Horoskopi un mistika
Horoskopi

Var rasties slepeni plāni! Astroloģiskā prognoze 16.- 22.jūlijam2


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Auns

Šajā nedēļā liela nozīme būs sadarbībai, lietišķajiem sakariem. Ja nepieciešams, izmanto vidutājus. Pirmdien, otrdien – jūtīgs kuņģa-zarnu trakts. Trešdien – kino, teātris vai koncerts priecēs un palīdzēs atslābināties. Ceturtdien no tevis var tikt prasīta atbildība. Piektdien, sestdien – nevajag pieņemt kardinālus, radikālus lēmumus.

Vērsis

Pirmdiena piemērota monotonam, laikietilpīgam darbam. Trešdiena piemērota zobu ārstēšanai. Ceturtdien jebkurā situācijā meklē kompromisu. Kritiskākā diena – piektdiena, kas būs sarežģīta attiecībām un romantikai. Var piemeklēt vientulības sajūta. Mīlas jautājumos svarīgāka būs atbildība. Situācija uzlabosies svētdienas otrajā pusē.

Dvīņi

Pirmdiena – veiksmīga lietišķai sarakstei. Otrdien, lai diena būtu veiksmīga, nozīmīgākos darbus iesāc jau no paša rīta. Attiecību risināšanai veiksmīgākā diena – trešdiena. Piektdien, sestdien – ņem vērā, cilvēki kļūs noslēgtāki, negribēs dalīties ar informāciju. Sarunas kļūs personiskākas un cilvēki – vieglāk ievainojami.

Vēzis

Pirmdien svarīgi neteikt neapdomīgas lietas. Otrdien var pastiprināties neizlēmīgums, velti laiku pats sev. Trešdien saasināsies intuīcija, vieglāk noskaidrot partnerattiecību būtību, var parunāt par savām jūtām. Ceturtdien pēcpusdienā – labāk runāt mazāk. Diena var kļūt haotiska, ja darbi iepriekš nav saplānoti.

Lauva

Pirmdiena un otrdienas rīts – piemērotas plānu detalizētai izstrādei. Trešdiena – neitrāla, viss atkarīgs no paša noskaņojuma un centieniem. Ceturtdiena – diena, kas prasa briedumu, pacietību un izturību. Var būt darīšanas ar vecāka gadu gājuma cilvēkiem. Piektdiena nav piemērota svarīgiem pasākumiem. Svētdien nepakļauj sevi nevajadzīgam riskam.

Jaunava

Pirmdiena – diena, kad viegli koncentrēties, dominē formālā loģika, var nodarboties ar statistiku. Otrdien pabeidz iesāktos darbus un nejaucies citu darīšanās. Trešdiena piemērota darbam kolektīvā. Piektdien, sestdien – problēmu risināšanā izmanto pārbaudītus paņēmienus, var rasties slepeni plāni. Pārbaudi, vai nav kļūdas dokumentos.

Svari

Ne visai veiksmīga nedēļa attiecībām un romantikai.. Veiksmīgākās un radošākās dienas – trešdiena un svētdiena. Ceturtdien un piektdien izrādi pienākuma un atbildības sajūtu, parādi, ka uz tevi var paļauties. Piektdiena un sestdiena – piemērotas noslēpumainā un mistiskā pētījumiem, garīgajai izaugsmei, sevis pilnveidošanai.

Skorpions

Pirmdiena – visproduktīvākā diena. Izmanto to, lai sakārtotu savus dokumentus, lai atrunātu līgumsaistības darbam, kas prasa koncentrēšanos un lielu rūpību un kuram vari veltīt daudz laika. Trešdiena laba, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem. Ceturtdien, piektdien neļaujies drūmam noskaņojumam un neapmierinātībai.

Strēlnieks

Nedēļa nav piemērota nozīmīgiem iesākumiem un kardinālu lēmumu pieņemšanai. Pavadi to mierīgi. Svarīgi ievērot iecietību pret citu cilvēku trūkumiem un nevajadzētu ļaut vaļu savam ego. Pirmdiena, ceturtdiena un piektdiena prasīs no tevis disciplīnu un vispārpieņemtu noteikumu ievērošanu. Radošākā diena – trešdiena.

Mežāzis

Pirmdiena, otrdienas rīts – labas dienas darbu plānošanai, lai sastādītu grafikus, tabulas, shēmas. Trešdiena labi piemērota sociālām aktivitātēm. Ceturtdien, piektdien būs iespēja parādīt sevi no labākās puses, ja rīkosies ar augstu pienākuma un atbildības sajūtu. Sestdien var nodoties pašanalīzei, bet svarīgi neļauties drūmām domām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šajā nedēļā var nākties atjaunot sen aizmirstas iemaņas. Var būt nepieciešamība atgriezties pie darbiem, kas kādreiz pamesti un nav pabeigti. Lielu lomu spēlēs tavas attiecības ar citiem cilvēkiem. Ja tās ir labas – daudz kur saņemsi palīdzību un atbalstu. Mīlestībā lielāku lomu spēlēs praktiskā puse, pienākums.

Zivis

Pirmdien, otrdien – kļūsi pedantiskāka, nepiešķir maznozīmīgiem sīkumiem pārāk lielu lomu. Trešdiena piemērota radošām aktivitātēm un kultūras pasākumiem. Ceturtdiena, piektdiena – piemērotas vēstures pētīšanai. Svētdiena – laba diena, lai mācītos svešvalodas, labi darbosies iztēle un abstraktā domāšana.

LA.lv