Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nenoslogo prātu ar analīzi! Astroloģiskā prognoze 13. – 19.augustam0

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

Pirmdiena labi piemērota darbiem, kas prasa rūpību. Ja vēlme paveikt lielas lietas, tad uz priekšu, labāk būt aktīvam. Otrdiena, trešdiena – mierīgas dienas, viegli būs atrast kopēju valodu. Saspringtākā diena – ceturtdiena. Nedēļas nogale – filozofiskai apcerei.

Vērsis

Nedēļas pirmā puse piemērota friziera apmeklējumam, pirmdiena – sadzīves sīkumu iegādei, otrdiena un trešdiena – parfimērijas un apģērbu iegādei, zobu labošanai, ceturtdiena, piektdiena – samudžinātu situāciju atrisināšanai, sestdiena – zināšanu papildināšanai.

Dvīņi

Pirmdiena lieliska mājsaimniecības preču iegādei. Otrdien, trešdien iepriecini mīļoto cilvēku vai bērnu ar kādu dāvaniņu. Sestdienas pēcpusdienā un svētdienas pirmajā pusē pastiprināsies optimisms un vēlme pēc kontaktiem ar citiem cilvēkiem.

Vēzis

Pirmdiena piemērota darbam ar dokumentiem. Otrdien, trešdien būs izteikta vēlme pēc komforta un dažādām dzīves baudām, vari iegādāties dizaina lietas. Labi būtu veltīt laiku ģimenes locekļiem, lai kopā paskatītos kādu mākslas filmu.

Lauva

Pirmdien padomā par veselību. Prezentācijām, savu panākumu demonstrēšanai lieliski piemērotas būs otrdiena un trešdiena. Ceturtdien, piektdien pastiprināsies vēlme noslēgties. Vari paanalizēt notiekošo, bet šajās dienās ar plānošanu nenodarbojies.

Jaunava

Sajūta, ka esi kā no jauna piedzimis. Pāršķir lapu, atstājot visu slikto pagātnē. Otrdiena, trešdiena piemērotas, lai pārvērtētu, kas tev svarīgs, piedotu, kam nepieciešams, un uzlabotu attiecības ar cilvēkiem, kas tev svarīgi. Nedēļas nogalē nenoslogo prātu ar analīzi.

Svari

Pirmdiena piemērota intensīvam darbam vienatnē. Otrdien, trešdien varēsi darba rezultātus demonstrēt citiem. Ceturtdiena un piektdiena piemērotas antikvāru priekšmetu iegādei, nevajag aizņemties vai aizdot naudu. Svētdien vari pārskatīt viedokli kādā jautājumā.

Skorpions

Pirmdien var nākties pastrādāt citu labā. Trešdien, ceturtdien pārslēgsies no praktiskiem mērķiem uz radošiem. Vēlams nedaudz atslābināt tvērienu. Ceturtdien ar jaunu spēku metīsies notiekošajā, taustīsies pēc optimālākā virziena, izvērtējot visus par un pret.

Strēlnieks

Pirmdien nodarbinās darba un karjeras jautājumi, centies izdarīt visu pēc iespējas labāk. Otrdiena, trešdiena piemērotas sabiedriskām aktivitātēm. Satiecies ar draugiem. Sestdienas vakara plānus neatcel, ja no rīta izjūti nelielu neapmierinātību.

Mežāzis

Pirmdien vari sākt no jauna darbus, ko kādreiz esi pametis. Pārskati finanšu dokumentus, darījumus, kurus neesi pabeidzis. Otrdiena, trešdiena piemērota publisku pasākumu apmeklējumam. Sestdiena laba nozaudētu lietu atrašanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šīs nedēļas laikā vajadzētu atrisināt visus konfliktus un neskaidrības, lai nākamnedēļ vari pāršķirt jaunu lapu. Tiec skaidrībā ar sevi, ko patiesībā vēlies. Kompromisu atrašanai piemērota otrdiena un trešdiena. Arī svētdiena būs optimistiska.

Zivis

Pirmdien nepieciešama racionāla pieeja notiekošajam, otrdiena, trešdiena – romantiskām attiecībām. Šīs būs labas dienas radošajām, mākslinieciskajām Zivīm, lietišķajām auglīgākas būs ceturtdiena un piektdiena, kas piemērotas analītiskam darbam.

LA.lv