Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sarīko romantisku vakaru! Horoskopi 27.11.17.- 03.12.17. 16


Adventes vainags. Ilustratīvs foto.
Adventes vainags. Ilustratīvs foto.
Foto – LETA

Auns

Pirmdien veiksies radoši un intuitīvi noskaņotajiem Auniem. Otrdien – ja esi students, nokārto saistības ar savu mācību iestādi. Trešdien – laba un harmoniska diena, piemērota arī jauniem iesākumiem. Ceturtdien – nekļūsti skarbs pret draugiem, pārāk liela pārsteidzība un neapdomība var atnest nepatikšanas. Svētdien pastaigas svaigā gaisā nāks par labu pašsajūtai.

Vērsis

Pirmdiena – romantiska diena, ļaujies sapņiem par labāku nākotni un pastāsti par savām vēlmēm savai otrajai pusītei. Trešdien, ceturtdien – pasaule liksies pārāk steidzīga, vairāk nodarbinās paša pārdzīvojumi. Ieskaties sevī! Piektdien viegli nonākt stresa situācijās, saudzē savu nervu sistēmu. Svētdien – pastiprināsies intuīcija.

Dvīņi

Šonedēļ nodarbinās partnerības un sadarbības jautājumi. Vieglāk realizēt savas ieceres būs ar citu cilvēku līdzdalību, jo īpaši veiksmīgi tas var izdoties trešdien. Otrdien – labi nodarbināt savu prātu ar sarežģītu uzdevumu risināšanu, pretējā gadījumā – viegli ļauties grūtsirdībai. Piektdien iespējami strīdi atšķirīgu uzskatu dēļ.

Vēzis

Šonedēļ būsi pārņemts ar darbiem vai vismaz ar domām par darbiem. Bezdarbniekiem Vēžiem darba meklēšana būs ļoti aktuāla. Otrdien vēlama ļoti nopietna attieksme pret darbu. Piektdien var nākties izvēlēties – kas svarīgāks darbs vai ģimene, mēģini noturēt līdzsvaru. Neizgāz agresiju uz ģimenes locekļiem, ja kaut kas nav izdevies, kā iecerēts.

Lauva

Pirmdien, otrdien būsi ļoti empātiska un jūtīga, svarīga būs emocionālā tuvība ar citiem cilvēkiem. Trešdienu un ceturtdienu izmanto aktīvām darbībām, padari tos darbus, kurus vari ātri pabeigt un kas neprasa lielu pacietību. Piektdien būs grūti atturēties, nepasakot savu viedokli, dari to savaldīgi. Nedēļas nogalē tavs sapņu piepildījums var prasīt pārāk lielus finansiālus ieguldījumus.

Jaunava

Pirmdien labi, ja ir kāds blakus, ar ko parunāties par saviem pārdzīvojumiem. Labprāt sniegsi palīdzību citiem, kam tā nepieciešama. Otrdiena piemērota darbiem, kas prasa lielu koncentrēšanos un iedziļināšanos. Piektdien vairies no neapdomīgas un impulsīvas rīcības finanšu lietās. Svētdien – paaugstināta aizkaitināmība.

Svari

Mentāli aktīva nedēļa, iespējams uzzināt daudz ko jaunu. Iegūtajā informācijā viegli iedziļināties būs otrdien, kā arī šī diena ir piemērota dokumentu sakārtošanai, nekritizē citus cilvēkus. Piektdien, sestdien – augsts konfliktu risks. Svētdien alkohola lietošana atstās sliktu ietekmi uz organismu, uzmanīgi arī ar medikamentiem.

Skorpions

Pirmdiena – veiksmīga diena mīlestībai, vari uzrīkot romantisku vakaru. Otrdien – laba diena, lai sakārtotu savus finanšu jautājumus un finanšu dokumentu lietas. Trešdien velti sevi darbam, rutīnas darbu apdarīšanai, kas prasa fizisku aktivitāti. Piektdien steiga darbībās nav vēlama, labāk visu saplāno un rīkojies pēc plāna, nevis impulsu iespaidā.

Strēlnieks

Šonedēļ būsi vairāk sapņaini noskaņots, jo īpaši pirmdien, otrdien. Ieteicams baudīt mākslu, mūziku, varbūt ieviest mājoklī kādu skaistumlietiņu. Trešdien nododies kopīgām aktivitātēm kopā ar bērniem. Ceturtdien un piektdien atceries, ka ne vienmēr vēlamais ir sasniedzams ar “caursišanu”. Svētdien – nodarbinās attiecību jautājumi.

Mežāzis

Šī nedēļa būs vieglāka tiem Mežāžiem, kuri prot koncentrēties ne tikai uz materiālo un saimniecisko dzīves pusi, bet arī uz radošo un garīgo aspektu. Šajā nedēļā akcents ir uz iekšējo pasauli, tāpēc vēlams nodoties pārdomām, pārvērtēt savu vērtību sistēmu, paraudzīties uz notikumiem pasaulē un saprast savu vietu visā notiekošajā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ gaidāma izteikta vēlme un vajadzība pēc draugiem un domubiedriem. Grūtības komunikācijā iespējamas otrdien un nedēļas nogalē. Svētdien ieteicams padomāt par saviem nākotnes plāniem. Var nākties būt iecietīgam, lai saglabātu kādu draudzību. Profesionālajā jomā gaidāma veiksme. Centies realizēt tos mērķus, kas neprasa materiālos ieguldījumus.

Zivis

Pirmdien būsi viegli iespaidojama un jūtīga. Otrdien profesionālajā darbībā noderēs nopietnība un analītiska pieeja. Trešdien un ceturtdien – čammām neveiksies, rīkojies dinamiski! Piektdien – nepieņem impulsīvus lēmumus finansiālu jautājumu risināšanā. Nedēļas nogalē vari piedalīties kāda labdarības projektā.

LA.lv