Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sapņu pilis var izrādīties būdiņas! Astroloģiskā prognoze 23.- 29.jūlijam0


Foto – Pixabay
Foto – Pixabay
Foto – Pixabay

Auns

Pirmdiena sāksies uz filosofiskas nots, jebkura uztvertā informācija rosinās tavu iztēli. Nav pārāk vēlama atpūta uz ūdens. Otrdien pastiprināsies sapņainība, izklaidība un aizmāršība. Darba attiecībās ievēro ētiku un nospraustās robežas ar kolēģiem.. Piektdien – nav vēlamas sabiedriskās aktivitātes, ļaušanās neapdomīgam riskam un avantūrām.

Vērsis

Diezgan emocionāla un nemierīga nedēļa. Otrdien būs grūti objektīvi izvērtēt attiecības ar mīļoto cilvēku un bērniem, var nepiepildīties kādas cerības. Trešdien – pirms satraucies un iesaisties kādas situācijas risināšanā, izvērtē, vai notiekošais ir tavu nervu vērts. Arī piektdien un sestdien var nākties izdzīvot intensīvas sajūtas.

Dvīņi

Pirmdien – labs laiks prezentācijām. Otrdien – ievēro diplomātiju mijiedarbībā ar ģimenes locekļiem. Trešdien, ceturtdien, piektdien – ievēro piesardzību uz ceļa, neiesaisties to problēmu risināšanā, kuras neattiecas uz tevi. Nedēļas nogalē, iespējams, nonāksi pie svarīgiem secinājumiem, izkristalizēsies turpmākās rīcības scenārijs.

Vēzis

Otrdiena – nepiemērots laiks braucieniem. Nedēļas pirmajā pusē nepieciešama kritiska attieksme pret iegūto informāciju, netici visam, ko tev saka. Nesoli, ko nevari izpildīt. Izvairies no lieliem naudas darījumiem. Ja esi kādam kaut ko parādā, tev var paprasīt parādu atgriezt. Nedēļas otrajā pusē – sakārto savas prioritātes.

Lauva

Otrdien ievēro modrību, rīkojoties ar naudu. Kritiska nedēļa attiecību jomā. Nepieciešams izvērtēt pašam savu uzvedību un attieksmi. Ja gribi mainīt cilvēkus sev apkārt, sāc ar sevi. Neadekvātas uzvedības dēļ viegli sabotēt pašam sevi. Ja kāds tevi mēģina provocēt, nenolaidies līdz viņu līmenim. Nedēļas pirmajā pusē var būt liels kārdinājums izdabāt savām vēlmēm.

Jaunava

Nedēļas pirmajā pusē kāds svarīgs cilvēks var atnest vilšanos, jāuzmanās arī no krāpniekiem. Var būt grūti izvērtēt, kuram var uzticēties un kuram – ne. Nedēļas otrajā pusē ieteicams vairāk pievērsties savai iekšējai pasaulei un mazāk stāstīt par saviem plāniem citiem cilvēkiem. Jāsargā veselība un nervu sistēma, nav vēlamas garīgas pārslodzes.

Svari

Aktīvākā diena – pirmdiena. Nedēļas otrajā pusē lielas iespējas satikt sen neredzētus cilvēkus, nevilšus aizdomāsies par lietām, kuras tev ir svarīgas draudzībā un ar kuriem cilvēkiem vēlies un ar kuriem nevēlies uzturēt draudzību. Aktuāla būs arī bērnu tēma, var tik pieņemti lēmumi vai izdarīti secinājumi saistībā ar bērniem.

Skorpions

Pirmdiena piemērota savas autoritātes un prestiža nostiprināšanai. Otrdien pastiprināsies jūtīgums un romantisms, viegli ļauties ilūzijām. Ievēro mērenību alkohola lietošanā. Nedēļas otrajā pusē var rasties domstarpības ar tev svarīgiem cilvēkiem. Tas liks tev pārvērtēt savus centienus un stratēģiju izvēlētajā karjeras jomā.

Strēlnieks

Pirmdiena, otrdiena nav piemērotas, lai risinātu mājokļa un nekustamā īpašuma jautājumus. Trešdien, piektdien pastiprināsies nervu spriedze, aizkaitināmība. Aizdomāsies par izglītības jautājumiem. Harmoniskākās dienas būs sestdiena un svētdiena. Tās būs piemērotas, lai tiktos ar draugiem un domubiedriem.

Mežāzis

Nedēļas pirmajā pusē laiks var izrādīties nelabvēlīgs braucieniem uz ārzemēm un juridisku lietu kārtošanai.. Neforsē notikumus. Nedēļas otrajā pusē ieteicams izvērtēt naudas tērēšanas ieradumus, tai skaitā ķerties pie attiecību sakārtošanas ar ieņēmumu dienestu un kreditējošām iestādēm. Var nākties pabūt vairāk ārpus mājas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pozitīvākā diena pirmdiena. Otrdien uzmanīgi, rīkojoties ar naudu. Nedēļas otrā puse sarežģīta attiecībām. Piektdien pastiprināsies emocionalitāte. Centies saglabāt skaidru prātu un nepieņem radikālus lēmumus, jo pēc tam var nākties nožēlot rīcību, kas notikusi emociju iespaidā. Centies būt iecietīgs pret citu cilvēku trūkumiem.

Zivis

Pirmdien pastiprināsies intuīcija un iztēle, gribēsi būt uzmanības centrā, pafilozofēt un parunāties ar cilvēkiem. Otrdiena – nenopietna diena mīlestībai: sapņu pilis var izrādīties mazas dēļu būdiņas, toties šī ir lieliska diena mākslas un mūzikas baudīšanai. Skaties, lai tava vieglprātīgā rīcība neliek kādam vilties. Centies būt atbildīgs un turēt doto vārdu.

LA.lv