Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nemeklējiet taisnību! Astroloģiskā prognoze 21. – 27.maijam0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Aktualizēsies vēlme pēc pārmaiņām. Veiksmīgāks būsi, ja izmantosi prāta veiklību un spēsi pielāgoties apstākļiem. Pirmdienu pavadi mierīgi, koncentrējoties vairāk uz idejām, nevis rīcību. Otrdien, trešdien pastiprināsies pienākuma apziņa. Ceturtdien, piektdien pieaugs interese par pretējo dzimumu un interese par visu skaisto, estētisko un gaumīgo.

Vērsis

Otrdien, trešdien labas dienas, lai tuvotos cita cilvēka sirdij. Lai to panāktu, izmanto savas runas dāvanas un izrādi patiesu interesi. Palīdzi ar padomu, ja kādam tas nepieciešams. Piektdien, sestdien komunikācijā iespējami sarežģījumi, emocionālā siltuma trūkums. Negaidi un nepieprasi pārāk daudz no citiem.

Dvīņi

Pirmdien ļaujies dzīves plūsmai un baudi nesteidzīgas sarunas. Otrdiena, trešdiena piemērotas intelektuālam, analītiskam darbam. Piektdien izdosies iekļūt lietu būtībā, labāk sapratīsi citu ļaužu motīvus. Piektdiena un sestdiena nelabvēlīgas dienas finanšu afērām, vilšanās par potenciālo peļņu. Svētdiena veiksmīga atveseļojošām procedūrām.

Vēzis

Izjutīsi nogurumu un vēlmi doties atpūtā. Gribēsies veltīt vairāk laika sev, pievērsties saviem hobijiem. Darbs un karjera, kuru dēļ esi pūlējies pēdējos gadus, svarīguma ziņā palēnām aizies otrajā plānā. Atrodi laiku un iespējas sevis palutināšanai. Jo tikai laimīgs darbinieks var būt labs darbinieks, bet laimīgs cilvēks – labs partneris mīļotajai personai.

Lauva

Pirmdienu velti sev. Trešdien visus darbus un tikšanās labāk saplānot dienas pirmajā pusē. Veiksmīgākās, harmoniskākās dienas dinamiskai notikumu attīstībai – ceturtdienas vakars un piektdienas rīts, kad vari norunāt biznesa tikšanās, viegli iekarot autoritāti. Drūmākā diena sestdiena – pastiprināsies aizdomīgums, vēlme noslēgties savā čaulā.

Jaunava

Pirmdien pabeidz iesāktās lietas, nesteidzini notikumus. Otrdien nepazaudē sevi sīkumos. Trešdien apvieno intelekta un intuīcijas spēkus. Ja gribi tikt sadzirdēta, piektdien tavām domām un vārdiem būs lielāka ietekme. Sestdiena – nepiemērota diena romantikai. Svētdien – labi ieskatīties sevī, rakstīt dienasgrāmatu.

Svari

Nedēļas sākumā grūti būs iekustēties. Nevarēsi pielāgoties apkārtējās vides gaidām un prasībām. Nedēļas nogalē iespējama neapmierinātība ar mājas dzīvi. Ar nekustamo īpašumu vai ģimeni saistītās lietas, kuras neesi izdarījis un sakārtojis, izraisīs neapmierinātību un traucēs justies komfortā. Vai esi nopļāvis zāli?

Skorpions

Daudzi Skorpioni izjutīs iekšēju diskomfortu un piedzīvos tādu kā atstumtības vai nepieņemšanas sajūtu. Parocies sevī un tiec skaidrībā, kas notiek tavā iekšējā pasaulē. Tiklīdz būsi ar sevi ticis skaidrībā, apkārtējā pasaule tev uzsmaidīs.

Strēlnieks

Aktualizēsies partnerības un sadarbības jautājumi. Nedēļas vidū var plosīt iekšējas pretrunas. Ceturtdienas vakaru velti kopīgām aktivitātēm ar tev svarīgu cilvēku un izrunājies par to, kas uz sirds. Nedēļas nogale maigām un mīlošām attiecībām nav īsti piemērota. Nožēlosi ļaušanos kaislībām un neapdomīgu emociju uzplūdam.

Mežāzis

Nedēļa darbam diezgan veiksmīga un produktīva, baudīsi ietekmi. Taču neaizmirsti, ka viss vienmēr nav jāizdara vienam pašam. Pienākumus var deleģēt arī citām personām. Attiecībās būsi diezgan veiksmīgs, izņemot nedēļas nogali. Ja šajās dienās tiecies ar mīļoto personu, nelien dvēselē un nepārkāp nospraustās robežas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ vēlams būt kustīgākam nekā parasti. Ja kaut kur jābrauc, tad brauc. Ja kaut kas jādara, tad dari. Ja nav kur braukt – pārbīdi mēbeles. Uzņemies iniciatīvu, lai kaut kas notiktu. Stagnēšana un sēdēšana mierā, uzdzīs tikai depresiju un drūmas domas. Mainies pasaulei līdzi, atmet aizvainojumus un pārmetumus, lai sirds top vieglāka.

Zivis

Pirmdien – parūpējies par sevi un savu labsajūtu. Otrdien – grūtības nonākt kontaktā ar savu iekšējo es. Trešdienas vakarā un ceturtdienas rītā var uznākt skumjas, viegli ieraudzīt nepilnības sevī un citos, taču nekļūstiet pārāk kritiskas. Nemeklējiet taisnību. Labāk ir sevi ar kaut ko nodarbināt, pabeigt iesāktās lietas. Labākā diena – ceturtdienas otrā puse.

LA.lv