Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jūtas kausēs decembra ledu! Romantiskie horoskopi 11.12.17.- 17.12.17. 0

Foto – AFP/LETA

Auns. Pirmdiena un otrdiena labas dienas, lai satiktos ar paziņām, labs laiks kultūras pasākumiem, mierīgām sarunām. Otrdiena piemērota arī romantiskiem randiņiem. Studējošajiem Auniem trešdienas rīts piemērots kursa darbu pārskatīšanai. Ceturtdien vairāk laiku ieteicams pavadīt vientulībā un ieklausīties dabas skaņās. Piektdiena piemērota intīmai sarunai ar mīļoto cilvēku.

Vērsis. Pirmdiena, otrdiena – piemērotas dienas zobu un ausu ārstēšanai, zobu raušanai. Otrdien labs laiks darbam kolektīvā, dāvanu iegādei. Ceturtdien un piektdien neaizņemies un neaizdod naudu, attiecībās esi pieņemošs, pieņem citādi domājošos un neuztver pārāk personiski citu teikto. Sestdien – atdod parādus. Svētdienu labāk pavadi mierīgi, bez lieliem jampadračiem.

Dvīņi. Harmoniskākā, sadarbībai piemērotākā diena būs otrdiena. Ja vajag kaut ko sarunāt, tad dari to otrdien. Trešdien – var nākties vēlreiz pārrunāt līdz galam neizrunātos jautājumus. Ceturtdien, piektdien cilvēki kļūs noslēgtāki un vieglāk aizvainojami, ievēro toleranci. Sestdiena arī optimistiska un harmoniska diena. Svētdien – maz enerģijas.

Vēzis. Otrdienu velti sarunām ar ģimenes locekļiem, romantikai. Joprojām darbs ir aktuāla tēma. Nedēļa vidū var nākties doties kādā darba braucienā vai komandējumā. Vismaz nedēļas nogali centies izbrīvēt no darbiem. Ja ir mājdzīvnieki, viņiem būs nepieciešama tava uzmanība. Sestdien veselībai nāks par labu kāda garāka pastaiga. Svētdienu gan labāk pavadi mierīgi.

Lauva. Visharmoniskākā diena – otrdiena. Atrodi laiku pabūt svaigā gaisā, apciemo kādu draugu. Esi pateicīgs par visu, kas dzīvē tev dots. Ceturtdien, piektdien – labs laiks zinātniskiem pētījumiem, radošam darbam, bet vairies no pārāk liela tiešuma attiecībās ar mīļiem cilvēkiem. Sestdien, svētdien – smejies, joko, smaidi – dari lietas, kas sagādā Tev prieku.

Jaunava. Otrdien – laba diena darījumiem, kas saistīti ar apģērbu, rotaslietām. Trešdienas pirmajā pusē pievērsies neizdarītajām mājas un ģimenes lietām. Trešdienas otrajā pusē, ceturtdien un piektdien – bīstamība no pārāk liela tiešuma, kritizēšanas un pārspīlējumiem saskarsmē. Sestdien un svētdien kursa darbu un diplomdarbu rakstīšanai piemērots laiks.

Svari. Pirmdiena, otrdiena skaistumkopšanai, frizieru apmeklējumam piemērotas dienas. Trešdiena – dokumentu pārskatīšanai, tekstu rediģēšanai, autoservisam. Ceturtdiena un piektdiena – masāžām piemērotas dienas un, lai tiktos ar autoritatīviem cilvēkiem. Sestdiena – piemērota aktīvām, sportiskām darbībām, domu un ideju apmaiņai. Svētdienu pavadi mierīgi!

Skorpions. Pirmdien velti laiku, lai atskatītos uz padarīto, izdari darbus, kas tiek nemitīgi atlikti. Otrdien uzmanību prasīs gan profesionālie jautājumi, gan ģimenes locekļi, lai gan labprātāk pavadītu laiku mierā un klusumā. Trešdien – pievērsies nesakārtotajiem finanšu jautājumiem. Nedēļas nogalē – iztīri māju, ej pirtī, dedzini sveces.

Strēlnieks. Pirmdien, otrdien satiecies ar draugiem un domubiedriem, nav ieteicama vientulība. Ceturtdien, piektdien – laiks pārdomām, apcerei, svarīgu darbu pārskatīšanai un nobeigumam. Sestdiena – jauka, harmoniska diena, piemērota arī sportiskām aktivitātēm. Svētdien rīkojies ar iekšēju mieru, neļauj sevi emocionāli izprovocēt.

Mežāzis. Pirmdiena, otrdiena – pievērsies darbiem, kam ir ātra gaita un kurus ātri vari pabeigt. Dāvanu iegādei – piemērota otrdiena. Nedēļas vidū vieglāk būs iedziļināties nopietnu un sarežģītu jautājumu risināšanā, varbūt kāds draugs vai domubiedrs spēs sniegt padomu. Nedēļas nogali labāk pavadīt mierā un klusumā, palasot kādu garīga rakstura literatūru.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs. Pirmdiena pirkumiem nav piemērota. Ja vajag sarunāt kāda cilvēka palīdzību, dari to otrdien. Trešdienas vakars labvēlīgs savas autoritātes nostiprināšanai, izmanto savas zināšanas, bet neaizskar citu cilvēku vērtības. Sestdienu pavadi ar draugiem un domubiedriem. Svētdien – pabeidz iesāktās lietas, bet tās, kas neprasa daudz enerģijas.

Zivis. Otrdien kopā ar draugiem apmeklē kādu ārzemju izstādi. Nedēļas vidū, ja esi iesaistījies kādā profesionālā organizācijā, apvienībā vai biedrībā, ņem dalību viņu piedāvātajās aktivitātēs. Sestdiena piemērota sabiedriskai darbībai, sportiskām aktivitātēm. Svētdien neļaujies emocionālām provokācijām, saudzē veselību.

LA.lv