Horoskopi un mistika
Horoskopi

Netici visam, ko dzirdi! Astroloģiskā prognoze 20. – 26.augustam0


Foto – LA.lv
Foto – LA.lv
Foto – LA.lv

Auns

Otrdien, trešdien lielākā cieņā būs uzticamība un kārtība. Piektdiena laba diena, lai tiktos ar cilvēkiem. Sestdiena piemērota darbībām ar elektroierīcēm, datoru. Nedēļas nogalē vairies kļūt pārāk valdonīgs vai neadekvāti greizsirdīgs.

Vērsis

Pirmdien netici visam, ko dzirdi. Lietišķām darbībām izmanto otrdienu un trešdienu, vari sākt ilgtermiņa darbus, konsultēties ar ārstiem. Nedēļas nogalē atpūties, izmēģini kaut ko jaunu. Tikai ievēro, ka ļaušanās pārmērībām nenāks par labu.

Dvīņi

Šonedēļ uzlabosies komunikācija ar cilvēkiem. Nedēļas vidū dominēs lietišķais tonis. Nedēļas nogale paies neformālākā gaisotnē, pastiprināsies vēlme pēc izklaidēm, vajadzība pēc intimitātes attiecībās. Pārāk intensīvas jūtas var sabojāt labas attiecības.

Vēzis

Pirmdien pārlieka sapņainība var novest pie neuzmanības darbā, pat traumām. Neiesaisties intrigās. Nedēļas nogalē – konflikta riski ģimenē, attiecībās ar kolēģiem. Labāk piedalies kādā sabiedriskā pasākumā, dodies izbraukumā vai tiecies ar draugiem.

Lauva

Pirmdien var saskarties ar bīstamiem kārdinājumiem. Nedēļas otrajā pusē var rasties iespējas nopelnīt. Izmanto savus radošos talantus, idejas, kas balstītas uz pārbaudītām vērtībām, tie būs lieliski peļņas un prestiža iegūšanas atribūti.

Jaunava

Otrdien, trešdien, ceturtdien koncentrējies uz galvenajiem mērķiem, nav labs laiks, lai skaidrotu attiecības. Ja emocijas traucē dzīvot, izlādi sniegs mākslas vai mūzikas baudīšana. Piektdiena piemērota paziņojumiem un reklāmai.

Svari

Aktuāls būs ģimenes un mājas jautājums. Otrdiena, trešdiena un ceturtdienas pirmā puse – labas, lai savestu kārtībā savu mājokli vai lai šos darbus saplānotu. Labi veiksies darbi, kas prasa apdomu un rūpību. Svētdiena laba radošajiem darbiem.

Skorpions

Nedēļas vidu izmanto darbu plānošanai. Nedēļas otrajā pusē aktualizēsies kontakti ar plašāku publiku. Nozīme būs informācijai, kas ir tavā rīcībā, spējām koncentrēties uz būtisko. Enerģiju, kaut negatīvo, vienmēr var izmantot arī konstruktīvi.

Strēlnieks

Nedēļas pirmo pusi pavadi uz lietišķas un praktiskas nots. Nedēļas otrajā pusē var rasties labvēlīgas iespējas karjeras jautājumos. Izmanto katru izdevību, tās var būt pavisam negaidītas. Pastiprināsies izdoma, radošums, intuīcija.

Mežāzis

Šonedēļ svarīgi būt atbildīgam, rūpīgi pildīt pienākumus. Visvieglāk to izdarīt būs otrdien un trešdien. Pieaugs tava ietekme uz cilvēkiem. Nedēļas otrajā pusē svarīgi saglabāt harmoniskas attiecības. Iespējas gūt finansiālu atbalstu no citiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdiena nav piemērota publiskiem pasākumiem. Nedēļas otrajā pusē var rasties iespēja stabilizēt nestabilas attiecības, noslēgt mieru. Labāk nemēģini par katru cenu uzstāt uz savu taisnību. Galvenais, lai esi mierā pats ar sevi.

Zivis

Pirmdien vairies no neapdomīgiem vārdiem, nesoli, ko nevarēsi izpildīt. Nedēļas otrajā pusē svarīga kļūs attiecību tēma. Nedēļas nogalē iekārojams var šķist kāds cilvēks no tavu draugu, paziņu loka. Galvenais, vairies no greizsirdības izpausmēm.

LA.lv