Horoskopi un mistika
Horoskopi

Izvairies no stresiem! Astroloģiskā prognoze 24. – 30.septembrim0

Foto – AFP/LETA

Auns

Pirmdien izrādi līdzjūtību un sapratni cilvēkiem, kam mazāk paveicies, laba diena arī komunikācijai ar auditoriju. Otrdiena, trešdiena – aktīvas dienas, taču izvairies no stresiem, ja kaut kas uzreiz nesanāk, kā plānots, vai saskaries ar šķēršļiem, nekrīti panikā. Uzroti piedurknes un atceries – ar pacietību un neatlaidību ļoti daudz var panākt.

Vērsis

Pirmdien uz pasauli paskaties ar pateicības un mīlestības pilnām acīm, strādāt negribēsies it nemaz, daudz labāk patiks uzsist kādu klačiņu. Otrdiena, trešdiena paies daudz skarbākās noskaņās un sentimentam vairs nebūs vietas. Ceturtdien, piektdien turpini darboties ar iesāktajiem projektiem, neaizraujies ar sēnēm un trekniem produktiem.

Dvīņi

Pirmdiena piemērota laika pavadīšanai ar bērniem vai, ja tādu nav, izklaidē savu mīļoto cilvēku. Otrdiena, trešdiena romantiskām aktivitātēm vairs nebūs piemērota. Piektdien atgriezīsies vēlme pēc komforta un labsajūtas, šī būs lieliska diena restorāna apmeklējumam vai vienkārši vakariņām sveču gaismā.

Vēzis

Pirmdien izmanto radošo enerģiju sava mājokļa labiekārtošanai. Otrdien, trešdien pienākumu sajūta var likties nospiedoša, nepieciešams ievērot darba ētiku, lietišķo etiķeti. Piektdien vari atgriezties neformālā gaisotnē, turpināt darāmo ierastā ritmā. Laba ideja būs arī apmeklēt kādu kultūras pasākumu vai satikties ar draugiem.

Lauva

Pirmdiena piemērota aktīvai komunikācijai un radošām aktivitātēm. Otrdien, trešdien neizvairies no pienākumiem un atbildības, pat ja nejūti sevī iedvesmu un dzīvesprieku. Sasildi sevi ar kādu siltu dzērienu un neatlaidīgi dari savu darāmo. Sargies no nosalšanas. Ja kaut kas neizdevās šajās dienās, izdosies piektdien. Svētdienu nepavadi vientulībā.

Jaunava

Otrdien, trešdien var nākties saskarties ar izaicinājumiem, kas liks tev pārskatīt tavu vērtību sistēmu. Ja pieiesi notiekošajam racionāli, nevis emocionāli, gūsi vērtīgas mācības. Ceturtdiena ar mainīgu enerģētiku – rīts var iesākties diezgan stresaini un juceklīgi, bet dienas gaitā visu būs iespējams nokārtot. Piektdiena būs mierīga.

Svari

Pirmdiena piemērota komunikācijai, tāpat labas iespējas “noķert mūzu” pie rokas. Otrdien, trešdien kļūsi nopietni noskaņots – ja gribi ko tiešām paveikt, apdari mazos darbiņus, jo lieliem var nepietikt pacietības un izturības. Piektdien aktuāli gūt baudījumu – gan fizisko, gan garīgo. Tas var būt koncerts vai intīmā tuvība ar mīļoto.

Skorpions

Otrdien, trešdien var rasties vēlēšanās nolīst kaut kur kaktiņā un ne ar vienu nekomunicēt. Diemžēl diez vai tas būs iespējams. Aktīvāks būs iekšējais dialogs, bet izteikt vārdos, ko patiesībā domā, var prasīt papildu piepūli. Piektdienu pavadi ar mīļoto cilvēku. Svētdien nododies mīļotās lasāmvielas pētīšanai, varbūt tur sanāks pasmelt kādu jaunu ideju.

Strēlnieks

Pirmdien labprāt iesaistīsies debatēs ar domubiedriem. Otrdien, trešdien var trūkt enerģijas un dzīvesspara. Ceturtdien, piektdien aktīvi realizē sevi darbā, darbu kompensē ar skaistumkopšanas procedūrām. Sestdienas vakarā un svētdien dodies pastaigā pie dabas vai tur, kur vari satikties ar interesantiem cilvēkiem.

Mežāzis

Otrdien, trešdien sarežģītākas kļūs attiecības ar vecākiem un priekšniecību. Iespējams izjust pārliecības un atbalsta trūkumu, tāpat arī nevēlēšanos šādu atbalstu sniegt citiem. Pazemināta imunitāte. Labsajūta uzlabosies piektdien, atgriezīsies arī apmierinātība ar dzīvi un notiekošo. Svētdien padari kaut ko nenopietnu, lai izvēdinātu galvu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Otrdien, trešdien neko radikāli mainīt savā dzīvē nevajag. Ja tev nav pienākums kaut ko darīt, nedari. Noteikti neuzņemies citu cilvēku pienākumus. Rēķinies, ka ne visi pieņems tavu pasaules redzējumu, tāpēc neuzbāzies ar savu taisnību. Piektdiena būs laba diena, lai baudītu dzīvi. Svētdiena piemērota komunikācijai un izklaidēm.

Zivis

Nedēļas vidū var uznākt “garīgā krīze”, būs grūti saprast, kam ticēt kam – ne. Tikmēr pārslēdzies uz materiālās dzīves prasībām. Sakop māju, gatavo ēst vai vienkārši pildi, ko no tevis prasa, bez liekas analīzes un jēgas meklējumiem. Par dzīvi padomāt varēsi svētdien, kad atkal nonāksi kontaktā ar savu iekšējo “es”.

LA.lv