Horoskopi un mistika
Horoskopi

Vieglāk plūst pa straumi! Astroloģiskā prognoze 30.jūlijam – 5.augustam0


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns

Pirmdiena, otrdiena – labas dienas atpūtai pie ūdens un meditatīvajām praksēm. Trešdien, ceturtdien – jāvairās kļūt pārlieku asam un skarbam, iespējami konflikti ar draugiem, domubiedriem, jāievēro piesardzība darbā ar tehnoloģiskajiem agregātiem un asiem priekšmetiem. Nedēļas nogale piemērota mājsaimniecībai, sīkiem pirkumiem.

Vērsis

Pirmdien un otrdien gaidāms atslābums, nebūs vēlmes iespringt, bet pieaugs vēlme kontaktēties ar tuviem cilvēkiem. Nedēļas vidus būs vairāk stresains, ieteicams nestrēbt karstu un nelēkt uz ecēšām. Harmoniju vairos glīti sakārtotas vides radīšana ap sevi. Sestdien, svētdien vēlēsies baudīt labu ēdienu un labu mūziku.

Dvīņi

Pirmdien, otrdien – pastiprināta sapņainība, grimšana pārdomās. Var būt nevēlēšanās savus plānus izpaust citiem. Nedēļas vidū kļūsi vieglāk aizkaitināms, jo īpaši, ja kāds nepiekritīs tavam viedoklim. Tā vietā, lai strīdētos, uzklausi, ko domā citi, iespējams, nonāksi pie jaunām atklāsmēm un iegūsi svarīgu pieredzi.

Vēzis

Pirmdien, otrdien gaidāms atslābums, bezrūpīga uzvedība, ļaušanās apcerei. Vieglāk šķitīs plūst pa straumei, vien vajadzētu pievērst uzmanību, kur tiek tērēti līdzekļi un cik tas ir racionāli. Nedēļas vidū kļūsi viegli satraucams. Nav ieteicams sevi pakļaut liekam riskam. Intīmajās attiecībās nevajadzētu kļūt neadekvāti uzstājīgam.

Lauva

Joprojām jūtīga attiecību sfēra, īpaši nedēļas vidū. Centies neizaicināt partnerus un priekšniecību uz konfrontāciju vai konfliktiem, ja vēlies mierīgi pavadīt nedēļu. Pirmdiena, otrdiena būs nedaudz mierīgākas, kad vari veltīt laiku savām personiskajām vajadzībām un cerēt uz lielāku citu cilvēku sapratni un līdzjūtību.

Jaunava

Pirmdien, otrdien labas dienas, lai stiprinātu emocionālās saiknes ar tuviem cilvēkiem. Nedēļas vidū uzmanies no darba traumām, ievēro piesardzību, darbojoties ar asiem priekšmetiem un apkalpojot iekārtas. Piektdien nav vēlams uzsākt jaunus, nozīmīgus projektus. Sestdien, svētdien laiks mierīgai atpūtai.

Svari

Pirmdiena, otrdiena lieliskas radošajām aktivitātēm un lai izpalīdzētu kādam grūtībās nonākušajam. Organisms kļūs jutīgāks pret indēm, alkoholu un medikamentiem, spēcīgāk iedarbosies homeopātiskie līdzekļi. Trešdien vairāk jutīsi apkārtējās vides ietekmi – vēlams izvairīties no publisku pasākumu apmeklēšanas.

Skorpions

Centies būt pēc iespējas iejūtīgāks un saprotošāks attiecībā uz citu cilvēku trūkumiem. Pirms vaino un nosodi otru, padomā, vai pats ar savu rīcību vai uzvedību neesi šo situāciju veicinājis. Mājas dzīve gaidāma diezgan nemierīga. Būs viegli nonākt uzmanības centrā, bet par kādu cenu? Padomā, vai tas tiešām vajadzīgs.

Strēlnieks

Šonedēļ jāievēro piesardzība uz ceļa, nesteidzies, jo īpaši nedēļas vidū. Esi piesardzīgs arī savos izteikumos, jo neapdomīgi izteikti vārdi var radīt nevēlamas sekas. Saudzē veselību, tāpat darbā necenties sasteigt lietas. Dari visu mierīgi un apdomīgi. Apkārt notiekošā jezga ne pārāk tevi satrauks, risks ir kļūt vienaldzīgam pret citu cilvēku vajadzībām.

Mežāzis

Nedēļas vidū nebūtu vēlams ieguldīt naudu riskantos pasākumos. Ir iespējami arī veiksmīgi darījumi, taču naudas operācijas tāpat būs saistītas ar izdevumiem. Piektdien pieaugs apjukums un izklaidība. Sestdiena, svētdiena – labvēlīgas dienas mājas darbiem, sadzīvisku problēmu risināšanai, pieaugs maigums pret ģimenes locekļiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nedēļas otrajā pusē vari izjust neapmierinātību ar mājas dzīvi. Tā vietā, lai dusmotos vai kurnētu, izdomā inovatīvus risinājumus problēmu risināšanai un ķeries pie aktīvas darbības situācijas uzlabošanas nolūkā. Rīcību vēlams saskaņot ar mājiniekiem tā, lai būtu ievērotas visu intereses, jo pretējā gadījumā atkal viegli būs nonākt pie konfliktiem.

Zivis

Pirmdiena un otrdiena būs laiks atpūsties no ikdienas kņadas, ļaujoties meditācijai vai patīkamai mūzikai. Šīs dienas piemērotas arī atpūtai pie ūdens. Nedēļas otrajā pusē, jo īpaši trešdien un ceturtdien, ar jāparūpējas par savu fizisko un psihisko veselību, jo šīs dienas veselībai ir diezgan nelabvēlīgas. Vēlams atteikties no sliktiem ieradumiem.

LA.lv