Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pavasaris nāk ar vērienu! Astroloģiskā prognoze 9.- 15.aprīlim0


Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – Pixabay.com

Auns

Pirmdien un otrdien izbaudi apkārtējo cilvēku sabiedrību, izrādi interesi par apkārt notiekošo – šajās dienās iespējams uzzināt daudz jauna un interesanta. Trešdien paaugstināts konfliktu risks. Varbūt nav vērts uzstāt uz savu par katru cenu? Ceturtdiena, piektdiena – labas dienas atpūtai. Sestdien var piepildīties kāda vēlēšanās.

Vērsis

Pirmdiena, otrdiena piemērota politiskiem, sabiedriskiem darbiem. Nedēļas vidū palielināsies tava pievilcība citu acīs. Harmoniskākās dienas – ceturtdiena un piektdiena. Šajās dienās vērsts izrādīt līdzjūtību un sniegt palīdzību citiem cilvēkiem. Par paveikto gūsi gandarījumu, arī pateicība neizpaliks. Svētdiena piemērota apcerei un atpūtai.

Dvīņi

Pirmās trīs nedēļas dienas labas darbiem, kas saistīti ar tehniku un datoriem. Trešdien tavi plāni var nesakrist ar citu cilvēku plāniem, tāpēc labāk šajā dienā nerisini svarīgus jautājumus, ja negribi to risināšanā ieguldīt milzu enerģiju. Ceturtdiena, piektdiena – labas saunas apmeklējumam. Svētdien – nekur nesteidzies, visu dari mierīgi.

Vēzis

Nedēļa vairāk piemērota garīgām un intelektuālām nodarbēm, nekā fiziskam darbam. Nedēļas sākumu vari izmantot pašmācībai, savu zināšanu padziļināšanai. Ceturtdien un piektdien paaugstināsies jūtīgums un būsi pavisam maz noskaņots uz racionālām darbībām. Šīs dienas labāk izmantot radošam darbam vai atpūtai kopā ar mīļoto cilvēku.

Lauva

Pirmdien pavēro, kuri cilvēki tevi atbalsta un kuri – nē. Atzinību un novērtējumu gūsi, pateicoties savām labajām manierēm. Trešdien būs viegli „norauties no ķēdes”, tāpēc seko līdzi savam emocionālajam noskaņojumam, lai nejauši neiesaistītos kādā emocionālā drāmā. Sestdien un svētdien labāk neieplāno nekādus tālus ceļojumus.

Jaunava

Nedēļas vidū izvairies no greizsirdības uzplūdiem un kontrolē privātīpašnieciskās tieksmes. Tāpat arī neieciklējies uz sliktajām lietām savā dzīvē, bet centies saskatīt visur pozitīvo un saglabāt optimismu. Ja ar savu attieksmi nebūsi sabojājis situāciju, ceturtdien un piektdien iespējams baudīt romantiskus mirkļus. Arī tu esi pelnījis atpūtu.

Svari

Nedēļas sākumā nebrīnies, ja bērni uzdod vairāk jautājumu kā parasti, atbildi uz tiem skaidri, ar zinātnisku pamatojumu. Laiks pasakām būs ceturtdien un piektdien. Ceturtdien, piektdien noteikti ieplāno laiku arī savai otrajai pusītei. Neaizmirsti par noskaņas radīšanu pikantu brīžu baudīšanai. Svētdien gan neskaidro attiecības.

Skorpions

Nedēļa sāksies neitrālās noskaņās. Nedēļas vidū palielināsies emocionālā aktivitāte, kaislības sitīs augstu vilni. Neļaujies destruktīvām tieksmēm. Varbūt tu piešķir pārāk lielu nozīmi maznozīmīgām lietām? Nedēļas nogalē pastiprināsies interese par psiholoģiju, filozofiju un citām ezotēriskām disciplīnām. Var rasties interese pētīt citu cilvēku uzvedības motīvus.

Strēlnieks

Nedēļas sākumā būsi tendēts meklēt kompāniju. Svarīgi ir parunāties ar cilvēkiem, kas tevi saprot. Trešdien būs daudz enerģijas, izmanto to, lai paveiktu nozīmīgas lietas. Ceturtdien un piektdien veselībai nāks par labu ūdens procedūras. Svētdien vari pārvērtēt savas attiecības ar bērniem, taču jautājumu risināšanu labāk atliec uz citu laiku.

Mežāzis

Aktuāla būs vēlme veikt izmaiņas savā mājoklī. Tāpat inventerizācija nepieciešama arī tavai iekšējai pasaulei. Savas apkārtējas vides sakārtošana palīdzēs rast iekšēju mieru. Un otrādi – ja tevī kaut kas ir mainījies, arī vidi vēlēsies sakārtot atbilstoši. Šonedēļ veiksies mīlestībā, bet vari to nepamanīt, ja nepacelsi acis no pienākumiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz ko izdzīvosi savā prātā, daudz paliks tikai ideju un sapņu līmenī. Samierinies, ka ne vienmēr vari ietekmēt notiekošo. Dažreiz nākas vienkārši vērot un izdarīt secinājumus. Nedēļas sākumā padomā par sevi un par to, kādu vēlies turpmāko dzīvi. Kad pienāks laiks rīcībai, tu zināsi, kas jādara. Šī ir pārdomām piemērota nedēļa.

Zivis

Ceturtdien – gaidāmas romantiskas noskaņas. Šī diena piemērota, lai stiprinātu garīgo tuvību ar tev nozīmīgiem cilvēkiem. Piektdien – laba diena mākslas, mūzikas un kultūras baudīšanai. Pastiprināsies intuīcija un jutīsies iedvesmota. Svētdienu pavadi mierīgās noskaņās, nav ieteicams apmeklēt publiskus pasākumus.

LA.lv