Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neķer kreņķi! Astroloģiskā prognoze nedēļai 17.04.2017. – 23.04.2017. 16

Foto – Fotolia

Auns

Visharmoniskākā nedēļas diena būs pirmdiena, ja vien spēsi ievērot mērenību un būsi gana nesteidzīgs. Ceturtdien, piektdien iespējams piedzīvot kādu vilšanos vai ilūziju sabrukumu. Sestdien, svētdien vēlama saskarsme ar garīgi bagātiem cilvēkiem.

Vērsis

Daudzi vērši izjutīs spēku izsīkumu pēc garās ziemas. Pirmdiena vēl izdosies samērā konstruktīva un produktīva. Trešdien iespējamas nesaskaņas ar darba kolēģiem, ceturtdien, piektdien – ar mīļotajiem. Gribēsies izteikt visu, ko patiesībā domā. Ja atradīsi īstos vārdus un toni, “vainīgos” izdosies saukt pie atbildības.

Dvīņi

Uz apkārt notiekošo jezgu raudzīsies visai vienaldzīgi. Iedziļināties svešu cilvēku problēmās nevēlēsies. Attiecības risināsi tikai ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Ceturtdien domā, ko runā. Nejauši var gadīties izpaust kādu noslēpumu.

Vēzis

Trešdienu centies pavadīt mierīgi, neļauj sevi satraukt nebūtisku sīkumu dēļ. Ceturtdien var aktualizēties mājokļa jautājums, apdomā, kā uzlabot savas sadzīves apstākļus. Sestdien, svētdien atrodi kādu uzticamu cilvēku, ar kuru vari parunāties par tev svarīgām un intīmām tēmām.

Lauva

Pirmdien, otrdien paaugstināts saaukstēšanās risks, tāpēc apģērbies atbilstoši sezonai. Nedēļas otrajā pusē daudzi Lauvas var justies nemīlēti un nenovērtēti no mīļoto cilvēku puses, toties būs redzami un pamanāmi par saviem nopelniem darbā un gūs uzmanību sabiedrībā.

Jaunava

Pirmdiena piemērota fiziskai aktivitātei – noteikti izkusties. Nedēļas vidū uzmanību pievērs savai veselībai un labsajūtai, nepārstrādājies. Nedēļas otrajā pusē tiksi sadzirdēts – tavā viedoklī būs vērts ieklausīties. Nedēļas nogali pavadi ar saviem mīļajiem.

Svari

Pirmdiena, otrdiena piemērota grūtākiem ikdienas darbiem, dzīvokļa tīrīšanai un dažādu organizatorisko jautājumu risināšanai. Ceturtdien, piektdien – vairies no negatīvas vārdu apmaiņas un sarkastisku piezīmju izteikšanas. Nejauc darba attiecības ar personiskajām attiecībām.

Skorpions

Pirmdiena – piemērota konsultācijām ar speciālistiem. Trešdien, ceturtdien ieplāno lielo pavasara uzkopšanu. Sestdiena, svētdiena – relatīvi mierīgas, neitrālas dienas, aktivizēsies iztēle un iedvesma. Svētdiena piemērota pirts, saunas vai baseina apmeklējumam.

Strēlnieks

Pirmdien, otrdien saasināsies pienākuma un atbildības sajūta. Trešdien pārskati savu saimniecību un tiec vaļā no nevajadzīgajām lietām. Ceturtdien, piektdien – esi atsaucīgāks pret citu cilvēku maiguma izpausmēm. Sestdiena, svētdiena piemērota meditācijām, baznīcas apmeklējumam.

Mežāzis

Visproduktīvākā diena būs pirmdiena, kad vēlams apdarīt nedēļas svarīgākos darbus. Ceturtdien gaidāms vispārējais haoss un apjukums, tāpēc labāk nejaucies apkārt notiekošajos procesos. Atturies no vēlmes kādu pārtaisīt. Nedēļas otrajā pusē vairāk koncentrējies uz iekšējiem procesiem, ļaujies personīgajai transformācijai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien izbaudi mieru un harmoniju. Otrdien – liela zemapzināto instinktu ietekme uz noskaņojumu. Trešdien, ceturtdien būsi viegli satraucams un aizkaitināms. Nedēļas otra puse – neveiksmīgs periods finanšu operācijām un dažādām avantūrām.

Zivis

Šonedēļ iespējamas nesaskaņas mīlas jautājumos un pārpratumi komunikācijā. Centies neņemt visu tuvu pie sirds. Koncentrējies vairāk uz lietišķo jautājumu risināšanu, neiesaistot tajā emocijas. Centies būt konstruktīva savos izteikumos un spriedumos.

LA.lv