×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
8. decembris, 2017
Drukāt

Jūtas kausēs decembra ledu! Romantiskie horoskopi 11.12.17.- 17.12.17.

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Auns. Pirmdiena un otrdiena labas dienas, lai satiktos ar paziņām, labs laiks kultūras pasākumiem, mierīgām sarunām. Otrdiena piemērota arī romantiskiem randiņiem. Studējošajiem Auniem trešdienas rīts piemērots kursa darbu pārskatīšanai. Ceturtdien vairāk laiku ieteicams pavadīt vientulībā un ieklausīties dabas skaņās. Piektdiena piemērota intīmai sarunai ar mīļoto cilvēku.

Vērsis. Pirmdiena, otrdiena – piemērotas dienas zobu un ausu ārstēšanai, zobu raušanai. Otrdien labs laiks darbam kolektīvā, dāvanu iegādei. Ceturtdien un piektdien neaizņemies un neaizdod naudu, attiecībās esi pieņemošs, pieņem citādi domājošos un neuztver pārāk personiski citu teikto. Sestdien – atdod parādus. Svētdienu labāk pavadi mierīgi, bez lieliem jampadračiem.

Dvīņi. Harmoniskākā, sadarbībai piemērotākā diena būs otrdiena. Ja vajag kaut ko sarunāt, tad dari to otrdien. Trešdien – var nākties vēlreiz pārrunāt līdz galam neizrunātos jautājumus. Ceturtdien, piektdien cilvēki kļūs noslēgtāki un vieglāk aizvainojami, ievēro toleranci. Sestdiena arī optimistiska un harmoniska diena. Svētdien – maz enerģijas.

Vēzis. Otrdienu velti sarunām ar ģimenes locekļiem, romantikai. Joprojām darbs ir aktuāla tēma. Nedēļa vidū var nākties doties kādā darba braucienā vai komandējumā. Vismaz nedēļas nogali centies izbrīvēt no darbiem. Ja ir mājdzīvnieki, viņiem būs nepieciešama tava uzmanība. Sestdien veselībai nāks par labu kāda garāka pastaiga. Svētdienu gan labāk pavadi mierīgi.

Lauva. Visharmoniskākā diena – otrdiena. Atrodi laiku pabūt svaigā gaisā, apciemo kādu draugu. Esi pateicīgs par visu, kas dzīvē tev dots. Ceturtdien, piektdien – labs laiks zinātniskiem pētījumiem, radošam darbam, bet vairies no pārāk liela tiešuma attiecībās ar mīļiem cilvēkiem. Sestdien, svētdien – smejies, joko, smaidi – dari lietas, kas sagādā Tev prieku.

Jaunava. Otrdien – laba diena darījumiem, kas saistīti ar apģērbu, rotaslietām. Trešdienas pirmajā pusē pievērsies neizdarītajām mājas un ģimenes lietām. Trešdienas otrajā pusē, ceturtdien un piektdien – bīstamība no pārāk liela tiešuma, kritizēšanas un pārspīlējumiem saskarsmē. Sestdien un svētdien kursa darbu un diplomdarbu rakstīšanai piemērots laiks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+