Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neiesaisties intrigās! Astroloģiskā prognoze 4. – 10.jūnijam0

Foto – LA.lv

Auns

Pirmdiena nav piemērota jauniem iesākumiem vai līgumu slēgšanai. Otrdien un ceturtdien labvēlīgs laiks radošām nodarbēm. Trešdien centies neiesaistīties intrigās un neizplati nepārbaudītu informāciju. Piektdien, sestdien – pirms steidz rīkoties vai pieņemt lēmumu, apdomā visu rūpīgi. Svētdien izvairies no trekniem ēdieniem.

Vērsis

Pirmdien labs laiks lasīšanai, mūzikai, pastaigām. Sākot ar otrdienu, realitātes izjūta paliks vājāka trešdien, ceturtdien iztēle darbosies ar pilnu jaudu, kas var likt interpretēt notiekošo visai vāji realitātei. Neļaujies ilūzijām un pārāk nepārdzīvo, ja kaut kas nenotiek tieši tā, ka biji sapņojis. Nedēļas nogalē viss sastāsies atkal savās vietās.

Dvīņi

Pirmdien būs izteikta vēlme neiekļauties noteiktos rāmjos. Ja vajag izvēdināt galvu, otrdien, trešdien un ceturtdien labi atrasties ūdens tuvumā, tas paaugstinās tonusu. Trešdien neieplāno darbus, kas prasa koncentrēšanos, ievēro piesardzību, lietojot medikamentus. Piektdiena piemērota aktīvām darbībām. Svētdien vari pievērsties dārza darbiem.

Vēzis

Nedēļas produktīvākās dienas – otrdiena un piektdiena. Nedēļas vidū kāds cilvēks var likt tev vilties. Iespējami pārpratumi intīmajās attiecībās. Pastiprināsies vēlme izdabāt savām iegribām. Alkoholam un nomierinošiem medikamentiem būs vairāk negatīva iedarbība. Sestdiena laba diena fiziskām aktivitātēm un lai dotos pārgājienā.

Lauva

Nedēļas vidus veiksmīgs māksliniekiem un radošajām Lauvām, labi darbosies fantāzija un iztēle. Pārējām Lauvām labāk neuzņemties pārāk lielu darba slodzi. Netici visam, ko dzirdi. Pirmdien der pabeigt iesāktās lietas. Nedēļas vidū labāk atpūties, aizej uz kino vai koncertu. Aktīvi padarboties varēsi piektdien un sestdien.

Jaunava

Šonedēļ, līdz pat ceturtdienai ieskaitot, vēlams neiesaistīties afērās un mahinācijās. Trešdien un ceturtdien neslēdz nekādas vienošanās un neko nevienam nesoli. Viegli kļūt par krāpnieku upuri. Saasināsies jūtīgums un citu cilvēku ietekme uz tevi. Svētdien vari pievērsties saimnieciskiem darbiem, naudas jautājumu kārtošanai.

Svari

Trešdiena un ceturtdiena nav piemērotas ceļošanai un ārzemju braucieniem, kā arī nav vēlami ilgtermiņa naudas ieguldījumi. Strādāt nebūs lielas vēlmes. Visvērtīgāk būs ļauties radošām aktivitātēm – dzejoļu un dziesmu sacerēšanai. SPA un pirts apmeklējums nāks par labu veselībai. Piektdien, sestdien dzīvesprieks pieaugs.

Skorpions

Trešdien tevi pārņems ļoti intensīvas izjūtas, vairies no greizsirdības scēnām un neļaujies emocijām, kas aizēno veselo saprātu. Nav ieteicams tikties ar cilvēkiem, kurus labi nepazīsti. Trešdien, ceturtdien – rūpīgāk pieskati bērnus. Pastiprināsies vēlme tērēt naudu izklaidēm, padomā, vai tiešām tev to vajag un vai vari atļauties.

Strēlnieks

Uzmanības centrā vairāk būs citi cilvēki, nevis tu, tāpēc esi gatavs arī paiet maliņā. Labāk vēro un uzklausi, nekā aktīvi mēģini sevi pierādīt. Pārāk daudz ne no viena negaidi, tas aiztaupīs lieku vilšanos. Nedēļas vidū iespējami strīdi un kreņķi saistībā ar naudu. Dienas, kad nolaist tvaiku, – piektdiena un sestdiena.

Mežāzis

Trešdien, ceturtdien būs grūtāk uztvert citu cilvēku sniegtās instrukcijas. Ja pats tādas sniedz, pārliecinies, vai esi pareizi saprasts. Prāts būs “izplūdis”, kārtojot dokumentus vai skaitot naudu, viegli pieļaut kļūdas. Komunikācijā centies būt godīgs un iejūtīgs, arī joki var tikt nepareizi iztulkoti un kāds var ļoti apvainoties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vēlēsies aktīvi rīkoties, lai sakārtotu un uzlabotu savu dzīvi, taču naudas trūkums var traucēt daudzu tavu plānu realizācijai. No citiem cilvēkiem neko daudz negaidi, nāksies vien pašam ar daudz ko tikt galā. Ja kaut kas uzreiz nesanāk, neļaujies sevis žēlošanai. Mazliet atpūties, bet piektdien, sestdien atkal ķeries vērsim pie ragiem.

Zivis

Pirmdiena piemērota garīgām nodarbēm, meditācijai. Trešdien un ceturtdien nervi būs nospriegoti un paaugstināsies jūtīgums. Ieplāno vairāk miega un atpūtas. Uzturu vēlams papildināt ar B vitamīniem. Māksliniecēm un mūziķēm otrdiena, trešdiena un ceturtdiena – laiks, kad radīt skaistus, emocionāli piesātinātus mākslas darbus.

LA.lv