Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kur kavējas pavasaris? Astroloģiskā prognoze 19.– 25.martam3

Foto – Pixabay

Auns

Otrdiena piemērota jauniem iesākumiem. Nekad nav par vēlu no jauna atrast sevi neatkarīgi no tā, cik vecs tu esi. Nedēļa veiksmīga arī atpūtai un izklaidei. Noteikti paņem pauzes atpūtai, paskaties uz dzīvi ar maza bērna acīm. Ne visam ir jābūt sarežģīti, var vienkārši priecāties par putniem aiz loga un pavasara smaržu gaisā.

Vērsis

Laba nedēļa atvaļinājumam, lai ieritinātos zem segas un baudītu labu romānu. Pirmdiena no tevis prasīs zināmu enerģijas patēriņu, bet otrdien – vari baudīt masāžas vai nodarboties ar radošām lietām. Ceturtdiena, piektdiena labi piemērotas komunikācijai un pastaigām svaigā gaisā. Nedēļas otrā puse tevī raisīs pārdomas par dzīves jēgu.

Dvīņi

Nedēļa iesāksies labi un viegli. Būs iespēja daudz komunicēt, satikties ar cilvēkiem un uzzināt daudz jauna. Kalsi jaunus nākotnes plānus, būs daudzas jaunas radošas idejas. Nedēļas nogale būs emocijām iekrāsota un nedaudz smagnējāka. Neizsaki pārsteidzīgus spriedumus par citiem cilvēkiem un neieguldi lielas naudas summas.

Vēzis

Nedēļas sākums piemērots jauniem iesākumiem, intuitīvu lēmumu pieņemšanai. Nedēļas vidū vēlams padomāt par nākotni. Kas ir tas, par ko jau sen esi sapņojis? Nedēļas otrajā pusē svarīga būs savas nozīmības sajūta, iespējama ietekmes sfēras dalīšana ar partneriem. Grūti būs pieņemt svešu autoritāti. Aktuāli būs izlemt, kuriem mērķiem sekot un kuriem – ne.

Lauva

Laba nedēļa, lai sāktu kādas svešvalodas apguvi vai lai pieslīpētu sevis pasniegšanas mākslu. Liela nozīme būs tam, cik labi tu māki runāt. Vēlams pievērsties arī savai veselībai, pārliecināties, lai slimības nepāriet hroniskā fāzē. Ceturtdien, piektdien labi uzturēties svaigā gaisā. Ģērbies piemēroti laikapstākļiem un sargies no nosalšanas.

Jaunava

Otrdiena laba diena finanšu darījumiem, apģērbu šūšanai un labošanai, mēbeļu pārbīdīšanai. Trešdien – ievēro mērenību ēšanā. Ceturtdien – laba diena savu pārdomu pierakstīšanai un sarunām ar domubiedriem. Nedēļas nogale nav piemērota azartspēlēm un kapitālieguldījumiem. Nekļūsti pārāk kritiska pret citiem cilvēkiem.

Svari

Pirmdiena – idejas un domas brīvi plūdīs. Otrdiena piemērota sarunām ar otro pusīti. Harmoniskākā diena ceturtdiena. Nedēļas nogalē attiecību un mīlas jautājumos saasināsies emocionalitāte, gaidāmas intensīvas jūtas un zināma spriedze. Sargies no neadekvātām greizsirdības izpausmēm un neapdomīgas naudas izšķērdēšanas.

Skorpions

Pirmdien, otrdien – liela nozīme būs tam, cik harmoniski spēsi sevi pasniegt. Lai panāktu vēlamo, izmanto oratora talantu, spēju iedvesmot un aizraut. Labs laiks, lai apmeklētu ārstu un izstāstītu par savām kaitēm un vainām. Nedēļas nogale liks pārdomāt par nepieciešamību ārstēties un pievērsties veselīgākam dzīvesveidam.

Strēlnieks

Gribēsies pievērsties izklaidēm un mīlestības baudīšanai. Vari tā darīt, ja vien tam pietiek līdzekļu. Ja esi nolēmis prātīgāk apieties ar naudu, ņem vērā, ka nedēļas nogalē ir risks “norauties” un patērēties uz “pilnu klapi”. Nedēļas nogalē pārdomā savas attiecības ar bērniem. Varbūt viņiem nepieciešama cita pieeja?

Mežāzis

Otrdiena un trešdiena veiksmīgas un harmoniskas dienas, piemērotas kultūras pasākumiem, izklaidēm, banketiem. Sestdien, svētdien – tavs nesatricināmais miers nebūs nemaz tik nesatricināms, viegli kļūt nepamatoti nervozam un satrauktam, asi reaģēsi uz citu cilvēku piezīmēm. Centies neuztvert visu pārāk nopietni un personiski.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas sākumā labprāt iesaistīsies komunikācijā, aktivizēsies humora izjūta un labs noskaņojums. Var rasties vēlme kaut kur aizbraukt, tāpēc vari apciemot brāļus māsas vai citus radus. Nedēļas nogalē kļūsi noslēgtāks un gribēsi, lai citi ievēro tavu personisko telpu. Sestdien – neizsaki sarkastiskas un neiejūtīgas piezīmes.

Zivis

Viegla, gaiša nedēļa. Otrdien, trešdien – dzīves prieks un dzīves baudīšana. Piektdien – aktivizēsies iekšējais dialogs, būs daudz domu, kuras iekšā vārās. Pārvērtēsi savu vērtību sistēmu un variantus, kā pelnīt naudu. Svētdiena – lūgšanu un piesardzības diena. Skumjas vairi prom. Iztīri telpas un nelieto spirtotos dzērienus.

LA.lv