoniskākā diena būs svētdiena, kad varēsi izrunāt daudzas lietas, kas sakrājušās uz sirds.

Jaunava

Nav īpaši laba nedēļa veselībai. Svarīgi uzturēt sevi labā noskaņojumā, rūpēties par veselīgu izturu. Ja veselības traucējumus rada liela slodze darbā, ieteicams apdomāt un nedēļas beigās pieņemt lēmumu par nepieciešamību no kādiem pienākumiem atteikties.

Svari

Šīs nedēļas laikā nepieciešams apdomāt, vai nav jāuzņemas papildu atbildība savas organizācijas vai grupas darbā. Iespējams pabeigt darbu pie kāda projekta. Svētdien var rasties jaunas radošas idejas, pie kurām būs nepieciešams vēl piestrādāt.

Skorpions

Šī nedēļa atnesīs izmaiņas Skorpionu profesionālajā lauciņā. Šīs pārmaiņas tevi novedīs pie secinājumiem, kas būtu jādara vai kādas papildu prasmes būtu jāapgūst, lai sasniegtu virsotnes, par kurām tu sapņo.

Strēlnieks

Kādam Strēlniekam var aktualizēties darīšanas ar tiesas procesiem, kādam – saistībā ar studijām augstskolā. Dažiem Strēlniekam radīsies vēlme pamest mācības. Aktīvi strādās prāts. Analītiskam darbam piemērotas piektdiena, sestdiena.

Mežāzis

Iespējamas veselības problēmas kādam no tuviniekiem. Var būt nepieciešama kapitālu apvienošana ar partneri, iespējamas darīšanas ar nodokļu sistēmu vai apdrošināšanas lietām. Intīmās attiecības var pāriet jaunā līmenī. Veiksmīgākās dienas – piektdiena un sestdiena.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pārbaudi, vai kādam līgumam nebeidzas derīguma termiņš! Aktualizēsies partnerības jautājumi. Kāds Ūdensvīrs var pieņemt lēmumu par laulības šķiršanu, kāds – atteikties no neveiksmīgas sadarbības. Veiksmīgākā diena sadarbībai ar cilvēkiem – svētdiena.

Zivis

Nedēļas otrā puse labvēlīga, lai atmestu smēķēšanu vai kādu citu nelāgu ieradumu. Jāpievērš uzmanība veselībai, jo liela varbūtība, ka aktivizēsies kāda hroniska saslimšana. Svarīga ir samērīga atpūta. Galvenais neļauties skumjām, būt harmonijā ar sevi.

LA.lv