Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nešausti sevi par niekiem! Astroloģiskā prognoze 27.augustam – 2.septembrim1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Auns

Pirmdien enerģija būs orientēta uz iekšējo pasauli, grūtības saprast savas jūtas. Trešdiena un ceturtdiena – aktīvas dienas, aktīvai rīcībai, bet ar nestabilu enerģiju. Piektdiena – diena rāmām darbībām, rutīnas darbu veikšanai vai dzīves labumu baudīšanai. Nedēļas nogale piemērota laika pavadīšanai svaigā gaisā, pastaigām, sarunām.

Vērsis

Pirmdien patiks pasapņot par nākotni ar draugu vai draudzeni pie vīna glāzes. Otrdien – aktuālas darīšanas ģimenes labā, rūpes par ģimenes locekļu labklājību. Trešdien pārlieku nesteidzies, nešausti sevi par niekiem. Nedēļas nogale piemērota mājas mitrajai uzkopšanai, maizes cepšanai, tirdzniecības vietu apmeklējumam.

Dvīņi

Pirmdiena, otrdiena – piemērota garīgai vai sabiedriskai darbībai, labi veiksies radošajās aktivitātēs. Otrdien iespējams paplašināt darbošanās jomu, neko neparaksti, pirms neesi rūpīgi pārbaudījis. Trešdiena, ceturtdiena – piemērota darbiem, kur nepieciešams uztveres ātrums un ātra lēmumu pieņemšana. Labas, lai atdotu aizlienētas lietas.

Vēzis

Pirmdien, otrdien – dominēs filosofiskas noskaņas, patiks parunāt par dzīves jēgu, meklēt patiesību „tur ārā”. Trešdiena, ceturtdiena – laiks izlēmīgai rīcībai, lai sevi pierādītu, lai nostiprinātu savu autoritāti. Piektdien vairies no augstprātības un skaudības. Nododies mierīgiem, saimnieciskiem darbiem. Vari arī uzņemt viesus.

Lauva

Nedēļas sākumā aktuāli apdomāt darbu stratēģiju un attieksmi pret savu veselību. Otrdien attiecībās ar ģimenes locekļiem labāk izej uz kompromisu. Neizplati baumas par citiem cilvēkiem un netici savtīgiem glaimiem. Nedēļas nogali nepavadi mājās vientulībā. Dodies tuvās vides izpētē vai satiecies ar draugiem.

Jaunava

Svarīga būs personības pašizpausme, realizācija. Atrodi laiku un iespējas izmēģināt savu spēkus jomās, kuras tevi patiešām interesē un sagādā prieku, nevis atdod sevi pilnībā tikai pienākumu izpildei. Pirmdien, otrdien – brīvāku pieeju lietām mācies no radošiem cilvēkiem, pat ja viņi šķiet brīžiem pavisam nepraktiski.

Svari

Ir diezgan daudz iemeslu būt apmierinātam ar sevi, taču diemžēl tas var novest pie slinkuma un nevērības. Nedēļas sākumā centies būt vērīgs, jo var būt grūtības izvērtēt reālo situāciju, iespējama nesaprašanās ar autoritātēm. Nevērība finanšu jautājumos var novest pie nevajadzīgiem tēriņiem un pārmaksas.

Skorpions

Nedēļas sākumā būsi iegrimis pārdomās, daudzus jautājumus negribēsies apspriest ar citiem. Baudi attiecības ar tiem mīļajiem, ar kuriem jūties komfortabli, arī klusējot. Būs grūtāk pakļauties priekšniecībai un ļauties sabiedriskajam spiedienam. Esi pacietīgs, centies visos jautājumos rast kompromisu.

Strēlnieks

Pirmdien, otrdien svarīgs būs garīgais komforts, liela nozīme tam, kā jūties. Seko savām vērtībām, bet neuzspied tās citiem. Trešdien, ceturtdien – oma uzlabosies, kļūsi aktīvāks un efektīvāks. Apbalvo sevi ar kādu izklaidi. Piektdien – nedari neko, kas saistīts ar risku vai prasa ātru rīcību, šajā dienā darbojies nesteidzīgi.

Mežāzis

Pirmdiena – piemērota romantiskā kino vakaram. Otrdien esi vērīgs risinot finansiālus jautājumus un parakstot dokumentus. Trešdiena, ceturtdiena – laba darbam ar tehniku, dzelzi, asiem instrumentiem, auto apkopei. Piektdienu pavadi mierīgi, bet ne vientulībā, nekontaktējies ar pārmērā iedzērušiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdiena – laba diena meditācijai, kontaktam ar savu iekšējo „es”. Otrdien nejaucies pa vidu citu cilvēku konfliktsituācijās, paliec vērotājos, ieņem neitrālu pozīciju. Piektdiena – veiksmīga saimnieciskiem mājas darbiem, sava mājokļa uzkopšanai, labiekārtošanai. Nedēļas nogalē prieku sagādās intelektuālās izklaides.

Zivis

Pirmdien, otrdien būs sapņains noskaņojums. Uzvedība un rīcība stipri būs atkarīga no noskaņojuma. Iepriecini sevi ar kaut ko skaistu un izsmalcinātu. Pavadi laiku kopā ar cilvēkiem, kas tevi novērtē. Piektdiena piemērota mājokļa enerģētiskajai attīrīšanai, dedzini sveces. Sarunām un attiecību izskaidrošanai labākas būs sestdiena, svētdiena.

LA.lv