Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nekreņķējies par niekiem! Astroloģiskā prognoze 3. – 9.septembrim0


Foto – LETA
Foto – LETA
Foto – LETA

Auns

Pirmdiena var paiet diezgan haotiski. Visu pārbaudi divas reizes, vai neesi kaut ko aizmirsis un sajaucis. Otrdien būsi vairāk noskaņots uz pļāpāšanu un nekā nedarīšanu. Trešdien centies būt pēc iespējas iejūtīgāks pret citiem cilvēkiem. Ceturtdiena prasīs nopietnu pieeju lietām. Piektdiena piemērota iziešanai sabiedrībā, kultūras pasākumu baudīšanai.

Vērsis

Pirmdien nevērība naudas jautājumos var dārgi maksāt. Trešdien attiecības ar cilvēkiem būs emocionāli iekrāsotas. Vieglāk būs izrādīt mīlestību un rūpes attiecībās ar bērniem un pat pievērt acis uz kādu neizdarību. Ceturtdiena – diena ar ļoti mainīgu enerģētiku, centies būt elastīgs, lai spētu pielāgoties mainīgajām vides noskaņām.

Dvīņi

Pirmdiena, otrdiena – iespējas dibināt jaunus kontaktus vai atjaunot vecos. Trešdien labas iespējas pieslīpēt kādu talantu, vien jāpieliek nedaudz darba un pūles. Piektdien labi strādās galva, diena piemērota radošajām aktivitātēm, jaunu ideju ģenerēšanai, vienīgi var būt grūtības ar disciplīnu un kārtību. Māju sakārtot izdosies svētdien.

Vēzis

Pirmdien var būt grūtības iekļauties apkārtējā kņadā, visticamāk, tavu privāto telpu neviens neievēros. Ja tavu dzīvi ietekmē skolas gaitu atsākšanās, paies vismaz pāris dienas, kamēr pieradīsi pie jaunā dzīves tempa un režīma. Sākot ar ceturtdienu, uzlabosies komunikācija ar apkārtējo vidi. Piektdien, sestdien – enerģiju sniegs uzslavas.

Lauva

Pirmdien, otrdien uzzināsi daudz jauna, bet ne visam būsi gatavs piekrist. Trešdiena laba diena mācībām – radošam literāram darbam vai vēstures pētīšanai. Ceturtdien aktīvāka būs dienas izskaņa. Piektdien neaizdod un neaizņemies naudu. Svētdien saved kārtībā mājsaimniecības jautājumus, pabeidz iesāktos darbus.

Jaunava

Pirmdien traucēs spēcīgs iekšējs nemiers, centies neiekulties sastrēgumos. Trešdien veiksies tiem, kas nodarbināti viesnīcu un restorānu biznesā. Piektdien, sestdien – neielaidies avantūrās un neiesaisties intrigās. Risks sastapties ar negodīgiem cilvēkiem. Svētdien parūpējies pati par sevi un nekreņķējies par niekiem.

Svari

Šajā nedēļā jāpabeidz iesāktās lietas. Pirmdien, otrdien veiksies īstermiņa darbi, informācijas meklēšana, darbi ar dokumentiem. Otrdienas vakars un trešdiena piemērota darbībām, kas prasa lielāku garīgo piepūli, kā arī darbiem, kas veltīti ģimenei un palīdzībai vecākiem. Piektdien, sestdien saudzē veselību.

Skorpions

Pirmdien aktuāli risināt neatrisinātos finansiālos jautājumus. Atdod parādus vai atgādini par sevi parādniekiem. Otrdiena – visai neproduktīva diena, tāpēc ieplāno brīvo laiku pastaigām, pārdomām un klačiņai ar paziņām. Trešdiena piemērota garīgam darbam, filozofijai, vēsturei. Ārstnieciskās vannas nāks par labu pašsajūtai.

Strēlnieks

Pirmdien centies uzturēt labas attiecības ar kolēģiem, līdzstrādniekiem. Otrdiena – laba diena, lai satiktos ar draugiem, padalītos ar saviem uzskatiem.. Trešdiena piemērota intimitātes stiprināšanai. Uzklausi citu noslēpumus, bet neizpaud tos tālāk. Nedēļas nogalē – nevērība, nekārtība un izklaidība var sabojāt tavu publisko tēlu.

Mežāzis

Pirmdien iekšējs nemiers traucēs skaidri izteikt savas domas, nesteidzies. Trešdien, ceturtdien velti vairāk uzmanības cilvēkiem tev apkārt. Sentiments – tas nav nekas slikts. Piektdien, sestdien – atceries, ka intrigas un meli nevienam nav palīdzējuši neko atrisināt. Svētdien nav vēlams kārtot attiecības, var trūkt enerģijas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdiena neiesaisties apšaubāmās finanšu shēmās. Izvēlies izklaides, kas neprasa lielus naudas resursus. Otrdienu rezervē pārdomām, lai izvēdinātu galvu, nerisini svarīgus jautājumus. Ceturtdien – jūtīgs gremošanas trakts. Piektdien, sestdien – uzmanies no krāpniekiem un intrigantiem. Svētdienu pavadi klusi, kur nav daudz cilvēku.

Zivis

Šajā nedēļā daudz haosa, daudz sīku pārmaiņu. Pirmdiena – ļoti steidzīga, pastiprināsies nevērība starp cilvēkiem. Trešdiena piemērota romantiskai laika pavadīšanai, izrādi un saņem mīlestību un rūpes. Nedēļas nogalē būsi vairāk pakļauts infekcijas slimībām, iespējams nogurums un miegainība. Centies savas lietas turēt kārtībā

 

LA.lv