Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sargies no pārmērībām! Horoskops 19.– 25.februārim0

Auns

Pirmdiena laba aktīvām, mērķtiecīgām darbībām, kad ātri jāpieņem lēmumi. Otrdien pieaugs izklaidība, neplāno darbus, kas prasa koncentrēšanos. Trešdiena laba gastronomiskām baudām. Ceturtdien palutini sevi ar ārstniecisko masāžu.

Vērsis

Veiksmīga nedēļa mākslas vai mūzikas lauciņā. Nedēļas vidū vari gaidīt iedvesmu. Nevajadzētu ļauties pārmērīgai ēdienu un dzērienu baudīšanai. Aktuāli būs meklēt draugus un domubiedrus, ar kuriem vieno kopīgi sapņi un ideāli.

Dvīņi

Pirmdiena un otrdiena prasīs spēju ātri orientēties notiekošajā. Partneru aicinājums vai ieteikums kaut kur iesaistīties var izrādīties visai veiksmīgs. Trešdien dzīves temps palēnināsies, iejūtība un turēšanās pie saviem ideāliem palīdzēs gūt panākumus.

Vēzis

Pirmdiena veiksmīga jaunu darbu sākšanai. Trešdiena – ideju apmaiņai ar tev svarīgiem cilvēkiem. Pastāsti mīļotajam cilvēkam par saviem sapņiem, un liela iespēja gūt atsaucību. Ceturtdien viegli ļauties pārmērībām. Svētdienu pavadi ar ģimeni.

Lauva

Pirmdien ar enerģiskumu un pārliecību būs iespējams iekustināt jaunus projektus. Aktīvām un izlēmīgām darbībām piemērota arī otrdienas priekšpusdiena. Sestdiena piemērota saskarsmei ar citiem cilvēkiem, ideju un informācijas apmaiņai.

Jaunava

Šonedēļ loģiskajam prātam vēlams pieslēgt arī intuīciju. Var nākties saskarties ar sadarbības partneru kļūdām, tāpēc esi vērīga. Veiksmīgākā diena trešdiena, kad vēlams nedaudz atslābināties un stiprināt attiecības ar savu otro pusīti.

Svari

Pirmdiena un otrdiena mīlas lietām nav piemērotas, toties trešdiena un ceturtdiena – ļoti radošs un romantisks laiks. Labāk šajās dienās ieplāno kādu SPA salona vai restorāna apmeklējumu. Ja strādā, tad darbus, kur nepieciešama iedvesma.

Skorpions

Pirmdienu velti darbam. Trešdien ļaujies mierīgai atpūtai kopā ar mīļoto cilvēku, nekādus nopietnus darbus šajā dienā neieplāno. Ceturtdien ievēro paškontroli. Piektdien iespējami nejauši pārpratumi ar citiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Pirmdien labi veiksies darbā, kur jāizrāda iniciatīva. Trešdiena laba jaunu ieradumu iedibināšanai, mēbeļu iegādei un ilgākiem darbiem. Piektdien un sestdien ieteicams ievērot toleranci un iecietību pret citādi domājošajiem.

Mežāzis

Samierinies, ka šonedēļ pār cilvēkiem nevaldīs praktiskums un disciplīna, bet romantisms un vēlme izklaidēties. Vēro un piedalies, sarkastiskus jociņus atstājot citai reizei. Tavā lokā pārsvarā būs sapņaini noskaņoti indivīdi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Veiksmīga nedēļa māksliniekiem, kultūras darbiniekiem. Rūpīgi jāizvērtē finansiālie plāni. Spēcīgāk ietekmēs alkohols u. c. apreibinošas vielas, tāpēc ievēro mērenību. Trešdiena piemērota, lai uzņemtu viesus, arī nekustamā īpašuma iegādei.

Zivis

Radošajām Zivīm īpašs pacēluma periods, iespējas gūt panākumus mākslā un mūzikā un tikt pamanītām, pateicoties saviem talantiem. Svarīgi neļauties neproduktīvai sevis žēlošanai. Romantiskākā diena – trešdiena.

LA.lv