Horoskopi un mistika
Horoskopi

Romantika un sapratne atgriezīsies! Astroloģiskā prognoze 12.-18.martam0

Foto – Pixabay

Auns

Nedēļas iesākums ne visai veiksmīgs, gaidāmas kavēšanās un traucējumi ieceru realizēšanā. Lai iegūtu vēlamo, būs ļoti jāpiepūlas. Komunikācijā ar cilvēkiem trūks siltuma, šajā laikā neuzņemies finansiālas saistības. Pirmdien – visā nepieciešama racionāla pieeja. Otrdien, trešdien – nemēģini ar varu pārkāpt cilvēku noteiktās robežas.

Vērsis

Ja nedēļas pirmajā pusē pārņem vientulības sajūta un liekas, ka neviens nemīl, pārāk neieciklējies uz negatīvo. Šīs sajūtas ir pārejošas. Nedēļas beigās iespējams spēku izsīkums. Piektdienu labāk pavadīt mierīgi. Atslābinies un parūpējies par savu labsajūtu. Sestdien, svētdien veiksme mīlas lietās atgriezīsies, tikai var būt grūtības tikt galā ar sevi un viegla aizkaitināmība.

Dvīņi

Nedēļas sākumā liels risks plāniem neizdoties. Iespējamas nesaskaņas uzskatos ar svarīgiem cilvēkiem. Dažādu veidu sadarbībai piemērotākā būs ceturtdiena. Piektdien garastāvoklis būs nestabils, pakļauts emocionālajām noskaņām. Šī diena piemērota, lai tiktu vaļā no visa liekā. Sestdiena, svētdiena piemērota aktīvām darbībām.

Vēzis

Šajā nedēļā kļūs nozīmīgi profesionālas dabas jautājumi, daudz domāsi par savu vietu sabiedrībā un par mērķiem, kurus dzīvē vēlies sasniegt. Tomēr šajā nedēļā nebūtu īstais laiks uzsākt jaunus un nozīmīgus projektus. Nedēļas sākumā var būs problēmas komunikācijā un attiecībās ar augstākstāvošām personām un potenciālajiem sadarbības partneriem.

Lauva

Nedēļas pirmajā pusē nav ieteicams doties tālos ceļojumos, liels risks saskarties ar dažādiem šķēršļiem savā ceļā. Steiga nav pieļaujama, visu dari ar mieru un apdomu. Liela iespēja, ka tavs viedoklis netiks sadzirdēts. Sestdien, svētdien lietas notiks daudz dinamiskāk, tātad visas svarīgās idejas, kuras gribi nodot citiem, labāk pietaupīt uz nedēļas nogali.

Jaunava

Nedēļas sākums nepiemērots laiks finanšu investīcijām un darījumu slēgšanai. Darbībās ar naudu jābūt taupīgiem un apdomīgiem. Mīlas jautājumos un bērnu audzināšanā vajadzīga nopietnība, iecietība un atbildīga pieeja, attiecībās varbūt uz brīdi var būt nepieciešama pauze. Pieņem lietas, kādas tās ir, neforsē notikumus.

Svari

Nedēļas sākumā attiecībās klāsies ne visai gludi, iespējams atsalums un nesaprašanās. Centies neiesaistīties konfliktos un neļauties depresīvām domām. Kontaktu dibināšanai, sadarbības partneru meklēšanai nav īstais laiks. Romantika un sapratne atgriezīsies pavisam drīz – jau ceturtdien. Šī diena piemērota arī komandas darbam.

Skorpions

Nedēļa iesāksies nopietnās noskaņās, labāk orientēties tikai uz vienu nozīmīgu darbības jomu. Nedēļas sākumā romantiskus randiņus neieplāno, vairāk pievērsies darba jautājumiem. Svarīgi būt atbildīgam un rūpīgi apdomāt visu, ko saki un ko soli. Ceturtdien var rasties gan jaunas, radošas idejas, gan iespējas sevi pierādīt. Piektdienu pavadi mierīgi.

Strēlnieks

Šonedēļ jābūt apdomīgam un taupīgam, rīkojoties ar naudu. Iespējams, nāksies atteikt dažas izklaides naudas trūkuma dēļ. Ja nepieciešams, sniedz atbalstu mīļotajam cilvēkam. Īstas jūtas tiek pārbaudītas grūtībās. Sarežģījumi var rasties arī attiecībās ar bērniem, var nepietikt spēka un resursu izrādīt viņiem nepieciešamo uzmanību.

Mežāzis

Aktuāli būs pārskatīt sava mājokļa jautājumus. Varbūt dzīvesvietā nepieciešamas pārmaiņas vai uzlabojumi. Nedēļas sākums piemērots tam, lai sāktu krāt naudu šim nolūkam. Ceturtdien izdosies pierunāt dzīvesbiedru ieguldīt arī savu artavu uzlabojumu veikšanā. Sestdienas pirmā puse piemērota mājas uzkopšanai, vakarpuse – jaunu darbu plānošanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas sākumā pats sev izdomāsi dažādus ierobežojumus, neļauj drūmām domām sevi nomākt. Ja nepieciešams atrisināt kādu ar attiecībām saistītu jautājumu, vislabāk dari to ceturtdien. Piektdien konfliktus nerisini. Sestdien, svētdien vēlams padomāt par to, ko saki, jo var pasprukt arī kāds neapdomāts vārds, ko pēcāk nožēlosi.

Zivis

Nedēļas pirmā puse nav piemērota nepārdomātiem pirkumiem un investīcijām. Rēķinies, ka jūtu sfērā gaidāms emocionāls atsalums un attiecībās ar cilvēkiem var būt nepieciešams ievērot distanci. Ceturtdien var rasties iespēja nopelnīt. Piektdien neuzsāc jaunus darbus. Sestdienas vakarā saplāno grafiku jaunam mēnesim.

LA.lv